سعید شعبانی

نزدیک شدن به سرعت گوگل در بارگذاری فایل ها

14 پست در این موضوع قرار دارد

گوگل از سرور های بسیار قوی و تکنولوژی پیشرفته ای استفاده می کند و به همین دلیل هم در بارگذاری فایل ها بسیار سریع عمل می کند حال با اینکه رسیدن به سرعت بارگذاری گوگل بسیار مشکل است چگونه می توان به سرعت بارگذاری گوگل نزدیکتر شد؟

مثلا گوگل فایلی 32.3 کیلو بایت را در 628 میلی ثانیه بارگذاری می کند در حالی که فایلی با حجمی کمتر از این در هاست ما در مدت زمانی به مراتب بیشتر از گوگل بارگذاری می شود.

post-412-0-65661900-1356381017_thumb.jpg

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باید هفتاد - هشتاد میلیون برای سخت افزارهای هاستتون سرمایه گذاری کنید تا به اندازه یک سرور محلی گوگل توان سخت افزاری داشته باشید

پاسخ شما نه به وردپرس و نه هیچ نرم افزار دیگه ای مربوط نیست

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باید هفتاد - هشتاد میلیون برای سخت افزارهای هاستتون سرمایه گذاری کنید تا به اندازه یک سرور محلی گوگل توان سخت افزاری داشته باشید

پاسخ شما نه به وردپرس و نه هیچ نرم افزار دیگه ای مربوط نیست

چرا؟ من که گفتم امکان رسیدن به گوگل بسیار مشکل است ولی با تکنیک هایی می شود تا کمی سرعت بارگذاری را افزایش داد این روش ها را می خواهم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید چیزی که شما نیاز داری مستقیم به قدرت سرور و البته نسبت محل اون به کاربر بستگی داره.

شما تکنیکی از سمت سایت نمیتونید پیاده کنید. 99% به سرور بستگی داره.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید چیزی که شما نیاز داری مستقیم به قدرت سرور و البته نسبت محل اون به کاربر بستگی داره.

شما تکنیکی از سمت سایت نمیتونید پیاده کنید. 99% به سرور بستگی داره.

خوب چرا بعضی از فایل ها با حجمی بیشتر که در هاست خودم است زودتر از فایلی که حجمی کمتر دارد و همچنین در همان هاست قرار دارد بارگذاری می شود.

در عکس زیر خطوط 7 و 8 را نگاه کنید.

post-412-0-65661900-1356381017_thumb.jpg

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به فرمت فایل و پاسخ سرور شما هم بستگی داره.

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به فرمت فایل و پاسخ سرور شما هم بستگی داره.

خوب فرمت خطوط 7 و 8 هر دو jpg است و پشت سر هم نیز قرار دارند ولی اولی با حجمی کمتر در مدت زمان 4.78 ثانیه و دومی با حجمی بیشتر در مدت زمان 726 میلی ثانیه بارگذاری شده است.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سرعتی که شما می بینید ملاک نیست شما از یک اشتراک اینترنت استفاده می کنید که نواسانات خودش را دارد سرعت لود سایت شما باید خارج از سرعت آی اس پی اتصال شما بررسی شود گوگل هم خیلی از مواقع در لود صفحه ای گیر می کند که به چندین دلیل از جمله وضعیت پروتکل درخواستی و توان لود آی اس پی منطقه ای و حتی سلامت کابل های ارتباطی من بستگی دارد

به نظرم بهتره رقابت با گوگل را فعلا رها کنید

سئوال شما شبیه این است که بپرسید چطور می شود با پیکان بنز سواری کرد

8

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

دوستان فکر کنم بشه با یه راهکار ساده به ایشون جواب داد تا سرعتی رو که میخوان داشته باشن

شما میتونی برای اینکه سرعتت بره بالا حتی سریعتر از بارگزاری فایل های گوگل ، هاستت رو منتقل کنی به داخل ایران که در این صورت بارگزاری با حدود 4 الی 6 برابر سرعت بیشتر انجام میشه

یا اگر نمیتونی این کارو کنی ( هزنه سرور ایران به خاطر پهنای باند کمی زیاده ) میتونی از سرویسی به اسم CDN استفاده کنی که سرعتت رو ببره بالا

7

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

شما منظورتون کدوم قسمت گوگله؟!!

گوگل حتی صفحه اصلیشم دارای نسخه های مختلفه.....

به عنوان مثال در بخش جستجو برای یک کاربر که وارد شده تقریبا تمامی تصاویر از آدرس زیر بالا میان

https://www.google.com/images/nav_logo114.png

درصفحات مختلف, جستجو های مختلف و... نیز تغییر میکنه...

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

شما منظورتون کدوم قسمت گوگله؟!!

گوگل حتی صفحه اصلیشم دارای نسخه های مختلفه.....

