4 پست در این موضوع قرار دارد

درود بر شما عزیزان و همراهان گرامی

لطفا برای تشکیل یه تیم منسجم برای توسعه یه سیستم مدیریت محتوای تقریبا بومی سازی شده اگر توانایی همکاری دارید در این موضوع اعلام بفرمائید

تا بعد از بررسی های کافی برای تشکیل تیم اقدام کنیم

سپاس از لطف  و توجه تون عزیزان

^_^

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه بومی و این حرفاس من پایم ;)

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 39 دقیقه قبل، majid1889 گفته است :

اگه بومی و این حرفاس من پایم ;)

درود و شبخوش دوست عزیز

میتونیم بومی سازیش کنیم در اصل برای توسعه دو نوع زبان و سیستم تاز وارد میخوام یه تیم تشکیل بدم که همانند وردپرس نیست و خیلی ساده و سبکتر و تعداد فایلهای سیستم مدیریتش و دستورهای انجامیش خیلی خیلی کمتر هستند!

بسایر سبک و سریع هست و وبسایتهای خیلی سبکی رو میشه باهاشون راه اندازی کنیم

برای ارتباط بهتر میتویند با بنده در اینستاگرام همراه باشید

سپاس گذارم از توجه و علاقه مندی تون

ایمدوارم بتونیم تیم خوبی رو تشکیل بدیم و زودتر این استارت آپ رو شروع و تکمیل کنیم

برای بنده زمان خیلی مهم هست

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

اسمی از سیستم و آدرس و ... نگفتید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط masoudmosleh267
      سلام دوستان. من میخوام تو قسمت فرم ثبت نام سایتم، زمانی که کاربر یوزرنیم تکراری زد ارور بده. الان زمانی که یوزر تکراری وارد شه، فیلد ایمیل زرد میشه و صفحه همونطوری میمونه و اتفاقی رخ نمیده و کاربر نمیفهمه چی شده.
      بعد میخوام قسمت ورودی رمز عبور کاربر محدودیت حداقل 6 کاراکتر ایجاد شه که در غیر این صورت ارور بده.
      فیلد ایمیل هم اخطار بده که این ایمیل قبلا ثبت نام شده. در واقع هیج اروری نمیده. و بگه که آدرس ایمیل باید معتبر باشد و در غیر این صورت ارور بده. الان هرچی بزنم ثبت نام میشه فقط نباید تکراری باشه.
      الان یه سری ارور زیر فیلد ها تعریف کردم ولی همیشه این ارور ها هست و زمانه که فیلدی اشتباه باشه بجای اینکه ارور ظاهر شه، میره.

این یه سری از کدای فایل هست:
      <form method="post" id="userRegistration">
                                          <div class="form-group">
                                              <input type="hidden"  class="referer" value="<?php echo wp_get_referer() ?: get_home_url()  ?> ">
                                          </div>
                                          <?php
                                          if(function_exists('wp_nonce_field')){
                                              echo '<div class="form-group">';
                                              wp_nonce_field('user_registration_action', 'user_registration_nonce');
                                              echo '</div>';
                                          }
                                          ?>

<div class="form-group">
                                              <label for="register_username" class="control-label"><?php esc_html_e('Username', Khadamaator::NAME); ?></label>
                                              <input type="text" name="register_username" id="register_username" class="form-control username" aria-describedby="register_username_help_block">
                                              <span id="username_help_block" class="help-block">نام کاربری باید لاتین باشد.</span>
                                          </div>
                                          <div class="form-group">
                                              <label for="register_password" class="control-label"><?php esc_html_e('Password', Khadamaator::NAME); ?></label>
                                              <input type="password" name="register_password" id="register_password" class="form-control password" aria-describedby="register_password_help_block">
                                              <span id="password_help_block" class="help-block">رمز عبور باید حداقل 6 کاراکتر باشد.</span>
                                          </div>
                                          <div class="form-group">
                                              <label for="register_email" class="control-label"><?php esc_html_e('Email', Khadamaator::NAME); ?></label>
                                              <input type="text" name="register_email" id="register_email" class="form-control email" aria-describedby="register_email_help_block">
                                              <span id="email_help_block" class="help-block">هر ایمیل تنها یکبار میتواند ثبت شود.</span>
                                          </div>
                                          <button type="submit" class="btn btn-sm btn-primary" data-loading-text="<i class='fa fa-spinner fa-spin '></i> در حال ارتباط" ><?php esc_html_e('Signup', Khadamaator::NAME); ?></button>
                                      </form>
    • توسط mehran-b
      سلام بر دوستان و ستون های انجمن

