رفتن به مطلب

آیا راهی برای عدم نمایش مطالب زیردسته در دسته اصلی هست؟

پست های پیشنهاد شده

سلام

وقتی در یک زیر دسته مطلبی ارسال میشه بصورت خودکار در دسته مادر اون زیر دسته همون مطلب نمایش داده میشه..

آیا راهی هست که جلوی این مورد رو بگیرم؟

ممنون میشم دوستان یه راهنمایی انجام بدن

لینک به ارسال

سلام

دسته ها رو چطور نمایش میدید؟

کمی در مورد نحوه خروجی تون هم بگید تا بتونیم کمک کنیم.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Morteza گفته است :

دسته ها رو چطور نمایش میدید؟

کمی در مورد نحوه خروجی تون هم بگید تا بتونیم کمک کنیم.

درود بر شما

ببنید .. فرض من یه دسته مادر دارم به اسم معماری و یه زیر دسته به اسم دکوراسیون داخلی

وقتی داخل دکوراسیون داخلی مطلبی ارسال میکنم(فقط تیک مربوط به دکوراسیون داخلی زده میشه) این مطلب در دسته مادر هم(یعنی دسته معماری) خودشو نشون میده..

فرض مطلبی به عنوان " وردپرس بهترین CMS جهان شناخته شده " در زیر دسته ارسال شده و بدون اینکه تیک دسته مادر خورده باشه همین مطلب در دسته مادر تکرار میشه و خودشو نشون میده

لینک به ارسال

خوب این امر واقعا طبیعیه و خاصیت دسته ی مادر و فرزند و اینا عم همینه

اگه میخواید این اتفاق نیوفته میتونید اون دسته رو از زیر دسته ی دیگه بیرون بکشید

ولی موقع نمایش بعنوان فهرست ٬ اون ها رو زیر هم نمایش بدید

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
در 9 ساعت قبل، majid1889 گفته است :

خوب این امر واقعا طبیعیه و خاصیت دسته ی مادر و فرزند و اینا عم همینه

بله..کاملا واقف هستم ولی اگه دقت بفرمایید بنده در تیتر موضوع این موردو مطرح کردم:

آیا راهی برای عدم نمایش مطالب زیردسته در دسته اصلی هست؟

در 9 ساعت قبل، majid1889 گفته است :

اگه میخواید این اتفاق نیوفته میتونید اون دسته رو از زیر دسته ی دیگه بیرون بکشید

ولی موقع نمایش بعنوان فهرست ٬ اون ها رو زیر هم نمایش بدید

بی فایده هست..تمامی این روش ها را بنده در جریانش هستم..من میخوام شرایطی فراهم بشه تا از پست تکراری در سایتم کم کنم..نمیخوام دبل پست بوجود بیاد(اگه کاربر نبینه ربات های جستجوگر که میتونن ببیننش!)

"من تحت هیچ شرایطی نمیتونم زیر دسته هارو از دسته مادر جدا کنم"

ویرایش شده توسط iusce
لینک به ارسال
در 50 دقیقه قبل، iusce گفته است :

بی فایده هست..تمامی این روش ها را بنده در جریانش هستم..من میخوام شرایطی فراهم بشه تا از پست تکراری در سایتم کم کنم..نمیخوام دبل پست بوجود بیاد(اگه کاربر نبینه ربات های جستجوگر که میتونن ببیننش!)

سلام. نگران نباشید پست ها تکرار نمیشن که موتورهای جستجو به سایتتون گیر بدن. عملکرد دسته ها طوریه که اصلا کاری به کار مطالب نداره، یعنی مطلب یک بار ایجاد میشه و بعد به دسته های مرتبطش لینک میشه، همه جا همین طور هست نه فقط توی وردپرس، در نتیجه یک مطلب دو لینک نداره که موتور جستجو بهش گیر بده، بلکه از دو دسته بهش لینک میشه.

اگر شما توی کوئری گرفتن مشکل دارید، یعنی برای مطالب دسته ها از دو کوئری متفاوت توی یه صفحه استفاده می کنید، باید هر دو رو یکی کنید و به جای cat از category__in استفاده کنید.

و یا اگر برای قشنگی می خواید سایتتون به شکلی باشه که توی دسته های والد مطالب دسته های فرزند نشون داده نشن، اون بحثش جداست و میتونید از این کد استفاده کنید:

function wpse_filter_child_cats( $query ) {

if ( $query->is_category ) {
    $queried_object = get_queried_object();
    $child_cats = (array) get_term_children( $queried_object->term_id, 'category' );

if ( ! $query->is_admin )
        //exclude the posts in child categories
        $query->set( 'category__not_in', array_merge( $child_cats ) );
    }

return $query;
}
add_filter( 'pre_get_posts', 'wpse_filter_child_cats' );

لینک مرتبط :

http://wordpress.stackexchange.com/questions/136486/exclude-sub-category-posts-from-category-display

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...