سعید شعبانی

داشبورد مجزا برای مشارکت کننده ها

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام.

من می خواهم که مشارکت کننده های سایتم داشبوردی مجزا از داشبورد مدیریت را ببینید به طوری که فقط بخشی برای مدیریت و ارسال مطالب و بخشی هم برای ویرایش پروفایل ببیند و نیز قالب داشبورد مشارکت کننده هیچ شباهتی به داشبورد وردپرس نداشته باشد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

از افزونه های re brand میتونیداستفاده کنید مثل:

http://wordpress.org/extend/plugins/adminimize/
http://wordpress.org/extend/plugins/white-label-cms/

و همچنین:

http://www.artofblog.com/white-labeling-wordpress/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط AsedMorteza
      سلام
      من میخوام یه سیستم شبیه سیستم مدیریت مدارس درست کنم ولی خیلی ساده تر
      یعنی کاربر بعد از عضو شدن بتونه تو پروفایلش فایل بفرسته برای مدیر یا بشه براش فایل خاص خودش رو فرستاد
      امکان ارسال و دریافت پیام داشته باشه توش
      و همچنین ثبت نمره
      خیلی گشتم ... چند تا افزونه مدیریت مدرسه پیدا کردم که انگلیسی بودن و خیلی جزئیات داشتن
      افزونه ی دیگه ای نیست که بشه باهاش همچین کاری کرد؟
    • توسط azre
      با سلام خدمت دوستان
      وقتی کاربر با سطح دسترسی مدیر فروشگاه ( ونه مدیر کل )  در ووکامرس  ساخته میشه بعد از لاگین با کاربر مدیر فروشگاه وقتی به صفحه کاربری ( نه پروفایل شناسنامه خود وردپرس ) میره و روی پیشخوان کلیک میکنه به صفحه داشبورد وردپرس که میتونه محصولات رو کم یا زیاد بکنه نمیره و مثل یک مشتری میتونه اطلاعات آدرس و تلفن رو ویرایش بکنه و باقی فیلد های مدیریتی در سطح مدیر فروشگاه رو نمیتونه به طور مستقیم ببینه ، به عبارتی باید حتما به طور دستی آدرس wp-admin/ رو در انتهای دامنه وارد بکنه تا بتونه به صفحه داشبورد عادی وردپرس وارد بشه که قاعدتا نباید اینطور باشه ، یا حتی وقتی در تنظیمات شناسنامه کاربر مدیر فروشگاه تیک نمایش نوار ابزار زده میشه باید اون نوار بالا علاوه بر مدیر کل به مدیر فروشگاه هم نشون داده بشه که نمیشه ! 

راه حل چیست ؟
      با تشکر
    • توسط theahoura
      سلام دوستان
      در در سرور لوکال (زمپ) دارم سایت طراحی میکنم و همچنین براش شبکه هم ساختم اما وقتی روی ورود به داشبورد ساب دامین برای تغییر قالب یا سایر تنظیمات کلیک میکنم وارد نمیشه و پیام خطا میده. میشه راهنمائی کنید؟
      یک سوال دیگه اینکه تغیرات اج تی اکسس و وی هاست یکبار برای همیشه است یا برای هر ساب دامین باید یکبار دیگه کد اضافه کرد ؟
    • توسط NWWG
      سلام
      بنده به وسیله این آموزش تعدادی ابزارک برای پیشخوان مشترکان طراحی کردم اما متاسفانه به طور پیشفرض همه در ستون اول قرار میگیرند و ستون دوم و سوم خالی میماند (تصویر پیوستی)
      حال سوال من این است که چگونه میتوانم برای وردپرس تعریف کنم هنگامی که مشترکان جدیدی که ثبت نام میکنند و برای اولین بار وارد پیشخوان میشوند:
      1. تعداد ستون ها بطور پیشفرض 3 عدد باشد
      2. شش ابزارک موجود من در سه ردیف دوتایی نمایش داده شوند

• توسط سعید شعبانی
      دوستان سلام قبلا هم افزونه ای را معرفی کردم که مربوط به تغییر ظاهر مدیریت وردپرس می شد. امروز هم یکی دیگه از افزونه های تغییر ظاهر مدیریت را به شما معرفی می کنم.
      افزونه Bootstrap Admin که به تازگی در مخزن وردپرس قرار داده شده است می تواند ظاهر مدیریت وردپرس را به کل تغییر دهد و مانند توییتر بوت استرپ کند. تنها مشکلی که فعلا وجود دارد سازگار نبودن کامل این افزونه با زبان فارسی است که دوستان اگر زحمت فارسی سازی این افزونه را بکشند بسیار خوب می شود.
      دریافت افزونه Bootstrap Admin از مخزن وردپرس
      داشبورد

ارسال پست