رفتن به مطلب

نبودن پست ها در وردپرس یکی در میان

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یک سایت دارم که در آن مطلبی گذاشتم  آن مطلب را نشان می داد از فرداش  این مطلب را یک بار نشان می داد یک بار که رفرش می کردم صفحه را نشان نمی داد( کش مرورگر هم پاک می کردم ) تا اینکه باز بعدش یک مطلب دیگر گذاشتم مطلب بعدی را هم به طور یکی در میان یک بار مطلب اول را نشان می داد و باردیگر مطلب دوم ، داخل وردپرس هم یک بار مطلب اول بود و بار دیگر مطلب دوم ،انگار که مثلا با هر بار لاگین یک وردپرس است یکی با مطلب اول و بار دیگر با مطلب دوم همه ی پلا گین ها را هم پاک کردم ولی نمی دونم این مشکل برای چیست حتی قالب سایتم عوض کردم باز این اتفاق می افتد باید چی کار کنم ؟ ممنون می شم راهنمایی ام کنید

لینک به ارسال

سلام.وردپرس رو مجدد نصب کردید تست کنید (از سایت خود وردپرس دانلود کنید) ؟ توی هاستتون اسکریپتهای دیگه هم دارید ؟

لینک به ارسال

سلام وردپرس به صورت دستی نصب کردم اما درست نشد توی هاست فقط همین سایت است سایتمان هست Fazasazeh.ir در قست دانش سازه فضایی یکبار همه مطالب را نشان می دهد و مطلب (بررسی ضریب رفتار شبکه های فضاکار دو لایه) و بار دیگر باز در قسمت دانش سازه فضایی یک بار همه مطالب را نشان می دهد و مطلب ( بررسی ضریب رفتار شبکه های  فضاکار دو لایه ) در وردپرست هم متناسب با مطلبی که هست همان را در وردپرس میاره ممنون می شم اگر راهنمایی ام کنید

لینک به ارسال

سلام

دقیقا صفحه مورد نظرتون رو بگید (آدرس)

من صفحه اصلی و دسته بندی رو دیدم مشکلی نداشت

شما یک بار هم با قالب‌های پیش‌فرض وردپرس امتحان کنید

لینک به ارسال

سلام

http://fazasazeh.ir/2016/12/26/طرح-بهینه-شبکه-های-دولایه-فضاکار/ 

لینک بالا را بعضی وقتی ها نشان می دهد بعضی وقت ها لینک زیر را

http://fazasazeh.ir/2016/12/20/رفتار-شبکه-های-فضاکار/

چند بار که رفرش کنم لینک اول را نشان می دهد بعضی وقت ها لینک دوم انگار که دو تا وردپرس وجود دارد

قالب پیش فرض هم امتحان کردم باز همین مشکل وجود داشت

لینک به ارسال

برای من فقط لینک اول رو نمایش میده و لینک دوم مرتبا ۴۰۴ هست

لینک دوم شما در حالت لاگین نمایش داده میشه؟

لینک به ارسال

درسته بعضی وقت ها لینک اول را نشان می دهد لینک دو م را 404 و بعضی وقت ها برعکس لینک اول 404 و لینک دوم را نشان می دهد درست متناسب با لینکی که نشان می دهد مثلا اگر لینک اول را نشان می دهد در پنل وردپرس هم فقط لینک اول است و خبری از لینک دوم نیست اصلا وجود ندارد و باز برعکس اگر لینک دوم را نشان دهد در وردپرس فقط لینک دوم را نشان می دهد و این قضیه مرتب عوض می شه، من دیروز مطلب جدید در سایت گذاشتم اونم هم همینطور شد

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...