رفتن به مطلب

بکاپ گیری از کل مطالب وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام و وقت بخیر ، نمیدونم این پیام درست هست اینجا بیان کنم یا نه...
ولی بیان میکنم...

Disk Usage هاستم زیادی بالا رفته ، درحالی که پست زیادی نگذاشتم تقریبا : 10 پست ( از 1000 مگ 700 مگ پر شده )
میخواستم ببینم میشه از مطالب وردپرسم بکاپ گرفته بشه ( بهمراه تصاویر و تگ و ... ) و سپس کل هاستو پاک کنند و من وردپرس را نصب کنم و بکاپ ها روبرگردونم .
البته دارای فروشگاه هم هست ، که زیاد مهم نیست از اون بگاپ گرفته شود .

آدرس سایت : pm133.ir

فقط امیدوارم فهمیده باشید چی گفتم ...

بطور خلاصه میخوام از کل مطالب فققط مطالب بکاپ بگیرم و سپس کل هاست و پایگاه داده را پاک کنم و در آخر وردپرس را بریزم و این مطالب بکاپ گرفته شده را دوباره بر روی وردپرس جدیدم بریزم

مرسی

لینک به ارسال

سلام

بک اپ رو از مطالب میشه گرفت، اما پوشه ی اپلود رو باید تغییر ندید چون تصاویر با مشکل روبرو میشن بعد از ریستور بک اپ و نصب وردپرس.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، twin گفته است :

من الان اگه کل هاست را پاک کنم ، چطوری اون مطالب بکاپ گرفته شده را بریزم تو وردپرس جدیدی گه نصب میکنم؟

بک آپ شما یه فایله با پسوند sql این فایلو باید از طریق دیتابیس ایمپورت کنید. در این زمینه آموزشهای زیادی هست (داخل انجمنم فک کنم راجبش بحث شده باشه قبلا) کار خیلی ساده ایه (سخت نیست :))

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...