نمایش کسی که امتیاز داده است

1. Morteza

Morteza

2. -HADI-

-HADI-

• مطالب مشابه

• توسط JazabTarinha
      سلام دیروز سایتم مشکل نداشت و امروز مشاهده می کنم که صفحه اینطور شده و پشتیبانی تماس گرفتم میگویند فایل ایندکس پاک شده است و برای بازگرداندن همه اطلاعات حذف میشوند .
      می خواستم بدونم بدون دلیل فایل ایندکس سایت حذف می شود ؟
      و کسی میتواند بدون حذف شدن اطلاعات 1600 مطالب سایت سایت را رفع اشکال نماید ؟
      سایت مورد نظر
    • توسط mrasoul
      با عرض سلام لطفا این آدرس را ببینید .
      این لینک
      این یه پست آموزشی است که داخل آن آموزش ها به ترتیب شماره گذاری شده است و روی هر آموزش که کلیک میکنی ویدئو مربوط به اون آموزش باز میشه .
      آیا کل این ویدئو ها همه داخل یک پست قرار داره یا برای هر ویدئو پستی مجزا ساخته و فقط در قسمت فهرست آموزش لینکشو قرار داده؟
      امیدوارم منظورمو درست رسونده باشم .
    • توسط volleyworld
      سلام دوستان. من هرکاری انجام دادم نتونستم با فایل زیلا به ftp متصل بشم در صورتی که با SmartFTP Client اینکارو انجام دادم و شد، مشکل از هاست نیست. ولی این نرم افزار هم نشد کرک کنم و غیر فعال شده.

دوستان نرم افزار دیگه ای نمیشناسن که ایمن و سریع باشه؟ یا اینکه بگه چرا فایل زیلا مشکل داره؟ در صورتی که با همون مشخصات تونستم با نرم افزار دیگه وارد شم.
    • توسط bn1376
      سلام وقت بخیر .ببخشید من یه مشکل جدی در قسمت برچسب ها و نظرات دارم! مشکل اینه که برچسب یه مطلبی روی همه ی پستای دیگه هم دسته خودش برچسب میشه ینی یه برچسب، برچسب یه دسته مطلب میشه و نظرات هم همینطوری هستن و اصلا جای خودشون قرار نمیگیرن! ممنون میشم راهنماییم کنین:) ممنون .
      سایت: sooxno.ir
      ضمیمه:مثلا اگه به تصویر زیر نگاه کنید زیر پست دوربین های سری کام برچسب های اسپیکر اومده:

• توسط p30way
      با سلام دوستان من در حال آپدیت یک افزونه بودم که ناگهان دیدم صفحه کل سایت رفت و با این خطا مواجه شدم ، و هرکاری کردم صفحه سایت باز نشد چیکار باید بکنم ؟ 
      Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function get_bloginfo() in /home/pubcom/domains/..../public_html/wp-includes/class-wp-locale.php:233 Stack trace: #0 /home/pubcom/domains/..../public_html/wp-includes/class-wp-locale.php(113): WP_Locale->init() #1 /home/pubcom/domains...../public_html/wp-includes/load.php(925): WP_Locale->__construct() #2 /home/pubcom/domains..../public_html/wp-includes/load.php(208): wp_load_translations_early() #3 /home/pubcom/domains/..../public_html/wp-settings.php(63): wp_maintenance() #4 /home/pubcom/domains/...../public_html/wp-config.php(90): require_once('/home/pubcom/do...') #5 /home/pubcom/domains/...../public_html/wp-load.php(37): require_once('/home/pubcom/do...') #6 /home/pubcom/domains/...../public_html/wp-blog-header.php(13): require_once('/home/pubcom/do...') #7 /home/pubcom/domains/...../public_html/index.php(17): require('/home/pubcom/do...') #8 {main} thrown in /home/pubcom/domains/....../public_html/wp-includes/class-wp-locale.php on line 233

ممنون میشم راهنمایی کنید نیاز به کمک فوری دارم . تشکر