به عنوان مثال در بخش جستجو برای یک کاربر که وارد شده تقریبا تمامی تصاویر از آدرس زیر بالا میان

https://www.google.c...nav_logo114.png

درصفحات مختلف, جستجو های مختلف و... نیز تغییر میکنه...

منظور من کلا سرور های گوگل هست نه بخش خاصی

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

شما داری خودت رو با ابرسخت افزار گوگل مقایسه می کنی؟

خسته نباشی

راهش اینه که یه هاست بگیری از پرشین تولز سرور ایران بعد مشاهده میکنی سایتت در کسری از ثانیه باز میشه نمونه اش

persiastore.com

شاپ ایرانی که معرفی کردم در کسری از ثانیه باز میشه

ویرایش شده در توسط internet
2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

تصاویری زیبا و بدیع از دیتا سنترهای گوگل

post-1-0-14820900-1356511486_thumb.jpg

post-1-0-93841800-1356511488_thumb.jpg

post-1-0-98300000-1356511491_thumb.jpg

post-1-0-01193800-1356511495_thumb.jpg

post-1-0-88800300-1356511497_thumb.jpg

post-1-0-81578700-1356511500_thumb.jpg

post-1-0-05935900-1356511505_thumb.jpg

post-1-0-50216900-1356511510_thumb.jpg

post-1-0-51764100-1356511513_thumb.jpg

post-1-0-59488300-1356511516_thumb.jpg

ویرایش شده در توسط Morteza
5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

زیبا بود

ولی لطفا به فکر من هم که با موبایل اومدم باشید :)

صفحه خیلی سنگین میشه....

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط photojavad
      سلام 
      وقتی مطالب سایتم رو تو گوگل سرچ میکنم به جای باز شدن خود مطلب یا صفحه اصلی سایت باز میشه یا باید ادامه مطلب رو انتخاب بشه
      یا وقتی توی تصاویر گوگل عکس مطلب رو انتخاب کنم هم به صفحه اصلی سایت منتقل میشه به جای مطلب مربوط به عکس
      تصاویر پایین:

بعد از کلیک روی متن به جای اینکه مطلب اصلی باز شه (باید دوباره روی ادامه مطلب کلیک بشه)

که بعدی از کلیک روی عکس به صفحه اصلی منتقل میشه( photojavad.ir )
    • توسط mohandes1900
      سلام دوستان میشه راهنماییم کنید
      واسه سایتم مشکلی پیش اومده که مطالب دیگه توی جستجوها نیستن خیلی از پست هام همیشه توی سرچ ها صفحه اول بودن و حتی جزوه سه تای اول صفحه اما چندوقته تقریبا 3 هفته میشه که مطالب توی سرچ ها نمیاد بالا 
      من یکسری مطالب رو هم از سایت های دیگه کپی میکردم اما نه این که کامل همون مطلب رو کپی کنم بلکه سعی میکردم تمام جملات پست ها رو تغییر بدم و حتی عنوان رو هم تغییر میدادم تا گوگل متوجه نشه که کپی هستن
      هیچ پیامی از طرف گوگل هم برام نیومده که بگه پنالتی شدم.
      رتبه سایتم هم داره بهتر میشه بخاطر اینکه از یکسری از سایت ها بازدید واقعی خریدم. اما پست هام توی سرچ گوگا بالا نمیان 
      آدرس سایتم:  سایت فوجی
      تو رو خدا کمک کنید

• توسط vakilp1
      باسلام به دوستان .
      بنده از سایتی خبری رو خوندم مربوط به الگوریتم جدید گوگل به نام فرد که باعث این نا بسامانی ها در این یکی دو ماه شده ...
      سعو کار های عزیز و بقیه دوستان اطلاعاتی دارن بدن . ممنون ....
      خبر پیوست شده ...

• توسط dyvid
      سلام
      ببخشيد من افزونه amp رو نصب كردم منتهي الان پاك كردم ولي متاسفانه الان با صفحات ايندكس شده در حالت amp مواجه هستم
      چجوري ميتونم اين صفحات رو كه كش شدن از اين حالت خارج كنم
      تشكر
    • توسط volleyworld
      سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان گرامی.
      بنده چندوقتی هست به مشکل برخوردم. تمامی مطالب جدیدم که در گوگل ایندکس میشن، بدون توضیحات ایندکس میشن و در گوگل فقط چند کلمه بی معنی نشون داده میشه. که این مسئله باعث شده ورودی گوگلم به شدت افت کنه.

و عرض کنم بنده از افزونه سئو yoast استفاده میکنم و %%excerpt%%  رو در تنظیمات افزونه قرار داده ام ولی بازهم این مشکلو دارم، راهی به ذهنم نمیرسه این مشکل رو حل کنه!

اگر کسی از دوستان بتونه توضیح کامل و جامعی داشته باشه خیلی سپاسگزار میشم. (درضمن اگه آدرس سایت لازم هست: http://volleyworld.ir)