رفتن به مطلب

چند سوال درباره تغییر آدرس وبسایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

وبسایت من با آدرس : par30movie.ir فیلتر شد و حال بنده میخواهم وبسایتم را با دامنه par30movie1.ir بالا بیاورم(عین بقیه سایت هایی که فیلتر شدن:mellow:) حالا چند تا سوال دارم:

1.چجوری کاری کنم که کاربران با زدن ادرس قبلی وبسایت، سایت فیلتر باز نشه و بجاش به آدرس جدید فرستاده بشند(توجه کنید بدون اینکه فیلتر بهشون نمایش داده بشه!)؟

2.آیا من باید وبسایتم رو دوباره در گوگل وبمستر تولز ثبت کنم و صبر کنم تا همه مطالبم ایندکس شود یا راه حل دیگه ای وجود داره؟

3.آیا رنک الکسای جدیدم، به ندرت همان رنک الکسای دامنه قبلی را میگیرد ؟

ممنون میشم اگر به همه سوالام پاسخ بدید :lol:

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، apppc گفته است :

میشه دقیق تر بگی میخوای یعنی الان سایتتو رو دامنه جدید ست کنی؟

سوال شماره یکم همینه ولی سوال شماره 2 و 3 ام فرق میکنن. خوب گفتم که نا مفهوم نیست:mellow:

لینک به ارسال

دوستان من الان دامنه جدیدم par30movie1.ir رو فعال کردم و وردپرس رو روش نصب کردم ، همچنین افزونه های اون سایت و قالب و آپلود هایی رو که در اون یکی سایت داشتم هم به این سایت منتقل کردم. الان فقط مونده دیتابیس، دیتابیس سایت قدیمیم رو چجوری منتقل کنم به دیتابیس سایت جدیدم ؟

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز ، اگر هر بار بخواید این همه کار رو انجام بدید که .......

دامنه جدید رو از داخل سی پنل پارک کنید ( park domain ) ، سپس برید داخل وردپرس از طریق افزونه های تغییر آدرس سایت ، دامنه جدید رو جایگزین دامنه قدیم بکنید ، همین ...

لینک به ارسال

سلام ببخشید میشه لطف کنید مراحل اینکار رو به ترتیب بنویسید، واقعا لطف بزرگی میکنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...