رفتن به مطلب

قالب پریمیوم یا قالب های رسمی وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان از اهل فن ها یه سوال داشتم

اقا قالب هایی که خود ورپرس به صورت رایگان در اختبار کاربرها میزاره قابل اطمینان و استاندارد (از لحاظ سئو، رسپانسیو و نظیر اینها) هست؟

داشتم قالب های پریمیوم رو نگاه می کردم. دیدم شاید بشه با یه قالب رایگان و چند تا افزونه صفحه ساز و ویجت و اینها بتونم سایت رو اونطوری که میخوام بکنم. ولی میخوام بدونم ایا ارزش داره یا بهتر این قالب پریمیوم تهیه کنم

لینک به ارسال
نقل قول

اقا قالب هایی که خود ورپرس به صورت رایگان در اختبار کاربرها میزاره قابل اطمینان و استاندارد (از لحاظ سئو، رسپانسیو و نظیر اینها) هست؟

تا حد خیلی زیادی بله ولی هیچ تضمینی درشون نیست.

نقل قول

داشتم قالب های پریمیوم رو نگاه می کردم. دیدم شاید بشه با یه قالب رایگان و چند تا افزونه صفحه ساز و ویجت و اینها بتونم سایت رو اونطوری که میخوام بکنم. ولی میخوام بدونم ایا ارزش داره یا بهتر این قالب پریمیوم تهیه کنم

اگر از خود سایت اصلی تم فارست تهیه کنید بله وگرنه از سایتهای داخلی که دار عرضه میکنن نگیرید.

لینک به ارسال
در در 12/27/2016 at 00:14، mohammad.983 گفته است :

سلام دوستان از اهل فن ها یه سوال داشتم

با توجه به این این قالب ها عمدتا رایگان هستم زیاد توقعی ازشون نداشته باشید

و برای قالبهای پریمیوم هم حتما باید از منبع قابل اعتماد تهیه نمائید

برای خرید هم از مارکت های بین المللی بعد از استفاده از فیلتر شکن بدلیل فیلتر بودن ایپی های ایرانی حتما باید با پی پال و ویزا کارت و مستر کارت و یا خدمات وبسایتهای واسطه استفاده نمائید

در در 12/27/2016 at 00:14، mohammad.983 گفته است :

ضمنا ابتدا هدف وبسایتتون رو تعییین بفرمائید و سپس نوع قالبی رو که میخواین بر حسب نیازهای مورد نظرتون جستجو بفرمائید

لینک به ارسال
در هم اکنون، modernhosting.ir گفته است :

ضمنا ابتدا هدف وبسایتتون رو تعییین بفرمائید و سپس نوع قالبی رو که میخواین بر حسب نیازهای مورد نظرتون جستجو بفرمائید

ممنون از توضیحاتتون. والا من که الان دو ماهه دنبال یه قالب سایت موزیک هستم. هرچی می گردم یه چیز بدربخور پیدا نمی کنم!

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، mohammad.983 گفته است :

ممنون از توضیحاتتون. والا من که الان دو ماهه دنبال یه قالب سایت موزیک هستم. هرچی می گردم یه چیز بدربخور پیدا نمی کنم!

دقیقا چه نوع قالبی رو میخواهید و حجم کار وبسایتتون و سبک کاریتون چجوری هست و چه تفاوتی با باقی وبسایتهای موسیقی خواهد داشت؟

لینک به ارسال
در هم اکنون، modernhosting.ir گفته است :

دقیقا چه نوع قالبی رو میخواهید و حجم کار وبسایتتون و سبک کاریتون چجوری هست و چه تفاوتی با باقی وبسایتهای موسیقی خواهد داشت؟

دنبال یه قالب ساده می گردم، سایت مون فقط مربوط به موسیقی بی کلام هست. واسه همین دنبال یه قالب جیمگول نمی گردم. یه قالب شیک و سبک، با زمینه دلخواه. ولی تا الان چیزی پیدا نکردم.

لینک به ارسال
در 51 دقیقه قبل، mohammad.983 گفته است :

دنبال یه قالب ساده می گردم، سایت مون فقط مربوط به موسیقی بی کلام هست. واسه همین دنبال یه قالب جیمگول نمی گردم. یه قالب شیک و سبک، با زمینه دلخواه. ولی تا الان چیزی پیدا نکردم.

خوب اجازه بدین یه نگاهی بندازم برایتون چند تا خوب پیدا میکنم و براتون معرفی میکنم

در 28 دقیقه قبل، mohammad.983 گفته است :

حیف فروشگاهی هست. یکی هم بیاد واسه موزیک و کلا دانلود سنتر یه قالب حرفه ای طراحی کنه

بحث داونلود سنتر خودش داستانی مفصل داره فرق داره با یه سایت عادی باید پورتال چند بخشی و با امکانات مختلف براتون سفارشی راه اندازی بشن!!!!

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، mohammad.983 گفته است :

دستت درد نکنه. واقعا لطف می کنی

نتایجی که پیدا کردم خیلی زیادن براتون لینک ها رو میفرستم خودتون تک به تک باید بگردین ببینید کدومشون به نظرتون نیازهاتون رو برطرف میکنه بعد که پیدا کردین همین جا اسم و لینکش رو برای بنده بفرتسین تا بگردم قالب قابل داونلودش رو پیدا کنم

لینک ها:

لینک اول

لینک دوم

لینک سوم

لینک چهارم
این مراجع رو با جستجو در گوگل میتونید پیدا کنید و اگر تسلط خوبی به زبان انگلیسی داشته باشید و کمی زمان بگذارید به نتایج خوبی میرسید

موفق باشید

لینک به ارسال
در در 12/29/2016 at 01:32، مادرن هاستینگ دات آی آر گفته است :

نتایجی که پیدا کردم خیلی زیادن براتون لینک ها رو میفرستم خودتون تک به تک باید بگردین ببینید کدومشون به نظرتون نیازهاتون رو برطرف میکنه بعد که پیدا کردین همین جا اسم و لینکش رو برای بنده بفرتسین تا بگردم قالب قابل داونلودش رو پیدا کنم

لینک ها:

لینک اول

لینک دوم

لینک سوم

لینک چهارم
این مراجع رو با جستجو در گوگل میتونید پیدا کنید و اگر تسلط خوبی به زبان انگلیسی داشته باشید و کمی زمان بگذارید به نتایج خوبی میرسید

موفق باشید

ممنون از زحمتی که کشیدی. این ها رو بیشتر رو دیدم. 

اکثرا به درد سایت گروه های موزیک می خورند. من برای دانلود سنتر می خوام. تو ایرانی ها قالب های فامو رو دیدم بعضی هاش بد نبود. ولی کلا پشتیبانی ش وجود نداره!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...