رفتن به مطلب

تغییر در ساختار و ایجاد پست تایپ

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان بنده قصد دارم که در ساختار اصلی سایتم تغییراتی رو انجام بدم ، سایت من یک آموزشی هست اما یکسری مطالب با موضوع ابزار های گرافیکی هم داره 

من میخوام برای بخش ابزار های گرافیکی یک پست تایپ ایجاد و ساختار صفحه اصلی رو تغییر بدم ، به نظر شما طبق تصویر زیر آیا ساختار فعلی سایت بهتره یا ساختاری که میخوام تغییر بدم 

سوال دوم : ایجاد پست تایپ برای مطالب دانلودی مناسب هست؟

1.jpg

2.jpg

لینک به ارسال

معمولاً برای نوشته های سفارشی بهتره پست تایپ سفارشی ایجاد کنید و پیشنهاد میکنم اینکار رو بکنید ، چون قطعاً نیاز خواهید داشت که نوشته های دانلود رو به شکلی متفاوت از پست های معمولی سایت تون نمایش بدین 

همچنین می تونید طبقه بندی های یا taxonomy های دلخواه تون رو هم بهش وصل کنید و برای اونها هم صفحاتی با ساختار مناسب طراحی کنید

در مورد تصاویر هم متوجه نشدم کدومش رو می خوایین به اون یکی تغییر بدین :)

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، WPRahnama گفته است :

معمولاً برای نوشته های سفارشی بهتره پست تایپ سفارشی ایجاد کنید و پیشنهاد میکنم اینکار رو بکنید ، چون قطعاً نیاز خواهید داشت که نوشته های دانلود رو به شکلی متفاوت از پست های معمولی سایت تون نمایش بدین 

همچنین می تونید طبقه بندی های یا taxonomy های دلخواه تون رو هم بهش وصل کنید و برای اونها هم صفحاتی با ساختار مناسب طراحی کنید

در مورد تصاویر هم متوجه نشدم کدومش رو می خوایین به اون یکی تغییر بدین :)

ممنونم .

پایینی رو به بالایی ، میخوام بخش ساید بار رو صفحه index هم اضافه کنم 

لینک به ارسال

باید یه آموزش کامل ببینید برای طراحی قالب

اگر خواستین در خدمتم ***

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، WPRahnama گفته است :

باید یه آموزش کامل ببینید برای طراحی قالب

اگر خواستین در خدمتم ***

سلام خیر ، به طراحی قالب وردپرس و بوت استرپ مسلط هستم  قالب سایتم www.pixelboy.ir  رو خودم طراحی کردم ، مسئله اصلی اینه که از یه طراح رابط کاربری باید مشاوره بگیرم 

باز هم ممنونم از شما 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...