رفتن به مطلب

دستورات ارسالی جهت رفع فیلــتر

پست های پیشنهاد شده

سلام و وقت بخیر
بنده سایتم حدود 10 روزی میشه فیلتــر شده امروز با رفع فیلتــر موافقت مشروط شد یه چندتا لینک دادن برای حذف که مربوط به یک خواننده بود و بنده تمام آهنگهای اون خواننده رو حذف کردم فقط یه چیز دیگه نوشتن که بنده متوجه نمیشم گفتن موارد بیشتری در سایت شما مشاهده میشه، میخواستم بدونم بنظرتون مربوط به همین خواننده هست یا خواننده ی دیگه ای؟ چون سه تا لینک از این خواننده دادن و من 8 تا آهنگ رو که بود پاک کردم
ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمائید

لینک به ارسال

سلام

هرچی آهنگ از اون خواننده دارید رو حذف کنید,

اگه مورد مشابهی هم هست که خواننده غیرمجاز هست رو هم حذف کنید.

موفق باشید

لینک به ارسال
در هم اکنون، رضا علیزاده گفته است :

سلام

هرچی آهنگ از اون خواننده دارید رو حذف کنید,

اگه مورد مشابهی هم هست که خواننده غیرمجاز هست رو هم حذف کنید.

موفق باشید

بنظرتون با این اوصاف کیا مجاز هستن؟ من که پاک موندم دارم سایت رو زیرو رو میکنم فک کنم 98درصد سایت غیرمجازه

لینک به ارسال

کامل مشخص هست که موزیک کلاً غیرمجازه !

مجاز ها خواننده های ایرانی هستن که داخل ایران فعالیت میکنن.

سایت موزیک این درد سرها رو داره و بخاطر همین هست که همه فیلتر شدن.

اگه میخوای فیلتر نشی, باید فقط روی مجاز ها کار کنی و موسیقی وطنی و موسیقی های سنتی

موفق باشید

لینک به ارسال
در 57 دقیقه قبل، رضا علیزاده گفته است :

کامل مشخص هست که موزیک کلاً غیرمجازه !

مجاز ها خواننده های ایرانی هستن که داخل ایران فعالیت میکنن.

سایت موزیک این درد سرها رو داره و بخاطر همین هست که همه فیلتر شدن.

اگه میخوای فیلتر نشی, باید فقط روی مجاز ها کار کنی و موسیقی وطنی و موسیقی های سنتی

موفق باشید

دوست عزیز چندتا سایت رو بهتون نشون بدم که رتبه ایران خوبی هم دارند و الان یکی از 10 سایت رتبه اول گوگل هستند که دارن همین آهنگهارو قرار میدن، بنده از همین سایتها میگیرم و قرار میدم

لینک به ارسال

فک کنم  کلا با لینک دانلود خواننده های مجاز و وطنی هم مشکل دارن  به خاطر حمایت از کپی رایت و این حرفا

ویرایش شده توسط p47ri0t
لینک به ارسال

موافقط مشروط کردن :mellow: برای من رو که رد درخواست کردن بعد نوشتن که موارد رو حذف کن، مواردی هم نگفتن:angry: اخه چرا:(

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...