در حال طراحی یک پلاگین خبرخوان هوشمند هستم که دو مشکل واقعا نمیدونم از کجاست مطرح میکنم انشاالله حل بشه.
      مود اول یه ارورلاگ هست مربوط به یکی از تیبل های پلاگین که همون ارور Error Code: 1062. Duplicate entry '1' for key 'PRIMARY' هست در حالی که من قبلش چک میکنم که وجود نداشته باشه همچین ردیفی در جدول و بعد insert میکنم.
      استرکچر تیبل به این شکل هست:

خوب همون طور که مشخصه ارور مربوط به ستون hash هست و ستون id یونیک و دو ستون status و time صرفا index هستند و یونیک نیستند.
      کدی که باهاش چک میکنم که همچین رکوردی هست و اگر نبود insert میکنم اینه:
      foreach($post_link as $link) : if($wpdb->get_var($wpdb->prepare("SELECT id FROM $table_name WHERE hash = %s", hash('sha256', $link))) === null) $wpdb->insert($table_name, array('hash' => hash('sha256', $link), 'link' => $link, 'status' => 'Q', 'source_name' => $source_name, 'time' => date("Y-m-d H:i:s")), array('%s', '%s', '%s', '%s', '%s')); endforeach; خوب میریم سراغ موردی بعدی مورد بعدی هم یه ارورلاگه که مطمئنم مربوط به افزونه ام میشه ولی به یکی از فایل اصلی وردپرس اشاره میکنه ارورلاگ اینه:
      Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/htdocs/XXXXXXX/wordpress/wp-includes/class-wp-list-util.php on line 153 البته به یه موردی اشاره کنم که wp_list_pluck رو مستقیم توی کدهای افزونه استفاده نکردم ولی شاید توابع دیگه وردپرس که استفاده کردم توی پلاگین از این تابع استفاده کنند.
      توابعی که از وردپرس استفاده کردم توی پلاگینم اینا هستند:
      get_option(); wp_die(); apply_filters(); register_activation_hook(); $wpdb::get_var(); $wpdb::get_charset_collate(); dbDelta(); wp_insert_category(); add_action(); add_menu_page(); get_current_screen(); update_option(); add_option(); wp_remote_get(); wp_remote_retrieve_response_code(); wp_nonce_field(); $wpdb::insert(); wp_insert_post(); wp_set_post_terms(); wp_update_post(); wp_get_post_terms(); $wpdb::get_row(); $wpdb::update(); تشکر از راهنماییتون.
      یا حق
    • توسط Codepin
      سلام.
      دوستان بنده الان درحال پرسوجو برای بهترین قیمت برای نوشتن برنامه زیر برای سایت فروشگاهیمون هستم. لطف میکنید قیمت پایه رو برای اینکار به من بگید.
      قصد داریم برنامه ای نوشته بشه که کاربران بتونن به تعداد نامحدود در سایت ثبت نام کنن و محصولات خودشونو برای فروش قرار بدن و زمانی که خریدار ، هر محصوله این کاربر رو  سفارش میده یا خریداری میکنه ، اطلاعات سفارش مشتری ، نام محصول خریداری یا سفارش داده شده ، و همچنین مشخصات محصول مثل رنگ و سایز و... بلافاصله بعد از سفارش به کاربری که محصول رو ثبت کرده ارسال بشه و همچنین این اطلاعات علاوه بر فروشنده به مدیر اصلی سایت نیز ارسال بشه. 
      لطفا بگید که برای این بخش از برنامه نویسی که بدون نقص نوشته بشه چه مقدار باید هزینه کنیم...
    • توسط kurdcoffee
      سلام 
      دوستان سایتم رو از هاستی به هاست دیگه اوردم الان این ارور رو میده 
      Parse error: syntax error, unexpected '[' in /home/index/public_html/cms/model/user.class.php on line 38
      این درحالیه که با سایت اولی هم مقایسه کردم یکی هستن ولی نمی دونم چرا این مشکل پیش اومد کد هم مشکلی ندره یا شاید من نمبینم!!
      اینم خط 38
        $user  = R::findOne( 'user', " email = ? ", [ $this->email ] );
              if($user!=null)

• توسط hossein911
      سلام دوستان

من می خوام یه قالب ایمیل درست کنم و فونت ایران سانس رو تو این قالب استفاده کنم ولی این فونت اعمال نمیشه، تو پنجره ی console پیغام زیر رو میده:
      Access to Font at 'http://khademi-hossein.gigfa.com/IRANSans.woff' from origin 'http://khademi-hossein.gigfa.com' has been blocked by CORS policy: No 'Access-Control-Allow-Origin' header is present on the requested resource. Origin 'null' is therefore not allowed access.
      ممنون میشم راهنمایی کنید
      فداتون