رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز ، پروژه سیاره وردپرس کاری بودش که ایدش بعد از برگزاری اولین دوره همایش وردپرس توسط اعضای وردپرس پارسی مطرح شد و خیلی وقت بود که سیستم آماده بود تا که امروز تصمیم به رونمایی ازش شد. متن معرفی‌ای که برای سیاره آماده شده :

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.

iran-wordpress-planet.jpg

در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.

امکانات سیاره وردپرس

• امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند.
  • نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس
  • نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ...
  • امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه
  • و ...

جهت ثبت سایت یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید

دوستان هر نوع پیشنهاد و انتقاد و نظری در موضوع سیاره دارید با ما در میون بزارید ازش استقبال میشه و میتونید همینجا در موردش صحبت کنید

لینک به ارسال

سلام

نه خسته باشید

واقعا جای یه همچین چیزی بعد از تعطیلی وردپرس فارسی خیلی احساس میشد

دم شما و تمام دوستان زحمت کش گرم (:

لینک به ارسال
  • مهدی featured،pinned،unpinned،unfeatured و pinned this موضوع

خسته نباشید

سایت زیبایی هم براش راه اندازی کردید ، ساده و شیک 

احسنت

لینک به ارسال
  • Morteza عنوان را به رونمایی سیاره وردپرس ایران تغییر داده است
  • 7 ماه بعد...

سلام و خسته نباشید میخواستم بپرسم که سایت http://adroom.ir رو قبلا من ثبت کردم ولی ایمیلی دریافت نکردم... امروز مجدد خواستم ثبت کنم با ارور : پیش تر سایت شما ثبت شده است مواجه شدم... خواستم بپرسم تایید شده یا خیر؟

لینک به ارسال

سلام

سایت بررسی میشه و در صورت تایید در سیاره قرار میگیره.

لینک به ارسال
  • Morteza unpinned this موضوع

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...