رفتن به مطلب

افزونه Widget Css Classes

پست های پیشنهاد شده

سلام .

دوستان همونطور که میدونید افزونه ی Widget Css Classes ( لینک به صفحه افزونه ) ، یک افزونه برای استایل دادن و سفارشی کردن استایل ابزارک های وردپرسه ، من میخواستم بدونم استفاده از این افزونه مشکلی رو در آینده ایجاد نمیکنه ؟ مثلا ایجاد درخواست های اضافی ، تداخل در کلاس ها ، فشار به سرور و ... ، آخه قادره که واسه هر ابزارک ، چندین نوع کلاس بسازه . البته میدونم که از تنظیمات افزونه ، میشه این کلاس ها رو کم و زیاد کرد ، ولی میخواستم بدونم به طور کلی ، استفاده از این افزونه واسه دادن استایل به ابزارک ها ، هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه ؟

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، آرشام . رادمهر گفته است :

سلام .

دوستان همونطور که میدونید افزونه ی Widget Css Classes ( لینک به صفحه افزونه ) ، یک افزونه برای استایل دادن و سفارشی کردن استایل ابزارک های وردپرسه ، من میخواستم بدونم استفاده از این افزونه مشکلی رو در آینده ایجاد نمیکنه ؟ مثلا ایجاد درخواست های اضافی ، تداخل در کلاس ها ، فشار به سرور و ... ، آخه قادره که واسه هر ابزارک ، چندین نوع کلاس بسازه . البته میدونم که از تنظیمات افزونه ، میشه این کلاس ها رو کم و زیاد کرد ، ولی میخواستم بدونم به طور کلی ، استفاده از این افزونه واسه دادن استایل به ابزارک ها ، هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه ؟

بستگی به قالب و سایر افزونه های شما داره که تداخل بوجود میاره یا نه

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، neda411 گفته است :

بستگی به قالب و سایر افزونه های شما داره که تداخل بوجود میاره یا نه

نه قالبم با این افزونه مشکل داره و نه این افزونه با سایر افزونه های نصب شده در قالب سایتم .   منظور من خود این افزونه س .

آیا خود این افزونه ، با فرض بر اینکه نه با قالب مشکل داشته باشه و نه با سایر افزونه های دیگه ، خودش با کلاس هایی که واسه هر ابزارک ایجاد میکنه ، واسه وردپرس و سرور و ... مشکل ساز نیست ؟

در حالت عادی که این افزونه نصب نباشه باید واسه هر ابزارک که بخوای استایل بگیره ، کلاس و آیدی منحصر بفرد اون ابزارک رو پیدا کنی و بعد بهش استایل بدی که در بعضی مواقع ، استایل ابزارک های یک افزونه ی مشابه ، یکی میشه ، ولی این افزونه به هر ابزارک ( حتی اگه از یک افزونه باشه ) یک کلاس منحصر بفرد میده و خیلی راحت تر میشه استایل دهی به ابزارک ها رو انجام داد ، واسه همین میخوام از این افزونه استفاده کنم ، فقط میخوام مطمئن شم که یک وقتی مشکل ساز نشه ، به دلیل همین کلاس های منحصربفرد .

لینک به ارسال

اگه فقط کلاس اضافه میکنه به ابزارک ها هیچ مشکلی نمیتونه پیش بیاد ...

ولی اگه واسشون فایل استایل هم میسازه ریکوئست ها زیاد میشن

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، majid1889 گفته است :

اگه فقط کلاس اضافه میکنه به ابزارک ها هیچ مشکلی نمیتونه پیش بیاد ...

ولی اگه واسشون فایل استایل هم میسازه ریکوئست ها زیاد میشن

مرسی از پاسختون .

صفحه افزونه رو میزارم مجدد . شما که سر در میارید لطف کنید و یه نگاه بهش بندازید تا منم از نگرانی در بیام تا اگه مشکلی نبود با خیال راحت نصبش کنم . ( لینک به صفحه افزونه )

البته تا جاییکه من میدونم این افزونه ، واسه ابزارک ها ، کلاس های زوج و فرد می سازه ، شماره کلاس به هر ابزارک میده ، قابلیت تعریف کلاس دلخواه واسه هر ابزارک رو فراهم میکنه و ... .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...