رفتن به مطلب

عوض کردن افزونه سئو سایت

modlebas

پست های پیشنهاد شده

خسته نباشید. 

من تقریبا نه ماهه که دارم از افزونه ali in seo استفاده میکنم. و بنظرم کمک زیادی نمیکنه به سئوی مطالب من .

حالا میخوام تغییر بدم و از افزونه yoast  استفاده کنم.

...........

اولین سوال : به نظرم شما این تغییر افزونه سئو خوبه؟ یا در اینده باعث ایچاد مشکلاتی در سایت و جستجگرها خواهد شد.

و سوال دوم اگر بخوام تغییر افزونه بدم باید چیکار کنم ؟ لطفا راهنمایی دقیق بکنید تا به مشکلی برنخوریم

لینک به ارسال

دوست عزیز افزونه معجزه نمیکنه شما از هرکدوم استفاده کنید مهم سئوی مطالب هست که چطور سئو نویسی کنید بنظر من روی همین ali in seo بمون و شیوه نگارشت رو بر حسب سئو نویسی تغییر بده

لینک به ارسال

درود

با نظر دوست خوبم تورج جان موافقم ولی اگر هم بخواهید این فرآیند تغییر را انجام دهید خیر مشکلی اتفاق نمی افتد البته تا زمانی که اطلاعات افزونه اول رو به دومی منتقل کنید 

افزونه اول رو پاک نکنید دومی رو نصب کنید سپس پیغام انتقال میاد اگر هم نشد دستی برای هر پست و عکس انجام بدین و همینطور فایلها

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...