رفتن به مطلب

دو مشکل در فایل single

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب .

بنده متأسفانه دو مشکل در فایل single دارم که امیدوارم بشه حلش کرد .

1- در حال حاضر ، در ادامه مطالب نوشته ها ، قسمتی که مخصوص نمایش دسته بندی مطلبه ، بر اساس حروف الفباس ، نه دسته ی مادر ! من میخوام بر اساس دسته بندی باشه .

به عنوان مثال ، من یک مطلب در دسته بندی : " وردپرس > آموزش > طرز ساخت افزونه " منتشر کردم که وردپرس دسته ی مادر هست ، آموزش زیر دسته ی وردپرسه و طرز ساخت افزونه هم زیر دسته ی آموزش ، حالا من میخوام دقیقا در صفحه ی سینگل ، به ترتیب همین دسته ی مادر و زیر دسته نشون بده ، در حالیکه بر اساس حروف الفباس ، یعنی اینجوری نشون میده : " آموزش > طرز ساخت افزونه > وردپرس "

چجوری این مشکل رو حل کنم ؟

2- در حال حاضر مطالب مرتبط صفحه ی ادامه مطلب نوشته ها ، بر اساس برچسبه ، که بنده میخوام مطالب مرتبط صفحه ی single.php بر اساس جدیدترین مطالب آخرین زیردسته باشه ، به عنوان مثال اگه همون دسته بندی بالا رو در نظر بگیرید ، من میخوام مطالب مرتبط بر اساس " طرز ساخت افزونه " باشه که میشه آخرین زیر دسته . اینکارو چجوری میشه عملیاتی کرد ؟

لینک به ارسال

سلام. این مسائل رو باید یه طراح براتون براساس خواسته هاتون تغییر بده. یا اینکه به سازنده قالب بگید براتون ویرایش هایی که نیاز دارین رو اعمال کنه. شایدم توی تنظیماتش موجود باشه.

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز ، خودتون رو بذارید جای دوستان که قرار هستش به این سوال جواب بدهند !

نه فایلی رو ضمیمه کردید ، نه کد اون بخش هاتون رو دادید ، هیچی فقط گفتید که میخواید چند تا کار انجام بدید ( تغییر بدید ) !

با این تفاسیر ، نمیشه به این صورت کمکتون کرد ، یا همانطوری که دوست عزیز فرحان فرمودند ، به طراح قالبتون بگید ( اگر اختصاصی هستش ) ، اگر هم اختصاصی نیست یا کل قالب رو ضمیمه کنید ، یا اینکه فقط فایل های single و  functions رو ضمیمه کنید تا دوستان بتونند راحت تر راهنمایی کنند.

موفق و پیروز باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...