رفتن به مطلب

حذف شدن ترازبندی از ویرایشگر وردپرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض ادب

من وردپرس رو در لوکال هاست زمپ دارم ، ترازبندی متن یا همون justify وجود داره ، اما بر روی هاست سی پنل که نصب هست این گزینه نیست !!!! ویرایشگر دیگه نصب میکنم وجود داره اما برای خودش نیست ، دلیل از هاست هست یا چیزی دیگه؟ در چندتا سایتی که نصب کردم تست کردم ، در هیچ کدوم وجود نداره.

لینک به ارسال

در هاست نسخه 4.7 هست اما در لوکال نسخه 4.6.1 ، در خود سایت وردپرس جهانی هم که دیدم عکس ویرایشگر رو گذاشته ترازبندی نداره ، رو هاست قبل از آپدیت داشت ولی بعدش رفت

تصویر نمایشگر 4.7

لینک به ارسال

سلام

در نسخه جدید این قسمت حذف شده

The underline and justify buttons have been removed from the bottom row. 
Underlining is a bad practice as readers can confuse it with links (bad accessibility), 
and it does not insert a semantic element. 
Justifying has uneven browser implementation, and in many cases is bad for readability.

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...
در در ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ ه‍.ش. at 14:44، مهدی گفته است :

سلام

در نسخه جدید این قسمت حذف شده

The underline and justify buttons have been removed from the bottom row. 
Underlining is a bad practice as readers can confuse it with links (bad accessibility), 
and it does not insert a semantic element. 
Justifying has uneven browser implementation, and in many cases is bad for readability.

درود

بله متاسفانه ، از ادیتور tinywym-editor استفاده میکردم مشکل نداشت ، اما در ورژن جدید وردپرس 7.2 دیگه اونم کار نمیکنه ، اساتید چه راهی رو پیشنهاد میکنن تا این مشکل برطرف بشه

البته از ادیتور ckeditor استفاده میکنم فعلا مشکل نداره ، ولی خب این صورت مسئله رو پاک کرده ، علت چیه؟

سپاس

ویرایش شده توسط MrJAVAD
لینک به ارسال

با سلام.

از جاستیفای برای تمام متن استفاده میکنید ؟ یا فقط بخش های خاصی از متن ؟

اگر برای تمام متن هست که با توجه به سبک کد نویسی قالب، احتمالا میتونید با استفاده از کلاس ها استایل دهی داشته باشید.

اگر بخشی از متن هست هم که به همین ترتیب. یعنی ابتدا توی فایل استایلتون یه کلاس تعریف کنید براش و بعد برای هر بخشی که جاستیفای رو میخواید برید به ویرایشگر متنی و اون بخش رو توی یه div با اون کلاس قرار بدید.

از شورت کد هم میشه استفاده کرد براش.

کار دردسر داری هست نسبتا اما خب، راه دیگه ای به ذهنم نرسید.

ویرایش شده توسط start
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...