رفتن به مطلب

مشاوره خرید هاست دانلود ووکامرس

پست های پیشنهاد شده

در 17 دقیقه قبل، مهدی گفته است :

خب اگه خیر دیگه چه انتظار دارید

من متن خود ووکامرس رو براتون گذاشتم که

ممنون

سوال من اینه که هیچ هاست اشتراکی این سرویس روش فعال نیست! شما از چه شرکتی هاست تهیه کردید که این قابلیت رو فعال دارد؟ چون اگر این طور باشه میخوام به هاستی منتقل کنم که  X-Accel-Redirect/X-Sendfile رو فعال کنه

لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، مهدی گفته است :

من نگفتم که سرویسم اشتراکی هست ...

یعنی شما هاست اختصاصی دارید.؟ این قابلیت X-Accel-Redirect/X-Sendfile هم پس روی هیچ هاست اشتراکی فعال نیست!! ایکاش همون اول می گفتید که باید هاست اختصاصی باشه مهدی عزیز

پس هیچ راه حل دیگه ای نیست؟؟ برای مخفی کردن لینک هاست دانلود

لینک به ارسال
در در 1/5/2017 at 11:54، مهدی گفته است :

گفته برای اینکه بتونید از این روش (X-Accel-Redirect/X-Sendfile) استفاده کنید باید X-Accel-Redirect/X-Sendfile روی سرورتون نصب و فعال باشه

نقل قول

متاسفانه X-Accel-Redirect/X-Sendfile روی سرور بنده که از میهن وب هاست گرفتم فعال نیست و بهشون تیکت زدم میگن که  این موارد بر روی هاستهای میزبانی پشتیبانی نمیشود برای این موارد میتوانید از سرور مجازی و یا هاست پربازدید اختصاصی استفاده نمایید!!

لینک به ارسال
در 41 دقیقه قبل، مهدی گفته است :

If your server supports it, use X-Accel-Redirect/X-Sendfile. It’s the most reliable method because the file is served directly to the customer and gives you the best performance. Files are also protected by an .htaccess file, making it secure.

یعنی الان فایلهای هاست دانلود شما با htaccess  محافظت میشوند ؟

مسلما خیر . چون اینحالت تا جایی که دانش بنده میگه مربوط به فایلهای هاست وردپرس هست و ارتباطی به هاست دانلود ندارد

لینک به ارسال
Can I use cloud storage to store my files and downloads?
Most definitely! WooCommerce only needs an external URL that points to your digital download file. 
If it is a valid external download URL, then WooCommerce works perfectly. 
There is no further validation.

WooCommerce only needs an external URL

https://docs.woocommerce.com/document/digitaldownloadable-product-handling/#section-10

لینک به ارسال

والله این ارتباطش با محافظت از فایها چیه ؟ سوال اینه که میتونیم لینکهای خارجی رو هم با ووکامرس بفروشیم پاسخ هم قطعا آری هست . دقیقا توضیح میدید کدام قسمت از این چند خط در مورد محافظت از فایلها هم صحبت کرده ؟

کسی منکر این قضیه نیست که لینک های خارجی رو هم میشه با ووکامرس فروخت بحث سر این موضوع است که آیا لینک های خارجی امنیت دارند ؟ ما داریم در مورد امنیت و محافظت از لینکها صحبت میکنیم

لینک به ارسال
در 23 دقیقه قبل، a_mogheimi گفته است :

والله این ارتباطش با محافظت از فایها چیه ؟ سوال اینه که میتونیم لینکهای خارجی رو هم با ووکامرس بفروشیم پاسخ هم قطعا آری هست . دقیقا توضیح میدید کدام قسمت از این چند خط در مورد محافظت از فایلها هم صحبت کرده ؟

کسی منکر این قضیه نیست که لینک های خارجی رو هم میشه با ووکامرس فروخت بحث سر این موضوع است که آیا لینک های خارجی امنیت دارند ؟ ما داریم در مورد امنیت و محافظت از لینکها صحبت میکنیم

دقیقا همینه من هم همون پست در لینکی که مهدی دادند مطالعه کردم و هیچ توضیحی مبنی بر محافظت از لینک دانلود نداده بود که لینک اصلی از دیدکاربرد مخفی بمونه از صبح تا الان کلی سرچ کردم تنها همون هاست اختصاصی یا مجازی میتونه کارساز باشه و یا افزونه جناب مقیمی که من هنوز تست نکردم

لینک به ارسال

مسئله خیلی ساده هست

اول: هاست در صورتی که پشتیبانی از X-Accel-Redirect/X-Sendfile بکنه فایل‌ها ایمن هستن - نقل از خود ووکامرس

(حالا شما می‌پرسید این برای موقعی هست که فایل‌های داخل خود وردپرس باشه)

