رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام 
من یک پایگاه داده دارم که بنا به دلایلی که نمیدونم با وردپرس نصبی سایتم ارتباط برقرار نمیکنه ...
میخوام یک ورد پرس دیگه نصب کنم در یک مسیر دیگه ای و این پایگاه رو بهش وصل کنم..
گفتن گویا لازمه تغییراتی در دیتا بیس بدم تا اتصال برقرار بشه با سایت جدید ..
راهنمایی کنید لطفا

لینک به ارسال

سلام ! اول این که بکاپ داشته باشید ....

نیاز به کاری نیست . مشخصات دیتابیش تو wp-config بزارین  فقط ممکنه ادرس ها و لینک های سایت  هنوز رو شاخه قبلی که نصب کردین نمایش داده بشه که برین تو تنظیمات و ادرس سایت ویرایش کنید .....

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، RedPlus گفته است :

سلام ! اول این که بکاپ داشته باشید ....

نیاز به کاری نیست . مشخصات دیتابیش تو wp-config بزارین  فقط ممکنه ادرس ها و لینک های سایت  هنوز رو شاخه قبلی که نصب کردین نمایش داده بشه که برین تو تنظیمات و ادرس سایت ویرایش کنید .....

این کار رو کردم ولی نشد

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، mosi1672 گفته است :

سلام 
من یک پایگاه داده دارم که بنا به دلایلی که نمیدونم با وردپرس نصبی سایتم ارتباط برقرار نمیکنه ...
میخوام یک ورد پرس دیگه نصب کنم در یک مسیر دیگه ای و این پایگاه رو بهش وصل کنم..
گفتن گویا لازمه تغییراتی در دیتا بیس بدم تا اتصال برقرار بشه با سایت جدید ..
راهنمایی کنید لطفا

سلام دوست عزیز

شما چند کارو پشت سر هم انجام بدی، درست میشه:

1- اول سایت جدیدت رو که با وردپرس ساختی، wp-config.php رو تنظیم کن که سایت ت بالا بیاد.

2- دیتا بیس قدیمی ت رو Import کن توی دیتا بیس جدیدت

3- بعد از import یسری آدرس هات هنوز قدیمی هستند، با چند خط sql میتونی همه ی آدرس هارو به روز کنی و آدرس جدید رو بهشون بدی... حتما این مورد رو انجام بده. کد هاش هم توی اینترنت پره، بگردی زود پیدا میکنی. ( 4 تا خط هم بیشتر نیست )

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...