• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
mohamad

از کار افتادن دکمه افزودن پرونده چند رسانه ای

2 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام خدمت همه ی دوستان لطفا هرکس میتونه کمک کنه ممنون میشم

دکمه افزودن پرونده چند رسانه ای در قسمت افزودن نوشته ازکار افتاده و  نمیتونم عکس و ... به نوشته هام اضافه کنم موارد زیر رو هم امتحان کردم جواب نداد

1 - تمام افزونه ها رو غیر فعال کردم ولی مشکل حل نشد

2 پوسته رو هم تغییر دادم ولی مشکل حل نشد

چنتا نکته دیگه هم هست

اول اینکه من داخل سایتم تعداد خیلی زیادی عکس دارم که در پوشه upload ذخیره شدن

دومین نکته این هست که در بقیه بخش های سایت وقتی روی ستون کناری میرم (مثلا روی تنظیمات بقیه بخش ها رو بصورت پنجره کوچک باز میکنه ) ولی در قسمت نوشته جدید عمل نمیکنه و روی ستون کناری که میرم پنجره کوچک زیرمنو ها باز نمیشه

نکته سوم هم این هست که در قسمت رسانه امکان اضافه کردن عکس رو دارم ولی توی قسمت نوشته جدید نمیتونم

یک دیباگ هم از وردپرس گرفتم خطاهای زیر رو داد:

Notice: load_plugin_textdomain was called with an argument that is deprecated since version 2.7.0 with no alternative available. in public_html/wp-includes/functions.php on line 3978

Notice: wp_enqueue_script was called incorrectly. Scripts and styles should not be registered or enqueued until the wp_enqueue_scripts, admin_enqueue_scripts, or login_enqueue_scripts hooks. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 3.3.0.) in /public_html/wp-includes/functions.php on line 4091

Notice: The called constructor method for WP_Widget in WPPIW_Widget is deprecated since version 4.3.0! Use 
__construct()
instead. in public_html/wp-includes/functions.php on line 3846

ویرایش شده در توسط mohamad
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

یکبار فایل های اصلی وردپرس رو مجدد آپلود کنید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری