17 پست در این موضوع قرار دارد

من اولین بار هاست لینوکس المان میهن وب هاست رو گرفتم خیلی خیلی خوب بود هم ارزون بود هم خیلی خیلی خوب اما خب چون ارزون بود فکر کردم بده و از اونجایی که کارم گرفت تصمیم گرفتم هاست داخل ایران بگیرم که به دلیل نزدیکیش میگن سرعت لود صفحه بره بالاتر خلاصه هزینه بیشتر اشه بهتر .کمی تحقیق کردم 3 تا گزینه دیدم از میهن وب هاست نگرفتم جون فک میکردم چون شمال هستند نگیرم بهتره هر چند هم قیمت خوب بود هم سخت افزار خوبی داشتند مثلا از هارد اس اس دی استفاده کرده بودند گزینه ی بعدی طبق گفته دیگر دوستان hostiran.com و hostiran.net بود که من Hostiran.net رو انتخواب کردم. هاست اشتراکی معمولی 240 چوب هم گرفتن من هم گفتم حتما پول خوبی میگیرن اش خوبی هم ارئه میدن اما اینطور نبود سخت افزار بسیار ضعیفی دارن (سیپیوش مخصوصا هاردشونم hhd هست) و پشتیبانی شون فقط باحات حرف میزنن عمل نمیکنن و وقتتو میگرنو از سر باز میکنن ارخشم هیچ اتفاقی نمیفته. من الان  سایتم بسته هست و هیچ بازدیدی هم ندارم نمیتونم حتی یک مطلب بزارم توش چون تا وارد مدیریت محتوای ورد پرس میشم بعد از چهار تا کلیک میگه اتصال بر قرار نیست باید برم مودم رو خواموش روشن کنم دوباره بعد از 20 دقیقه دوباره میگه اتصال برقرار نیست. 2 ماهه تیکت دارم بهشون میدم تازه میگن باید هاست ویژه بگیری تا یکم بهتر شه و سی پی یو برای سایت شما بیشتر میخواد و شما مشکل  cpu usage  دارید :| سایت وردپرس بدون بازدید سی پی یوش نمیکشه !!!! باید 200 تومن دیگه هم بدی تازه شاید 1 نفر بازدید کننده رو بکشه :V اگر خیلی پول دار باشید و پول زیادی بخواید بابت هاست بدید برید سمت هاست ایران فک کنم در اون صورت هاست خوبی بهتون ارائه بدن. در ضمن همیشه از جایی هاست بگیرید که گارانتی بازگشت وجه هم بهتون بده.

امید وارم تبلیغ چی های هاستینگ توی این پست نیان هاست خودشون رو تبلیغ کنند.

ببینید پارس انلاین الان هاست ارائه میده که فکر میکنم خوب باشه کسی میدونه چطور میشه ازش هاست اشتراکی خرید چون داخل سایتش چیزی ندیدم.

دوم به نظرتون هاست ایرانی که بهترین سرعت و سخت افزار رو داره کدوم هست لطفا راهنمایی کنید تا دوباره تو پاچمون نره الان موندم برگردم میهن وب هاست یا برم hostiran.com یا اگه بهترشو سراغ دارید بگید یا اصلا میگید دیگه سمت سرویس های هاست ایرانی نرم ؟

ویرایش شده در توسط khashayar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، khashayar گفته است :

من اولین بار هاست لینوکس المان میهن وب هاست رو گرفتم خیلی خیلی خوب بود هم ارزون بود هم خیلی خیلی خوب اما خب چون ارزون بود فکر کردم بده و از اونجایی که کارم گرفت تصمیم گرفتم هاست داخل ایران بگیرم که به دلیل نزدیکیش میگن سرعت لود صفحه بره بالاتر خلاصه هزینه بیشتر اشه بهتر .کمی تحقیق کردم 3 تا گزینه دیدم از میهن وب هاست نگرفتم جون فک میکردم چون شمال هستند نگیرم بهتره هر چند هم قیمت خوب بود هم سخت افزار خوبی داشتند مثلا از هارد اس اس دی استفاده کرده بودند گزینه ی بعدی طبق گفته دیگر دوستان hostiran.com و hostiran.net بود که من Hostiran.net رو انتخواب کردم. هاست اشتراکی معمولی 240 چوب هم گرفتن من هم گفتم حتما پول خوبی میگیرن اش خوبی هم ارئه میدن اما اینطور نبود سخت افزار بسیار ضعیفی دارن (سیپیوش مخصوصا هاردشونم hhd هست) و پشتیبانی شون فقط باحات حرف میزنن عمل نمیکنن و وقتتو میگرنو از سر باز میکنن ارخشم هیچ اتفاقی نمیفته. من الان  سایتم بسته هست و هیچ بازدیدی هم ندارم نمیتونم حتی یک مطلب بزارم توش چون تا وارد مدیریت محتوای ورد پرس میشم بعد از چهار تا کلیک میگه اتصال بر قرار نیست باید برم مودم رو خواموش روشن کنم دوباره بعد از 20 دقیقه دوباره میگه اتصال برقرار نیست. 2 ماهه تیکت دارم بهشون میدم تازه میگن باید هاست ویژه بگیری تا یکم بهتر شه و سی پی یو برای سایت شما بیشتر میخواد و شما مشکل  cpu usage  دارید :| سایت وردپرس بدون بازدید سی پی یوش نمیکشه !!!! باید 200 تومن دیگه هم بدی تازه شاید 1 نفر بازدید کننده رو بکشه :V اگر خیلی پول دار باشید و پول زیادی بخواید بابت هاست بدید برید سمت هاست ایران فک کنم در اون صورت هاست خوبی بهتون ارائه بدن. در ضمن همیشه از جایی هاست بگیرید که گارانتی بازگشت وجه هم بهتون بده.

امید وارم تبلیغ چی های هاستینگ توی این پست نیان هاست خودشون رو تبلیغ کنند.

ببینید پارس انلاین الان هاست ارائه میده که فکر میکنم خوب باشه کسی میدونه چطور میشه ازش هاست اشتراکی خرید چون داخل سایتش چیزی ندیدم.

دوم به نظرتون هاست ایرانی که بهترین سرعت و سخت افزار رو داره کدوم هست لطفا راهنمایی کنید تا دوباره تو پاچمون نره الان موندم برگردم میهن وب هاست یا برم hostiran.com یا اگه بهترشو سراغ دارید بگید یا اصلا میگید دیگه سمت سرویس های هاست ایرانی نرم ؟

باسلام

معمولا سرویس های ایران کیفیت خوبی ندارن ، ولی هاست ایران نت افراز بینظیره ، محدودیت ترافیک داره یعنی ترافیک نامحدود نیست ولی کیفیت بینظیره

netafraz.com

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از اون جای که حوصله نقل انتقالو نداشتم سرویس ویژه شون رو گرفتم درست شد ولی 300 اب خورد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هاست دی ال هم سرویس های ایران و خارجش خوبه .

نت افراز پشتیبانی عالی +  قیمت مناسب و سرویس با کیفیت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و عرض ادب

هاستینگ های زیادی رو گشتیم ، اما هیچ جا هاست دی ال نمیشه ، کارشون تخصصی هست ، امنیت ، همه چیز تمام ، نت افراز هم خوبه ؛ اما خب ایراداتی داره ، به نظر من برای سایت های کوچیک جوابگو هست ، اما سایت کمی رشد کرد و بازدید رفت بالا دیگه باید کوچید!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر نمیکنم هیچ هاستینگی در کل کشور حتی رقیب هاست دی ال بشه

سرویس های داخلشون که فوق العاده عالیه و سایت های خیلی خیلی مشهوری روش استوار هستند.

در مورد هاست ایران یا خارج هم ببینید مخاطباتون چطور قشری هستند ایرانی یا سراسر دنیا؟

من شخصا ترجیح میدم کاربرانم در ایران با بالاترین سرعت به سایتم دسترسی داشته باشند که هاست ایران رو انتخاب میکنم

در ضمن توصیه ی من اینه هاست اشتراکی کلا نخرید. مخصوصا از نت افزار!

پشتیبانی فوق العاده ای داره نت افزار اما هاست های اشتراکیش به شدت ضعیفه و محدود البته اسمشم روشه اشتراکی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، MVahedi گفته است :

فکر نمیکنم هیچ هاستینگی در کل کشور حتی رقیب هاست دی ال بشه

سرویس های داخلشون که فوق العاده عالیه و سایت های خیلی خیلی مشهوری روش استوار هستند.

در مورد هاست ایران یا خارج هم ببینید مخاطباتون چطور قشری هستند ایرانی یا سراسر دنیا؟

من شخصا ترجیح میدم کاربرانم در ایران با بالاترین سرعت به سایتم دسترسی داشته باشند که هاست ایران رو انتخاب میکنم

در ضمن توصیه ی من اینه هاست اشتراکی کلا نخرید. مخصوصا از نت افزار!

پشتیبانی فوق العاده ای داره نت افزار اما هاست های اشتراکیش به شدت ضعیفه و محدود البته اسمشم روشه اشتراکی

سرویس های الماس - لایت اسپید  راضی کنندس در قبال هزینه

به شخصه پشتیبانی برام خیلی مهمه 

ویرایش شده در توسط p47ri0t

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عرض کنم من از طلاهاست و ابتین وب استفاده می کنم که پشتیبانی انها بسیار خوب است و توی این دو سال از انها راضی هستم البته برای سایت های متوسط ...

برای سایت های متوسط هاست خارجی بهتر است چون ارزانتر است....

تفاوت سرعت ایرانی و خارجی حدود نیم ثانیه یا یک ثانیه هست که خیلی تفاوت ایجاد نمی کند و نیاید پول اضافه دارد اگه پول اضافه داری برو روی تبلیغات سایت ات هزینه کن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، p47ri0t گفته است :

سرویس های الماس - لایت اسپید  راضی کنندس در قبال هزینه

به شخصه پشتیبانی برام خیلی مهمه 

سلایق و اهداف و نیاز های متفاوت باعث انتخاب های متفاوت میشن

نظر شما محترمه دوست عزیز

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

بجز هاست دی ال که چند ماه پیش ازشون سرویس داخلی داشتیم هیچ سرویس دهنده دیگری پیشنهاد نمیشه برای خرید هاست ایران

اگر سایتتون بازدید و ورودی خوبی داره پیشنهاد میکنم هاست ایران بگیرید اما اگر سایت تازه کار هست هاست خارج و ترجیحا کانادا و آمریکا رو پیشنهاد میکنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 2/8/2017 at 02:49، khashayar گفته است :

از اون جای که حوصله نقل انتقالو نداشتم سرویس ویژه شون رو گرفتم درست شد ولی 300 اب خورد

اقا بازم درست نشد خواستم بگم هیچ موقع از hostiran.net نخرید سرعتش باز کم شد هی میگفتن ویزه بگیر سی پی یو بیشتر بهت تعلق میگیره از اونورم هر هفته  دو سه بار خود به خود ارور Error establishing a database connection میده باید تیکت بزنم تیکتاشونم دیر جواب میدن کلن 360 تومن ریختم تو چاه فاضلاب هاست رایگان میگرفتم از این بهتر بود. یه مشت مفت خور جمع شدن فقط پول زیاد میگرن خدمات درست نمیدن یا اصلا خدمات نمیدن کلاه بردارن باید رفت ازشون شکایت کرد درشون رو بست دزدا

الان چیکار کنم از کجا هاست بگیرم این بلا سرم نیاد دوباره

طبق نظر دوستان فک کنم هاست دی ال خوب باشه اما با وجود تجربه تلخم میترسم دوباره پول بدم بد بخت شم همون هاست خارج بگیرم به قول دوستمون ( نیم ثانیست تفاوتش ) بهتر نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، khashayar گفته است :

اقا بازم درست نشد خواستم بگم هیچ موقع از hostiran.net نخرید سرعتش باز کم شد هی میگفتن ویزه بگیر سی پی یو بیشتر بهت تعلق میگیره از اونورم هر هفته  دو سه بار خود به خود ارور Error establishing a database connection میده باید تیکت بزنم تیکتاشونم دیر جواب میدن کلن 360 تومن ریختم تو چاه فاضلاب هاست رایگان میگرفتم از این بهتر بود. یه مشت مفت خور جمع شدن فقط پول زیاد میگرن خدمات درست نمیدن یا اصلا خدمات نمیدن کلاه بردارن باید رفت ازشون شکایت کرد درشون رو بست دزدا

الان چیکار کنم از کجا هاست بگیرم این بلا سرم نیاد دوباره

طبق نظر دوستان فک کنم هاست دی ال خوب باشه اما با وجود تجربه تلخم میترسم دوباره پول بدم بد بخت شم همون هاست خارج بگیرم به قول دوستمون ( نیم ثانیست تفاوتش ) بهتر نیست

هاست داخل ایران =  سرعت لود بالا برای کاربران داخل + قطعی های زیاد + لود پایین برای موتور های جستجو+ هزینه زیاد

اگه قصد استفاده هاست اشتراکی دارین و بازدید روزانتون زیر 15000 ای پی هستش  سرویس الماس  نت افراز رو پیشنهاد میدم

اپتایم 99.8 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 01/17/2017 at 16:38، khashayar گفته است :

من اولین بار هاست لینوکس المان میهن وب هاست رو گرفتم خیلی خیلی خوب بود هم ارزون بود هم خیلی خیلی خوب اما خب چون ارزون بود فکر کردم بده و از اونجایی که کارم گرفت تصمیم گرفتم هاست داخل ایران بگیرم که به دلیل نزدیکیش میگن سرعت لود صفحه بره بالاتر خلاصه هزینه بیشتر اشه بهتر .کمی تحقیق کردم 3 تا گزینه دیدم از میهن وب هاست نگرفتم جون فک میکردم چون شمال هستند نگیرم بهتره هر چند هم قیمت خوب بود

با درود

من خودم شمالی هستم و اینکه میگید چون شمال هستند نگرفتم اصلا دلیل درستی نیست

میهن وب هاست جز برترین هاستینگ های ایرانی هست که خودشون هم سرور دارن

من برای چند سایتی از میهن وب هاست استفاده می کنم و تا الان مشکلی پیش نیومده (البته هاست اشتراکی)

اگر بخوای بخاطر موقعیت دور هاستینگی خط بکشید بهتره تا کامل دور ایران رو خط بکشی

و نکته مهم تر از سرعت اینکه مطالب سایت مفید و ارزشمند باشن. اگر مطالب مفید باشه بازدیدکنندگان حاضر میشن صبر کنن تا صفحه لود شه ولی مطالب که چرت باشه اصلا نمیان که ببینن زود لود میشه یا دیر

در مورد هاست دی ال همین قدر که بزرگترین سایت های ایرانی را ساپورت میکنه خودش کافیه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینکه اکثرا گفتن هاست ایران هیچ تاثیری نداره به جز یک یا نیم میلی ثانیه کاملا غلطه

اگه با الگوریتم کبوتر گوگل آشنا باشید کسی که توی ایران یه چیزی توی گوگل سیرچ میکنه اون سایتی که روی سرور همون ایران قرار داره تو اولیویت قرار داره تا سایت هایی که روی سرور های خارج کشور قرار گرفتن این نکته ی خیلی مهمی که خیلیا نادیده میگیرنش

یکی از کاربرا گفته بود لود پایین واسه موتور های جستجو گر توجه داشته باشید که واسه گوگل با اون عظمت با این چیز های توجه نمیکنه

درسته که سرور های ایران نسبت به سرور های خارج کشور خیلی خیلی ضعیف تر هستند اما مطمعا واسه سایتی که واسه کاربرای ایرانی ساخته شده سرور ایرانی بهترین گزینه هست تا اونجایی که من یادم میاد و اطلاع دارم هاست دی ال فقط سایت های تاپ که بازدید های بالایی دارند و رتبه های پایینی رو قبول میکنه برای سرویس دهی و به هر سایتی نمیده نمیدونم الانم همینجوری هست یا نه ولی بعد از هاست دی ال من به شما پارس پک رو پیشنهاد میدم (http://parspack.com/) یکی از بهترین هاستینگ های ایرانی هست به نظر من از همه نظر من خودم همیشه هاست هام رو از اینجا میگیرم که آخریش نزدیک به 5 ماه پیش بود پشتیبانی خوبی داره و کیفیت سرویس هاشون خیلی خوبه

به نظرم زیاد سعی کنید سراغ میهن وب هاست نرید من برای یکی از مشتریام ازشون هاست خریدم واقعا پشیمون شدم ارور های که دم به دقیقه توی سایت میداد روی هاستی که هیچ استفاده نکرده بودم ازش فقط و فقط وردپرس نصب بود رم و سی پی یو میرفت روی بالاترین درجه تیکت هم که میزدم درست جواب نمیدادن الان تقریبا هفته ای یک یا دوبار اینجوری میشه هر بارم سه یا چهار ساعتی سایت میره رو هوا و هیچ کاری نمیشه کرد البته شایدم شانس ما بوده دیگه :| 

ولی من توی تجربه هایی که داشتم پارس پک از همشون بهتر بوده

در آخر هم پیشنهاد میکنم وقتی میخوای هاستی بخری از سایتی یه سیرچی کن راجبش توی انجمن ها الان فکر کنم توی هر انجمنی یه تاپیک راجب به این هاست ایران باشه مثالش در زیر

ویرایش شده در توسط mohammad_reza00

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من از نت افراز مارال و پارس پک دارم

نت افراز = پشتیبانی سریع + محترم + کاربلد + سرویس خوب

مارال = پشتیبانی نه چندان سریع + محترم + کار متوسط بلد + سرویس خوب

پارس پک = پشتیبانی سریع + محترم + کار بلدیشو فعلا نمی دونم مدت کمیه اونجام + سرویس خوب ولی بگی سلام می گه فاکتورو پرداخت کن جواب بدم هیچ کاری رو به عنوان پشتیبان وظیفش نمی دونه انجام بده در حالی که مارال و نت افراز مخصوصا نت افراز گاها مشکلاتی که بهشون مربوط هم نیست رو برطرف می کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

5 سالی هست از سرویس های ابری پارس پک استفاده برای سایتهای آرتاباز ، روناک وب و ایران تمز استفاده می کردم و میکنم، پشتیبانی ، کیفیت، آپتایم و ... در حد عالی و بدون هیچ مشکلی هست.

هاستینگ ماندگار وب هم سرویس دارم و کاملا راضی هستم، تا حالا مشکلی پیش نیومده که نیازی به پشتیبانی داشته باشم :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ه‍.ش. at 06:27، rezakianoosh گفته است :

سلام

5 سالی هست از سرویس های ابری پارس پک استفاده برای سایتهای آرتاباز ، روناک وب و ایران تمز استفاده می کردم و میکنم، پشتیبانی ، کیفیت، آپتایم و ... در حد عالی و بدون هیچ مشکلی هست.

هاستینگ ماندگار وب هم سرویس دارم و کاملا راضی هستم، تا حالا مشکلی پیش نیومده که نیازی به پشتیبانی داشته باشم :)

پارس پک سروراشون خوب هست ولی همه تیکتاتو با پول جواب میدن خیلی از پشتیبانیشوم بدم اوم و ترکشکردم

من که سرور سومم رو هم بردم رو مارال هاست

هاست هم از نت افراز دارم عالی هستن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط only.sadeghi

آیا می دانید که با خرید هاست ویژه وردپرسبرای وب سایت وردپرسی خود قادر هستید تا سرعت و عملکرد وب سایت خود را تا ۵ برابر افزایش دهید ؟ با استفاده از سرویس هاست مخصوص وردپرس برای وب سایت وردپرسی خود، این امکان را دارید که با قدرت بسیار بیشتری پاسخگوی نیاز های مخاطبین خود باشید و به طرز چشمگیری تجارت آنلاین خود را توسعه دهید. سرویس هاست وردپرس یکی از جدیدترین دستآورد های کارشناسان و متخصصین میزبانی در شرکت میزبان فا جهت رفع تمام نیاز های یک وب سایت وردپرسی در حال توسعه و بزرگ است. هاست وردپرس یک سرویس خاص با امکانات شگفت انگیر و کاملا  مدیریت شده است که میتواند سرعت و پایداری وب سایت های وردپرسی را به طور قابل ملاحضه ای بهبود ببخشد، در این سرویس تمام نیاز های یک وب سایت وردپرسی حرفه ای سنجیده شده است، سپس سرویس هاست مناسب وردپرس با معماری کاملا اختصاصی و بهینه شده برای وردپرس ارائه شده است، هاست مخصوص وردپرس یک هاست اشتراکی معمولی نیست، این یک هاست کاملا اختصاصی با منابع قدرتمند و مدیریت شده است که طبق آزمایش های اولیه بر روی چند ده وب سایت وردپرسی مشهور و بزرگ توانسته است با کمترین هزینه، بهره وری وب سایت های وردپرسی را تا چندین برابر افزایش دهد، در ویدیو زیر قادر هستید با امکانات سرویس شگفت انگیز هاست وردپرس بیشتر آشنا شوید، توصیه می کنیم به هیچ عنوان تماشای این ویدیو را از دست ندهید.

http://www.aparat.com/v/6Mezf

هاست وردپرس چگونه باعث پیشرفت وب سایت شما می شود ؟

یکی از اصلی ترین راه های پایدار و همیشگی افزایش شهرت و سودآوری هر وب سایت، جذب بازدیدکننده از سمت موتور های جستجو مانند گوگل است، البته موتور های جستجو مانند گوگل فاکتور های زیادی را جهت رتبه بندی وب سایت ها در نظر می گیرند که در مقاله فاکتور های سئو و بهینه سازی، ۱۲۶ فاکتور مهم و تاثیر گذار شرح داده شده است اما یکی از مهم ترین فاکتور های رتبه بندی در گوگل، سرعت بارگزاری وب سایت و کیفیت هاست هر وب سایت است، گوگل و سایر موتور های جستجو برای وب سایت هایی که از هاست های با کیفیت و پرسرعت استفاده می کنند امتیاز بسیار بالایی قائل می شوند و معمولا جایگاه وب سایت های پرسرعت همیشه در صدر نتایج موتور های جستجو است، سرویس هاست وردپرس با استفاده از سخت افزار و تجهیزات قدتمند و کاملا جدید، وب سرور پرسرعت nginx به همراه PHP-FPM و شتاب دهنده های مخصوص وردپرس، استفاده از بانک اطلاعاتی مخصوص وردپرس mariadb به جای mysql و میزبانی از تعداد سایت های بسیار محدود بر روی هر سرور، سرعت و پایداری وب سایت شما را به طرز چشمگیری در مواقع عادی و در مواقع ترافیک زیاد شبانه روز افزایش می دهد، تمام این موارد باعث شده وب سایت های وردپرسی که از هاست ویژه وردپرس استفاده می کنند شاهد افزایش ترافیک و بهره وری در وب سایت خود باشند.
      با ویژگی های بی رقیب هاست وردپرس بیشتر آشنا شوید

در ادامه تمام ویژگی ها و امکانات شگفت انگیز هاست وردپرس را برای شما شرح می دهیم و پس از مطالعه این موارد کاملا آگاه خواهید شد که چرا سرویس های هاست وردپرس میزبان فا به یک هاست خارق العاده و بی رقیب در سطح جهان تبدیل شده است:

فضای زیاد بر بستر هارد های پرسرعت SSD نسل جدید

مشکل کمبود فضا و تکمیل شدن سریع فضای هاست یکی از اصلی ترین دغدغه هایی است که همواره مدیران سایت های وردپرسی را با دردسر مواجه می کند، به این صورت که مدیران سایت های وردپرسی در حال توسعه مجبور هستند یک هاست جداگانه از هاست سایت اصلی خود خریداری کنند تا اطلاعات و فایل های سایتشان را در آن نگهداری کند، در سرویس های هاست وردپرس این نگرانی برای همیشه برطرف شده است، ظرفیت پایین ترین پکیج سرویس هاست وردپرس ۳۰ گیگابایت است و ظرفیت بالاترین پکیج ۲۴۰ گیگابایت می باشد، میزبان فا با تجهیز سرور های خود به تعداد هارد مدرن بیشتر و با ظرفیت بالا این امکان را فراهم آورده است که بدون نگرانی از پرشدن فضای هاست، تمام اطلاعات وب سایت وردپرسی خود را در یک هاست و به صورت متمرکز نگهداری کنند و از صرف هزینه های اضافه جهت نگهداری فایل های وب سایت خود بر روی هاست های گمنام جلوگیری کنند.

ترافیک ماهانه نامحدود واقعی

در واقع یکی از اصلی ترین نیاز های یک وب سایت وردپرسی در حال رشد و توسعه که همه روزه میزبان تعداد بازدیدکننده های بسیاری است، ترافیک یا پهنای باند ماهانه است (پهنای باند به معنای میزان تراکنش داده بین وب سایت مقصد و کامپیوتر بازدیدکننده از آن وب سایت است)، یکی دیگر از ویژگی های منحصربفرد سرویس های هاست وردپرس، ارائه ترافیک نامحدود بر روی هر سرویس است، با استفاده از هاست وردپرس میزبان فا با پهنای باند نامحدود واقعی قادر هستید که همه روزه بر روی تولید محتوا و افزایش ترافیک وب سایت وردپرسی خود تمرکز کنید بدون این که هیچ نگرانی از بابت اتمام ترافیک ماهیانه وب سایتتان داشته باشید.

فضای بکاپ اختصاصی با امکان انتخاب دوره بکاپ گیری

یکی از مهم ترین ارکان میزبانی از سایت ها، بکاپ گیری منظم از اطلاعات مشتریان است، و تمام مدیران حرفه ای وب سایت ها بر این باور هستند که یک هاست خوب، بکاپ گیری منظم و اصولی دارد، در همین جهت شرکت میزبان فا تدابیر خاصی را برای بکاپ گیری از سرویس های هاست وردپرس برنامه ریزی نموده است، از اطلاعات موجود بر روی سرویس های هاست وردپرس همواره در ۳ لایه بکاپ گیری انجام می شود، و از تمام این سه لایه بکاپ بر روی سرور های متفاوت نگهداری می شود، در واقع لایه سوم بکاپ گیری از اطلاعات هاست وردپرس، بر روی یک هاست دیگر از طریق ftp انجام می شود و مشترک هاست وردپرس می تواند بازه زمانی بکاپ گیری از سایت خود را انتخاب کند، دراینصورت اگر مثلا بکاپ گیری هفتگی انتخاب شود، هر هفته از هاست وردپرس مشترک یک بکاپ کامل گرفته می شود و به صورت خودکار به هاست بکاپ ارسال و نگهداری می شود، توسط این ویژگی می توانید از امنیت نگهداری اطلاعات وب سایتتان بر روی هاست وردپرس اطمینان داشته باشید و اگر زمانی در وب سایت وردپرسی خود با مشکل جدی مواجه شدید، سریعا در هر زمانی از شبانه روز نسبت به بازگردانی بکاپ های پیشین هاست خود سریعا اقدام کنید.

انتقال رایگان وب سایت های وردپرسی

اگر در حال حاضر از یک هاست دیگر استفاده می کنید و تصمیم به مهاجرت به هاست وردپرس دارید و نگران انتقال اطلاعات و قطعی وب سایت در حین انتقال اطلاعات هستید، میزبان فا هیچ جایی برای نگرانی باقی نگذاشته است. در واقع پس از خرید هاست وردپرس، اطلاعات ورود به هاست قبلی خود را برای کارشناسان میزبان فا ارسال کنید و یک فنجان قهوه بنوشید و از انتقال سریع اطلاعات وب سایتتان به هاست جدید لذت ببرید، کارشناسان بخش فنی میزبان فا تمام اطلاعات سایت شما را در سریع ترین زمان ممکن و به صورت کاملا رایگان از هاست فعلی به هاست وردپرس منتقل می کنند.

میزبانی کم جمعیت و با کیفیت

همانطور که در ویدیو معرفی سرویس هاست وردپرس نیز به صورت تصویری طرز کار سرویس های هاست اشتراکی شرح داده شد، کاملا واضح است که شرکت های هاستینگ برای ارائه سرویس هاست اشتراکی با قیمت مناسب، یک سرور تهیه می کنند و از چند صد وب سایت بر روی یک سرور میزبانی می کنند و این همیشه باعث شده که وب سایت های بر روی هاست اشتراکی امکان رشد و بهره وری چشمگیری را نداشته باشند و همواره با کمبود منابع و کندی در سرعت وب سایت در ساعات اوج مصرف مواجه شوند، اما سرویس های هاست وردپرس از یک سبک دیگر میزبانی به نام میزبانی کم جمعیت و با کیفیت پیروی می کنند، در واقع شرکت میزبان فا برای ارائه سرویس های هاست ویژه وردپرس در ابتدا یک سرور اختصاصی قدرتمند تهیه می کند و این سرور را به ۱۰ قسمت تقسیم می کند و فقط ۱۰ هاست وردپرس بر روی هر سرور ارائه می دهد، این همواره باعث شده است که مشتریانی که از سرویس های هاست وردپرس میزبان فا استفاده می کنند رضایت بسیار زیادی از سرعت و قدرت این سرویس ها داشته باشند، چرا که یک دهم منابع یک سرور قدرمند در اختیار هر وب سایت است و امکان توسعه چند برابری وب سایت های وردپرسی مهیا می شود.

بهینه سازی و افزایش سرعت وب سایت های وردپرسی

طبق بررسی وب سایت های وردپرسی بسیار زیاد همواره نتایج نشان می دهد که اکثر وب سایت های وردپرسی که در حال شکوفایی و توسعه هستند بهینه سازی فنی نشده است و از سیستم های کش استفاده نمی کنند، پس از خرید هاست وردپرس، کارشناسان میزبان فا از مشترکین خود درخواست می کنند که سطح دسترسی ورود به مدیریت وردپرس را برای آن ها فراهم کنند، سپس متخصصین میزبانی از سایت های وردپرسی، وب سایت مشترک را بررسی نموده و مشکلات بهینه سازی وب سایت مشترک را با هماهنگی وی برطرف می کنند، در مرحله بعدی وب سایت های وردپرسی به کش سرور اصلی هاست وردپرس متصل می شوند. استفاده از کش سرور های مطمئن که تمام سایت های مشهور و بزرگ جهان از آن استفاده می کنند، علاوه بر این که از مصرف بیش از حد یک وب سایت وردپرسی از منابع هاست می کاهد، بلکه سرعت وب سایت های وردپرسی را تا چند برابر افزایش می دهد و بدین ترتیب بازدیدکنندگان از وب سایت های وردپرسی همواره قادر هستند با سرعت بیشتری در صفحات وب سایت گردش کنند و تحقق این امر باعث افزایش ماندگاری بازدیدکنندگان در یک وب سایت وردپرسی خواهد شد.

ارائه منابع هوشمند در طول شبانه روز

در سرویس های هاست اشتراکی استفاده از منابع ای مانند cpu، Ram و IO هارد همیشه در یک حد خاصی محدود می شود، در واقع متخصصین حرفه ای میزبانی به خوبی می دانند که وب سایت های وردپرسی که از سرویس های هاست وردپرس استفاده می کنند همواره در حال رشد و توسعه وب سایت خود هستند و معمولا بیشتر ترافیک بر روی این وب سایت ها واقعی است، بنابراین منابع ram، cpu و IO هارد در این سرویس ها محدود سازی نشده است و مشترکین هاست وردپرس قادر هستند در ساعات اوج مصرف از بیشترین میزان منابع سرور به نفع وب سایت خود سود ببرند، معیار اصلی سنجش و پلن بندی سرویس های هاست وردپرس بر اساس بازدید یکتای روزانه هر وب سایت است، بدین ترتیب وب سایت های وردپرسی با درنظر گرفتن میانگین تعداد بازدید یکتای روزانه قادر هستند نسبت به انتخاب یکی از پلن های هاست وردپرس اقدام کنند و شاهد هیچ کندی و قطعی در ساعات اوج مصرف در وب سایت های خود نباشند.

وب سرور پرسرعت با تکنولوژی اختصاصی

وب سرور نرم افزاری بر روی سرور شرکت های هاستینگ است که وظیف دارد کد های برنامه نویسی شده وب سایت ها را در حین اجرای سایت توسط بازدیدکنندگان به نمونه گرافیکی تبدیل و به مخاطبین سایت نمایش دهد، در ارائه خدمات هاست لینوکس که مناسب ترین نوع میزبانی برای وردپرس است، همواره از دو نوع وب سرور apache و ligtspeed استفاده می شود، درحالی که مناسب ترین وب سرور برای میزبانی از وردپرس nginx است اما به دلیل تنظیمات و بهینه سازی های دشوار این وب سرور، کمتر شرکتی حاضر است این وب سرور پرسرعت را بر روی سرویس های خود ارائه دهد، شرکت میزبان فا با کانفیگ حرفه ای nginx به همراه PHP-FPM مناسب ترین شرایط را برای میزبانی از وب سایت های وردپرسی به وجود آورده است، طوریکه هیچ سایت دیگری با سیستم مدیریت محتوای غیر از وردپرس، قادر به استفاده از سرویس هاست وردپرس نیست، وب سرور nginx مستقل که بر روی هاست وردپرس میزبان فا قرار گرفته است سرعت لودینگ وب سایت مشتریان را به طرز عجیبی همواره افزایش می دهد.

کنترل پنل پیشرفته و پرسرعت

هر زمان که صحبت از کنترل پنل پیشرفته و پرسرعت جهت مدیریت هاست می شود، این نام cpanel است که برزبان ها می آید، تمام متخصصین میزبانی در واقع به افرادی که به تازگی تصمیم دارند هاست خریداری کنند و وب سایت خود را راه اندازی کنند، سی پنل را توصیه می کنند، چرا که این کنترل پنل توسط رابط گرافیکی زیبا و آموزش های فراوان در سطح اینترنت می تواند تمام نیاز های مبتدیان را برطرف نمایید، اما حقیقت دیگری نیز وجود دارد و آن است که اکثر وبسمتر های حرفه ای از سی پنل استفاده نمی کنند چرا که سی پنل با وب سرور پرسرعت nginx سازگاری چندان زیادی ندارد و علاوه بر آن نرم افزار سی پنل قسمت زیادی از منابع ram و cpu سرور هاست را همواره در رزرو خود نگهداشته و استفاده می کند، شرکت میزبان فا در جهت ارائه منابع و سرعت بیشتر به مشترکین خود در سرویس های هاست وردپرس تصمیم گرفته است که این سرویس ها را با کنترل پنل حرفه ای دایرکت ادمین directadmin ارائه دهد، دایرکت ادمین یک کنترل پنل کاملا ساده و پرسرعت است که می تواند تمام نیاز های شما را از کنترل پنل هاست برآورده سازد و امکان بازگردانی بکاپ های گرفته شده از طریق پنل کاربری را نیز در هاست وردپرس برای شما فراهم می کند.

تیم پشتیبانی اختصاصی و متعهد

باتوجه به این که اکثر استفاده کنندگان از سرویس های هاست وردپرس، مدیران سایت های بزرگ و درحال توسعه هستند، و در تمام لحظات شبانه روز در حال خدمات رسانی به بازدیدکنندگان از وب سایت خود هستند، گاها ممکن است در برخی از ساعات غیر اداری مدیران سایت های وردپرسی به پشتیبانی سطح بالا نیاز داشته باشند، پاسخگویی به مشتریان هاست وردپرس دارای بالاترین درجه اولویت در سامانه پشتیبانی از مشتریان شرکت میزبان فا است. همچنین تیم پشتیبانی اختصاصی از هاست وردپرس با شماره تماس اختصاصی در تمام لحظات شبانه روز و در تمام ایام سال آماده خدمات رسانی به مشترکین سرویس هاست ویژه وردپرس هستند.

شرکت میزبان فا با شعار خرید هاست مطمئن یعنی شروع یک تجارت مطمئن، مدت نسبتا زیادی است که با هدف ورود به بازار های جهانی، سرویس های شگفت انگیز میزبانی وب را به کاربران کشور ایران ارائه نموده است، در این مقاله نیز آخرین دستآورد این شرکت تحت عنوان سرویس های کاملا اختصاصی هاست وردپرس به صورت کامل مورد بررسی قرار گرفته است.
    • توسط abolfazlyarlooo
      سلام. سوالی داشتم. 
      سرور مجازی ایران بهتر است یا خارج؟ 
      آدرس سایت : مای کره
    • توسط __PEYMAN__
      سلام به دوستان گرامی
      آقایون سعو کار یه لطفی میکنین بنده رو راهنمایی کنین ...
      برای سعو و بالا تر اومدن در موتورهای جستجو هاست ایران بهتره یا خارج ... البته من میخوام آی پی اختصاصی نیز تهیه کنم . نمیخوام آی پیم اشتراکی باشه چون میدونم خوب نیست . ولی از اون جایی گوگل دامنه دات آی آر رو تحریم کرده ، امکان داره سرور و هاسا ایران را نیز کم اهمیت کنه ؟؟؟

• توسط medil0ne
      وقت بخیر
      بنده در این مطلب که سعی می‌کنم کوتاه باشه، سعی دارم تجربه‌های تلخ خودم رو از خدمات و سرویس‌دهی شرکت هاست ایران (Hostiran.Net) برای سایرین بنویسم تا شاید پول و مهم‌تر از اون، اعصاب کم‌تری هدر بره.
      اول این‌که بنده اصلا توی کار هاستینگ و این صحبت‌ها نیستم و خودم به هیچ عنوان هیچ‌وقت سرویس‌دهنده‌ی هاست نبودم و قرار هم نیست بشم و هیچ جایی هم برای جایگزین پیشنهاد نمی‌کنم.
      صرفا امیدوارم این‌طور که این شرکت با اعصاب بنده و اعتبار سایت بنده که به خون دل جمع شده بازی کرده، با کس دیگه‌ای بازی نکنه.
      آدرس سایت بنده که متاسفانه و متاسفانه و متاسفانه تا امروز روی سرور‌های هاست ایران‌ه، این هستش: www.cketab.com
      من تا امروز ۴ ماه می‌شه که روی سرورهای هاست ایران منتقل شدم.
      روی پلن یک هاست‌های پربازدید : ماهیانه ۴۹ هزار تومان : ۱۵۰ گیگ پهنای باند و ۲ گیگ فضا
      ملاحظه می‌فرمایید که قیمت‌های هاست ایران توی رنج گرون‌ترین شرکت‌های سرویس‌دهی هاست هستش.بنده از اون‌جا که وسواسی هستم و برای انتخابم همیشه همه‌ی گزینه‌ها رو بررسی می‌کنم، می‌تونم بهتون قول بدم که از هاست ایران گرون‌تر فقط ۳ تا ۵ مورد (خونه‌ پرش) وجود داره کلا.بین شرکت‌های ایرانی رو عرض می‌کنم.
      اما دریغ از یک نقطه حرفه‌ای‌گری توی وجود این شرکت.چرا؟
      - بنده روز اولی که وارد این هاست شدم، انتقال سایت که شاید یک ساعت هم وقت نمی‌خواد (حجم سایت کم‌تر از ۵۰۰ مگابایت بود اون وقت) رو این‌ها توی یک روز و نیم تمام انجام دادند و توی تمام این مدت سایت من داون بوده.
      - وقتی که منتقل کردند یک اتفاق بدتر افتاد: سایت رو بعد از سه روز از انتقال یک دفعه‌ای برگردوندند به روز اول! پرسیدم چرا؟ گفتند ما داشتیم روی سایتتون کار می‌کردیم! این‌ها حتی زحمت این‌که به من اطلاع بدند که ما داریم روی بک‌اپ سایت تو کار می‌کنیم رو هم به خودشون ندادند. و بعدش هم بدون این‌که هیچ اطلاعی بدن من رو به سه روز پیش برگردوندن!
      سایت بنده، سایت دانلود هستش و هر روز آپدیت‌های زیادی روش انجام می‌شه و از قضا علاوه بر پست‌های روزانه، تغییرات اساسی دیگه‌ای رو هم توی دسته‌بندی و چند چیز دیگه توی این سه روز انجام دادم که گند زدند توی همه‌ش و حتی بلد نیستند عذرخواهی بکنند. جالبه! حتی بلد نیستند بگن ببخشید. اشتباه کردیم!
      - سایت بنده روی این هاست نزدیک به ۶ یا ۷ بار به جز این مورد اخیر داون شده.
      - حالا هم سایت بنده داونه. بدون این‌که بنده کوچک‌ترین تغییری روی سایت یا توی چیزی داده باشم خطای برقراری با پایگاه داده می‌ده و وقتی می‌رم توی سی‌پنل و قسمت دیتابیس، می‌گه دیتابیس آفلاینه که یعنی سروری که دیتابیس بنده توش هست، داونه.
      خنده‌دار اینه که توی قسمت مانیتورینگ سرورها که خیر سرشون توی سایتشون گذاشتند، همه چیز گل و بلبله و هیچ سروری مشکل نداره.
      اما مشکل اساسی‌تر از همه‌ی این‌ها که روح بنده رو سوهان کشیده چیه؟
      مشکل اساسی اینه که این‌ها از پشتیبانی هیچ بویی نبردند.
      جالبه بهتون بگم که با این پول زیادی که می‌گیرند برای روزهای تعطیل و ساعات غیر اداری اصلا هیچ گونه کارمندی برای پشتیبانی تیکتی ندارند.تا به حال هیچ تیکت و مشکلی از شخص بنده -و اون‌طور که صحبت‌های بقیه رو در ادامه‌ی مطلب بهتون نشون می‌دم- یا دیگران توی ساعت غیراداری و روز تعطیل توسط هاست ایران پاسخ داده نشده. حل که بماند.
      پشتیبانی تلفنی که بماند. که تو روز‌های معمولی و ساعات اداریش هم تلفنی جواب درستی بهتون نمی‌دن. روز تعطیل که... می‌گم: حتی تیکت هم پاسخ نمی‌دن. به هیچ عنوان. هر کاربری از هاست ایران تا به حال پاسخ تیکتش رو توی روز تعطیل گرفته، لطف اطلاع بده که بنده هم بدونم.
      یک‌بار بنده که سایتم به دلیل دست‌کاری‌های پشتیبان هاست ایران داون شده بود، وقتی تماس گرفتم یک آقایی با بدترین لحن ممکن به من توپید که «این‌جا همه برای تو کار نمی‌کنند» و این صحبت‌ها.
      که چی؟
      که من پرسیدم چرا سایت من رو پشتیبان شما داون کرده به جای این‌که مشکل ساده‌ای که سفارش کرده بودم رو درست کنه. و چرا بعد از دو ساعت تیکت بنده رو جواب نمی‌دین.من گوشی رو قطع کردم و چیزی نگفتم. چرا که فرصت سر و کله زدن با این‌طور موجودات عجیب و غریبی رو نداشتم.
      الان امروز بنده سایت ۲:۲۳ دقیقه تیکت زدم که سایت من به خاطر داون بودن سرور شما، داون شده. اما الان که سایت ۱۷:۴۵ دقیقه هست هنوز هیچ‌کس هیچ پاسخی نداده به بنده و بهتون قول می‌دم که تا فردا صبح هیچ بنی‌بشری هم نباشه که جواب منو بده.حاضرم رگ گردنمو بزنم اگر کسی جواب بده.
      اما برای این‌که مطمئن بشید که وضع پشتیبانی هاست‌ایران تا چه حد خنده‌داره و ببینید که این مشکل نه مربوط به بازه‌ی زمانی خاصی می‌شه و نه مختص بنده هست، توجهتون رو جلب می‌کنم به کامنت‌ها و صحبت‌هایی که از دیگر کاربران در جاهای مختلف پیدا کردم. به تاریخ‌ها هم دقت بفرمایید تا متوجه بشید که تا بوده در روی همین پاشنه می‌چرخیده:

صحبت‌ها و نظرات کابران هاست ایران رو حتما بخونید

کامنت‌هایی زیر مطلبی در سایت نارنجی:
      tabalvor | وحید: 2012-12-29 11:48 :
      «بله. ولی مثلاً شرکت هاست ایران دات نت متأسفانه هم مبالغ زیادی میگیره. من خودم روی این حساب ازشون هاست گرفتم در صورتی که توی تبلیغات هاستشون نوشته بودند پشتیبانی 24 ساعته. ولی یکبار بعدازظهر روز پنج شنبه هاست ما به دلیلی نامعلوم از دسترس خارج شد و من بیش از 10 ایمیل و تیکت براشون فرستادم که درستش کنن ولی متأسفانه تا ساعت 9:15 صبح روز شنبه ی هفته ی بعدش که کارمنداشون اومدن سرکار، هیچ جوابی به ایمیل ها و مشکل ما داده نشد. این واقعاً برای ما سخت بود که نزدیک به 2 میلیون تومان هزینه ی هاست داده باشیم ولی حتی یه نفر نباشه که جوابمون رو بده. قبلاً که هاستمون پویاسازان بود حداکثر یک ساعته جوابمون رو میدادند.»
      jupiter99 | بیگودی: 2012-12-29 20:48 :
      «من هم متاسفانه یکبار از هاست ایران خرید داشتم و فوق العاده پشیمان شدم از این کارم.
      نمیخوام اغراق کنم ولی یه روز سرویس ایمیل هاست خراب میشد ... یه روز ftp خراب بود ... یه روز وب میل از کار می افتاد ... یه روز سایت رو بالا نمی آورد ....
      دیگه یه فضای share مگه چیه که بخواد اینهمه خرابی داشته باشه؟»
      ----
      البته جالبه کامنت‌های کاربری به نام آرین رو هم بخونید که تنها نفریه که در طرفداری از هاست ایران چیزی نوشته. و جالبه که ببینید هر جا کسی بد در مورد هاست ایران گفته، این جناب که تبلیغات‌چی شرکت به نظر میاد، هی با لینک و سورس از داخل سایت هاست‌ایران، مدعاهایی برای خوب بودن هاست ایران میاره. دقت کنید، هر کی هی میاد از هاست ایرانی یا هر چیز کلی بد می‌گه، این جناب میاد می‌گه بیاید از هاست ایران بخرید این مشکل رو نداره و من باهاش کار کردم فلانه و بهمانه. چهار جای این‌طور پاسخ داده.
      ----
      و در زیر مطلبی در صفحه‌ی فیس‌بوک هاست ایران کاربری با نام سهیل نوین‌فرد نوشته:
      «2) در مورد فستیوال وب، هاست ایران حداقل برای سال پیش یادم هست که اسپانسر بود، شرکت کردن یک اسپانسر در انجام یه رقابت سالم، سالم به نظر میاد؟ ما شخصا اصلا تجربه های جالبی از بخش هاستینگ هاست ایران نداشتیم، پس این دو حالت داره: یا این جشنواره اون قدر عمومیت نداره تا بهترین هاستینگ رو معرفی کنه، یا بهترین هاستینگ رو معرفی نمی کنه.(حداقل این طور به نظر میاد)»
      پست‌های تاپیکی در انجمن وب‌تاکینگ‌هاست:
      kourosh_it : هاست ایران خوب هستند ولی پشتیبانی عادیش اصلا خوب نیست ! ما برای دامین باهاشون همکاری میکردیم اصلا راضی نبودیم
      Taryan4 : سرویس های مناسبی دارند اما در روز های عادی تا ساعت 4 و روز های تعطیل هیچگونه پشتیبانی ندارند و پاسخی دریافت نمی کنید.
      OmidX : ببشتر بدرد سایت های شرکتی میخوره ک فقط دنبال اسمن ... من منکر این نمیشم ک خوب اسم در کرده ، اما هیچی نیست !
      بعد از hostdl ، ازشون یکماه سرویس داشتم ، پشتیبانیشون ک افتضاح ه ، برای هر تیکت باید یه بار زنگ بزنی شرکت بگی چی شد ؟؟!!!
      زنگ نزنی ، سه روز هم بگذره ، کسی تیکت شما رو ج نمیده !
      تازه هیچ وقت یادم نمیره ک برداشته بودن دیتابیس رو دستکاری کرده بودن مضرف CPU سرور شون بیاد پایین ، پرمیشن بعضی پوشه ها رو هم گذاشته بودن رو 750 ک لود نشه ...
      یکی هم نبود بهشون بگه ، شما ک نمیتونید سایت پر بازدید هاست کنید ، بیخود میکنید میزنید پلان پر بازدید ... غلط هم میکنید اینهمه پول میگیرید !
      dr.host : پشتیبانی خوبی نداره تا زنگ نزنی تیکت ها رو جواب نمیدن
      OmidX :‌کاربر در این پست با اسکرین گرفتن از تیکت‌ها، وضعیت مسخره پشتیبانی هاست ایران رو اثبات کرده:
      ظاهرا همه چی رو باید با سند و مدرک اثبات کرد :
      (اسکرین‌هایی که نشون می‌دن، تیکت‌ها بسیار دیر و با جواب‌های سربالا پاسخ داده شدند.)
      اینم اضافه کنم ، ک برای هر تیکت یکبار زنگ زدم شرکت ... شماره تیکت رو گرفتن ، بعد جواب دادن ...
      (در پاسخ به کاربری که از هاست ایران تعریف کرده می‌نویسه
      بردار من ، این امام زاده ای دخیل بستی شفا نمیده ، بکش بیرون باو ... چطور وقتی با جایی کار نکردی نظریه میدی ؟؟؟
      diges: سرور های ضعیف با پشتبانی خیلی ضعیف حرف های omidx تایید می شه زمانی هاست دی ال رفت رفتیم روی این هست نابود شدیم .
      mohairan :‌بله دوست عزیز
      بنده هم با هاست دی ال به مشکل برخوردم و به هاست ایران انتقال دادم
      و همین مشکل رو باهاشون داشتم
      کار از کل کل گذشت با اون تنظیمات مزخرف سرور پربازدیدشون
      گول بخش فروششون رو خوردم و بس
      رفقاشون هم ازشون تا میتونن دفاع میکنن
      جالب اینجاست
      بنده خدا بعد از اینکه از هاستش رفتم بکاپ سایتم رو برداشته و یه سایت زده
      خواستم ازشون شکایت کنم ولی وقت اضافی نداشتم
      به قول بنده خدایی شاید واسه شما اینطور بود واسه بعضیا دورشون میگردن
      dr.host : این سایتهایی که گقتی سرور اختصاصی دارن .قسم هم نخور اگر باهاشون کار کرده بودی میفهمیدی که از مشتری طلبکارن . مثل ابنین وب و هاست ایران هم فقط دارن پول اسمشون رو میخورن هاست به دردبخور تو ایران فقط ایران هاست هست پول میگیره خوب هم جواب میده.
      شما به امامزداه ای که شفا نمیده دخیل بسته داداش . سایت بزرگ آپارات و کلوب که خودشون نیاز به پشتیبانی اینها ندارن .اصلا سرور اختصاصی چه پشتیبانی نرم افزاری میخواد؟
      و در نهایت یکی از کابرانی که از هاست ایران دفاع کرده بود می‌نویسه:
      pc-narmak : داریم بحث میکنیم یا دعوا؟ من نظر شخصیمو گفتم ولی اعتراف میکنم من سایتم یه صفحه html بود و تیکت نزده بودم که ببینم چه طوری پاسخ میدن سایتم همیشه دردسترس بود همین!
      ---
      قطعا کسان دیگه‌ای هم در فروم‌ها و این طرف و اون طرف چیز‌هایی نوشتند که بنده به چشمم نخورده و قول می‌دم اگر بیش‌تر بچرخید بیش‌تر هم نارضایتی خواهید دید.
      موفق باشید و موید
    • توسط Akbar
      امروز یکی از دوستانم یک سوالی ازم پرسید که ...
      اگه بخواد برای یک شرکت یک وبسایت راه اندازی کنه ولی بجای خرید هاست خودش یک سرور بخره و تو همون شرکت بزاره...
      حدودا هزینش چه مقدار میشه؟
      شرایطش چطوریه؟
      اصلا امکان پذیر هست یا خیر؟
      خیلی ممنون.