دوم: تنها چیزی که ووکامرس نیاز داره یک لینک خارجی هست (WooCommerce only needs an external URL) و گفته در این صورت ووکامرس بدون هیچ مشکلی کار خودش رو انجام میده (then WooCommerce works perfectly)

وقتی قرار ووکامرس بدون هیچ مشکلی کار خودش رو انجام بده یعنی می‌تونید از لینک‌ها خارجی هم محافظت کنه

هر دو تا نقل از خود ووکامرس هست، حالا دیگه شما از کجا اصرار بر حرف خودتون دارید من نمی‌دونم

در هر صورت اون چیزی که من بلد بودم خدمت‌تون گفتم، امیدوارم مفید بوده باشه

البته تمام موارد رو که خدمت‌تون گفتم از خود ووکامرس هست نه ...

در نهایت این نکته رو هم اضافه کنم این مورد رو خودم انجام دادم بدون هیچ مشکلی البته!

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، مهدی گفته است :

مسئله خیلی ساده هست

اول: هاست در صورتی که پشتیبانی از X-Accel-Redirect/X-Sendfile بکنه فایل‌ها ایمن هستن - نقل از خود ووکامرس

دوم: تنها چیزی که ووکامرس نیاز داره یک لینک خارجی هست (WooCommerce only needs an external URL) و گفته در این صورت ووکامرس بدون هیچ مشکلی کار خودش رو انجام میده (then WooCommerce works perfectly)

وقتی قرار ووکامرس بدون هیچ مشکلی کار خودش رو انجام بده یعنی می‌تونید از لینک‌ها خارجی هم محافظت کنه

هر دو تا نقل از خود ووکامرس هست، حالا دیگه شما از کجا اصرار بر حرف خودتون دارید من نمی‌دونم

در نهایت این نکته رو هم اضافه کنم این مورد رو خودم انجام دادم بدون هیچ مشکلی البته!

X-Accel-Redirect/X-Sendfile  فقط در حالت معمولی برای فایلهای درون  هاست کاربرد داره  و برای استفاده از  url خارجی نیاز به کانفیگ اختصاصی سرور هست یعنی باید پراکسی سرور تعریف بشه  . حالا شما میفرمائید بدون این کانفیگ و فقط با فعال کردن X-Accel-Redirect/X-Sendfile از لینک های خارجی هم محافظت میشه ؟ لطف میکنید کانفیگ سرورتون رو اینجا قرار بدید بقیه هم استفاده کنند ؟  (البته با تغییر url که خدای نکرده سواستفاده نشه)

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
در در 1/10/2017 at 21:54، مهدی گفته است :

مسئله خیلی ساده هست

مهدی عزیز اگر بخواهیم این مشکل که وقتی لینک های هاست دانلود در ووکامرس قرار میدیم برای کاربر نشون داده میشه و محافظت نمیشه رو برای بخش پشتیبانی ووکامرس بفرستیم باید از چه طریقی اقدام کنیم؟ تا تیم اونها این مشکل رو رفع کنه

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، مهدی گفته است :

https://github.com/woocommerce/woocommerce/issues/new

سلام

مهدی عزیز در این لینک هم یک نفر مشکل رو مطرح کرده و چند تا راه حل دادند

میشه لطف کنید و به زبان ساده بفرمایید باید چی کار کنیم؟

http://stackoverflow.com/questions/10964399/protect-downloads-on-remote-server

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

سلام دوستان

قصد خرید هاست پشتیبان میهن وب هاست دارم

https://my.mihanwebhost.com/cart.php?gid=18

کسی استفاده کرده؟

آیا میشه ازش به عنوان هاست دانلود هم استفاده کرد؟ یعنی فایل اپلود کرد و لینک داد؟

با تشکر

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...
در در 1/4/2017 at 11:09، فرحان گفته است :

خوب ووکامرس لینکی که به کاربر میده لینک سایت شما هست. در حالی که فایل روی یه سرور دیگس. پس به نظرتون چطوری فایل داره به کاربر میرسه ؟ غیر اینه که داره خودش روی سروری که قرار داره دانلود می کنه و مجدد تحویل کاربر میده ؟

سلام

مشکلی که من جدیدا با هاش مواجه شدم

هاست سایت اصلی خارج کشور و هاست دانلودی که جدید گرفتم ایران هست

کاربران هر فایلی که خریداری می کنند پیام میدن که ناقص دانلود میشه

من بررسی کردم دیدم که بله فایل هایی که روی هاست دانلود ایران هست به محض دانلود سرعت دانلود خیلی خیلی کم میشه به طوری که در نهایت متوقف میشه

اما روی هاست دانلود خارج کشور هیچ مشکلی نداریم و بعد از خرید، با سرعت مطلوب دانلود میشه و قطعی در دانلود نداریم

راهکار برای این مشکل چیه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...