رفتن به مطلب

مشکل در وردپرس شبکه

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من وردپرس شبکع رو نصب کردم - وایلد کارت فعاله و از سی پنل استفاده میکنم . سایت ها با ساب دامنه ساخته میشن  ولی پس از رفتن به آدرس سایت های ساخته شده بصورت ساب دامنه ، Index of  میاد.  البته در  دایرکت ادمین هم نصب کردم و مشکلی نیست ! با پشتیبانی هاست هم تماس گرفتم میگه از تنظیمات htaccess ! البته من همه تنظیماتی که کردم طیق دستوالعمل خود وردپرسه . ممنون میشم رانمایی کنید.

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

منم دقیقا همین مشکلو دارم

۱- من Wp رو در روت نصب کردم
۲- چک کردم همه افزونه‌ها غیر فعال باشه
۳- mod_rewrite هم که هاستم میگه نصبه
۴- کد Options +FollowSymLinks رو هم تو htaccess گذاشتم
۵- سابدامین با نام * رو هم ایجاد کردم و پوشه -wildcard- هم اتومات ایجاد شد. هیچ سابدامین دیگه ای هم تو سی‌پنل ندارم
۶-پوشه blogs.dir رو هم در wp-config ایجاد کردم
۷- کد define( ‘WP_ALLOW_MULTISITE’, true ); رو تو wp-config.php گذاشتم که حالت شبکه فعال شد
۸- بعد هم مراحل نصب شبکه رو از ابزارها رفتم و حالت سابدامین رو برای سایتای شبکه انتخاب کردمو کدایی که wp داد رو تو htaccess و wp-config گذاشتم
۹- سایت هم که اضافه میکنم راحت ایجاد میشه

ولی در آخر که میخوام مثلا mag.mysite.ir بشم یا داخل ادمینش بشم، صفحه سفید index of/ میاد

** تو راهنمای سایت wp این مورد بود که نمیدونم باید چی کار کنم:
Also make sure that your httpd.conf file is set for “AllowOverride” to be “All” or “Options All” for the vhost of the domain

** جایی خوندم که از وجود رکورد‌های wildcard DNS مطمئن شوید که باز نمیدونم چیست
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...
در در ۱۳۹۶/۱/۱۲ ه‍.ش. at 11:41، hzv4424 گفته است :

منم دقیقا همین مشکلو دارم

۱- من Wp رو در روت نصب کردم
۲- چک کردم همه افزونه‌ها غیر فعال باشه
۳- mod_rewrite هم که هاستم میگه نصبه
۴- کد Options +FollowSymLinks رو هم تو htaccess گذاشتم
۵- سابدامین با نام * رو هم ایجاد کردم و پوشه -wildcard- هم اتومات ایجاد شد. هیچ سابدامین دیگه ای هم تو سی‌پنل ندارم
۶-پوشه blogs.dir رو هم در wp-config ایجاد کردم
۷- کد define( ‘WP_ALLOW_MULTISITE’, true ); رو تو wp-config.php گذاشتم که حالت شبکه فعال شد
۸- بعد هم مراحل نصب شبکه رو از ابزارها رفتم و حالت سابدامین رو برای سایتای شبکه انتخاب کردمو کدایی که wp داد رو تو htaccess و wp-config گذاشتم
۹- سایت هم که اضافه میکنم راحت ایجاد میشه

ولی در آخر که میخوام مثلا mag.mysite.ir بشم یا داخل ادمینش بشم، صفحه سفید index of/ میاد

** تو راهنمای سایت wp این مورد بود که نمیدونم باید چی کار کنم:
Also make sure that your httpd.conf file is set for “AllowOverride” to be “All” or “Options All” for the vhost of the domain

** جایی خوندم که از وجود رکورد‌های wildcard DNS مطمئن شوید که باز نمیدونم چیست
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

در در ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ه‍.ش. at 17:43، asareza گفته است :

سلام دوستان

من وردپرس شبکع رو نصب کردم - وایلد کارت فعاله و از سی پنل استفاده میکنم . سایت ها با ساب دامنه ساخته میشن  ولی پس از رفتن به آدرس سایت های ساخته شده بصورت ساب دامنه ، Index of  میاد.  البته در  دایرکت ادمین هم نصب کردم و مشکلی نیست ! با پشتیبانی هاست هم تماس گرفتم میگه از تنظیمات htaccess ! البته من همه تنظیماتی که کردم طیق دستوالعمل خود وردپرسه . ممنون میشم رانمایی کنید.

درود بر شما دوستان عزیز

فک میکنم باید تنظیمات سرورتون رو چک کنین این بخشهایی که پیام دادن تا تغییر بدین مربوط به سرور میشن و باید روی سرور و قسمت تنظیمات ریدایرکت و هدایت و ....کامل بررسی کنین

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...