• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
2raj

دستورات ارسالی جهت رفع فیلــتر

7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام و وقت بخیر
بنده سایتم حدود 10 روزی میشه فیلتــر شده امروز با رفع فیلتــر موافقت مشروط شد یه چندتا لینک دادن برای حذف که مربوط به یک خواننده بود و بنده تمام آهنگهای اون خواننده رو حذف کردم فقط یه چیز دیگه نوشتن که بنده متوجه نمیشم گفتن موارد بیشتری در سایت شما مشاهده میشه، میخواستم بدونم بنظرتون مربوط به همین خواننده هست یا خواننده ی دیگه ای؟ چون سه تا لینک از این خواننده دادن و من 8 تا آهنگ رو که بود پاک کردم
ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمائید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

هرچی آهنگ از اون خواننده دارید رو حذف کنید,

اگه مورد مشابهی هم هست که خواننده غیرمجاز هست رو هم حذف کنید.

موفق باشید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، رضا علیزاده گفته است :

سلام

هرچی آهنگ از اون خواننده دارید رو حذف کنید,

اگه مورد مشابهی هم هست که خواننده غیرمجاز هست رو هم حذف کنید.

موفق باشید

بنظرتون با این اوصاف کیا مجاز هستن؟ من که پاک موندم دارم سایت رو زیرو رو میکنم فک کنم 98درصد سایت غیرمجازه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کامل مشخص هست که موزیک کلاً غیرمجازه !

مجاز ها خواننده های ایرانی هستن که داخل ایران فعالیت میکنن.

سایت موزیک این درد سرها رو داره و بخاطر همین هست که همه فیلتر شدن.

اگه میخوای فیلتر نشی, باید فقط روی مجاز ها کار کنی و موسیقی وطنی و موسیقی های سنتی

موفق باشید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 57 دقیقه قبل، رضا علیزاده گفته است :

کامل مشخص هست که موزیک کلاً غیرمجازه !

مجاز ها خواننده های ایرانی هستن که داخل ایران فعالیت میکنن.

سایت موزیک این درد سرها رو داره و بخاطر همین هست که همه فیلتر شدن.

اگه میخوای فیلتر نشی, باید فقط روی مجاز ها کار کنی و موسیقی وطنی و موسیقی های سنتی

موفق باشید

دوست عزیز چندتا سایت رو بهتون نشون بدم که رتبه ایران خوبی هم دارند و الان یکی از 10 سایت رتبه اول گوگل هستند که دارن همین آهنگهارو قرار میدن، بنده از همین سایتها میگیرم و قرار میدم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

فک کنم  کلا با لینک دانلود خواننده های مجاز و وطنی هم مشکل دارن  به خاطر حمایت از کپی رایت و این حرفا

ویرایش شده در توسط p47ri0t
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

موافقط مشروط کردن :mellow: برای من رو که رد درخواست کردن بعد نوشتن که موارد رو حذف کن، مواردی هم نگفتن:angry: اخه چرا:(

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری