رفتن به مطلب

آموزش پیدا کردن مشتری

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت همه ی رفقای گلم،

ممنون بابت این سایت واقعا دمتون گرم خیلی عالیه،من تقریبا توی این سایت به هر چیزی که نیاز داشتم دسترسی پیدا کردم ،اما یه مسئله ای هست که به خودی خودش خیلی مهمه،

اینکه من نوعی اومدم برنامه نویسی رو یاد گرفتم،تونستم وبسایت های حرفه ای طراحی کنم،ولی مسئله ی مهمی که پیش میاد اینه که چطوری مشتری پیدا کنم؟؟؟

چون اگر مشتری نباشه من برای چه کسی سایت طراحی کنم؟؟؟؟

بنده از دوستانی که در زمینه مشتری یابی هم فعالیت دارن (البته نمیخوام وارد بحث تخصصی بازاریابی بشیم) خواهش میکنم تجربه های خودشون رو بگن تا بچه های تازه کار بهتر بتونن کار کنن.

فقط در همین حد هم بگید که چطوری باید سایت سفارش بگیریم کافیه.

خیلی خیلی ممنونم.

لینک به ارسال

به نظر من اول یکسری قالب طراحی کنید و توی فروشگاه های قالب معروف قرار بدید بعد که فروشتون خوب شد یه سایت بزنید برای خودتون . منظورم از سایت فروشگاه نیست بلکه سایت معرفی تیم و مشاهده نمونه کار . 

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، hami73 گفته است :

سلام خدمت همه ی رفقای گلم،

ممنون بابت این سایت واقعا دمتون گرم خیلی عالیه،من تقریبا توی این سایت به هر چیزی که نیاز داشتم دسترسی پیدا کردم ،اما یه مسئله ای هست که به خودی خودش خیلی مهمه،

اینکه من نوعی اومدم برنامه نویسی رو یاد گرفتم،تونستم وبسایت های حرفه ای طراحی کنم،ولی مسئله ی مهمی که پیش میاد اینه که چطوری مشتری پیدا کنم؟؟؟

چون اگر مشتری نباشه من برای چه کسی سایت طراحی کنم؟؟؟؟

بنده از دوستانی که در زمینه مشتری یابی هم فعالیت دارن (البته نمیخوام وارد بحث تخصصی بازاریابی بشیم) خواهش میکنم تجربه های خودشون رو بگن تا بچه های تازه کار بهتر بتونن کار کنن.

فقط در همین حد هم بگید که چطوری باید سایت سفارش بگیریم کافیه.

خیلی خیلی ممنونم.

سلام . خب شما در حین یادگیری برنامه نویسی باید به فکر آخر کارو مشتری هم میبودید که الان کمتر مشکل داشته باشید :)

برای شروع میتونید به اطرافیانتون , کسایی که کسب و کاری دارن ولی سایت ندارن خودتون به عنوان یه بازار یاب پیشنهاد طراحی سایت و اینا بدید.

ولی بهترین راه اینه که شما یه سایت راه اندازی کنی و نمونه کارهای خودتو داخلش قرار بدی. لزوما نباید برای شخصی طراحی کنید. مثلایه قالب برای یه سایت تجاری بزنید و به عنوان نمونه کار بزاریدش توی سایت خودتون. بعد میتونید تبلیغات هم داشته باشید که کم کم کارتون رونق بگیره/

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، hami73 گفته است :

در 4 ساعت قبل، hami73 گفته است :

تشکر از راهنماییتون.

خیلی مشتاق هستم نظر بقیه دوستان رو هم بدونم

سلام دوست عزیز

یه سری از روشها رو دوستان گفتن، راه های زیادی هست، مثلا میتونید برید توی سایتهای فریلنسرینگ و اونجا پروژه بگیرید، اگه کارتون خوب باشه کم کم مشتری های ثابت و دائمی هم پیدا میکنید.

اگر نه همینطوری که دوستان گفتن میتونید یه سایت واسه خودتون بزنید و نمونه کارهاتون رو اونجا قرار بدین، محصولاتتون رو بفروشید و باز هم اگه کارتون خوب باشه کم کم مشتریای دائمی خودتون رو پیدا میکنید. 

اگر فکر میکنید نمونه کارهاتون قابل رقابت با نمونه های خارجی هست، میتونید با سایت هایی مثل تم فارست همکاری کنید و محصولاتتون رو اونجا بفروشید.

اگر هم دوست داشته باشید میتونید توی یه شرکت طراحی وبسایت استخدام بشید و اونجا مشغول به کار شید، آگهی‌هاش داخل وبسایت جابینجا هست فکر کنم.

در کل اگه میخواین موفق بشید و به درآمد برسید باید کارهاتون واقعا عالی و تک باشه، چون این روزا همه خودشونو طراح وبسایت یا برنامه‌نویس میدونن ;)

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...