• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
میامی نیوز

درخواست ورد پرس کار

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام من از یه نفر ورد پرس کار ماهر سوال دارم ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

سوال خود را در تاپیک مطرح کنید تا دوستان راهنمایی کنند .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط najme
      سلام
      بنده یه مشکلی تو ورد پرس دارم به این شکل که تغییراتی که تو هاستم میدم تو سایتم اعمال نمیشه، مثلا تغییراتی که تو قسمت language میزنم اونجا اعمال نمیشه، جالب اینه که وقتی از ویرایشگر پیشخوان تغییری ایجاد میکنم اعمال میشه 
      انگار ارتباطی بینشون نیست، در صورتی که همون اطلاعات هاست نشون داده شده
      البته این نکته رو هم بگم که انتقال هاست داشتم، نمیدونم شاید مسبب مشکلم باشه :((
    • توسط just_ali
      با سلام خدمت دوستان و استاتید 
      من یک مشکلی فنی در بخش اندازه ی اعاد عکس های در صفحه ی فروشگاه ووکارمس دارم و با هر روشی هم که تست میکنم درست نمیشه 
      من از افزونه regenerato هم ساتفاده کردم که کلا تمام عکس ها ازجمله نمادک سایت فروشگاه و برند سایت و تبلیغ و خلاصه همه رو خراب کرد
      الان واقعا نمیدونم باید چیکار کنم 
      این لینک سایت من هست http://servatland.com/shop 
      این هم چند تا عکس گذاشتم از وضعیت خراب فروشگاه به خاطر عکس های نا منظم 
      من هنوز نتونستم سایتم رو راه بندازم به خاطر این عکس ها و الان همه جا رو گشتسم 
      خواهشا اگر کسی میتونه کمکم کنید بهم بگید خیلی ممنون میشم خیلی به کمک نیاز دارم

• توسط neda barg
      با سلام
      من ابتدا به صورت دستی بک آپ سایت را در لوکال بالا آوردم ، صفحه اصلی درست نمایش می داد ولی تمام لینک ها و منوها اررور 404 می داد، و در برگه ها هم پیش نمایش اررور می داد.
      بعد با افزونه wpclone backup بک آپ سایت را بالا آوردم.باز هم همین مشکل را دارم.پیوند های یکتا هم چک شده ، همه درسته.
      ممنون می شم راهنمایی کنید
    • توسط chaishpish
      سلام
      اساتید خسته نباشید من میخوام وردپرس از دایرکت ادمین به سی پنل انتقال بدم خیلی از کاربران گفتن این کارو نکنم که سایت دچار مشکل میشه
      اما سایت باید تغییر هاستینگ بده
      راحترین روش و بدون مشکل برای انتقال ورد پرس از دایرکت ادمین به سی پنل هست رو میخواستم بهم بگید
    • توسط bano sepideh
      با سلام
      به یک نفر ورد پرس کار خرفه ای و مسلط به ووکامرس برای سایت فروشگاهی خیلی فوری نیازمندیم.
      کار به صورت پروژه ای و یا پاره وقت در محل کارفرما انجام می شود.
      دوستانی که مایل به همکاری هستند با شماره های زیر تماس حاصل فرمائند.