• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
safa

پر شدن فضای هاست بی دلیل

13 پست در این موضوع قرار دارد

فضای هاستی که گرفتم 300مگ هست هنوز چیزی نذاشتم 272 مگ پر نشون می ده. لطفا راهنمایی کنید؟ همه پوشه ها رو نگاه کردم فقط پوشه wp-content  28 مگ هست و بقیه ناچیزن حسابی گیج شدم

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کسی میدونه چطور این مشکل رو حل کنم ، تا حالا برخورد داشتین با هاستم که تماس می گیرم می گن به ما مربوط نمیشه هاست شما تحویل داده شده و مشکلی نداره

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

فایل های hidden تون رو چک کنید ...

ویرایش شده در توسط majid1889
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با تشکر از پاسخ شما فایل های مخفی چطور در دایرکت ادمین پیدا کنم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز اگه افزونه کش نصب کرده باشین این افزونه ها  به سبب عملکردشون می تونن فضای سایت رو اشغال کنن.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب اول همه چک کنید کدوم قسمت حجمش الکی رفته بالا ! از ایمیل هم میتونه باشه که حجم ایمیل رو بینهایت گذاشته باشید و الان با اسم پر شده باشه .....

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1/10/2017 at 08:01، RedPlus گفته است :

رفته بالا ! از ایمیل هم میتونه باشه که حجم ایمیل رو بینهایت گذاشته باشید و الان با اسم پر شده باشه ...

سلام با تشکر از وقتی که گذاشتید. پوشه wp content  حدودا 30مگ هست و بقیه ناچیزن ولی در کل 272 مگ پر نشون میده. سایت تازه کاره و چیزی هم ندارم. چندتا فایل آپلود کردم و پاکشون کردم ، میگم شاید همونا یه جایی هستن؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1/10/2017 at 16:36، safa گفته است :

فضای هاستی که گرفتم 300مگ هست هنوز چیزی نذاشتم 272 مگ پر نشون می ده. لطفا راهنمایی کنید؟ همه پوشه ها رو نگاه کردم فقط پوشه wp-content  28 مگ هست و بقیه ناچیزن حسابی گیج شدم

سلام

300 مگابایت فضا رو از کجا گرفتی !

بگذریم, توی دایرکت ادمین یه قسمت هست به اسم Disk Space Usage روی اون کلیک کنید و ببینید کدوم قسمت فضای بیشتری اشغال کرده,

درضمن همان قسمت روت هاست رو هم چک کنید فایلی به اسم error_log موجود هست یا نه اگه بود حذف کنید.

موفق باشید

1.png

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پوشه tmp رو هم پیدا کنید احتمالا فایلهایی که پاک کردید کاملا پاک نشدن و درون پوشه تمپ قرار گرفتند

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام با تشکر از پاسخ شما.از   p30hosting  برای شروع کار و دست گرمی!

کنترل پنلم دایرکت ادمین هست رفتم تو قسمت site summary/.... ولی هیچ پوشه ای حجم بالا نداره.

پوشه tmp که گفتین رو از کجا پیدا کنم؟

disk usage.png

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1/10/2017 at 06:10، p47ri0t گفته است :

دوست عزیز اگه افزونه کش نصب کرده باشین این افزونه ها  به سبب عملکردشون می تونن فضای سایت رو اشغال کنن.

سلام ممنون که پاسخ دادین، سایت تازه کاره و هیچی نصب نکردم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز بخش backup  رو چک کنید ، چون فایل های بکاپ هم از فضای هاست استفاده می کنن

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با تشکر از همه، چون سایت تازه کازر بود دادم ریستش کردن ولی تجربیات دوستان رو یکی یکی چک کردم مفید بود.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری