• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
lawgostar

انتقاد از نحوه برخورد و پاسخ دهي

44 پست در این موضوع قرار دارد

باسلام

بنده خيلي وقته ك در اين انجمن عضو هستم و خداييش خيلي سوالاتم را جواب گرفتم در بيشتر مواقع چيزايي ياد گرفتم ك بايد از تمام افرادي كه در اين انجمن به نحوي به سوالات پاسخ مي دهند و تلاش مي كنند تشكر كنم . اما يه نكته :

اصولا در انجمن ها پرسش و پاسخ وجود داره و اگر انجمني تخصصي هم باشه مثل اين انجمن صرفا براي اموزش و رفع مشكلات ديگر تاسيس شده اند .

حال سوال من اين است كه شخصي ك به اين انجمن ها رجوع ميكنه و سوال ميكنه از مطرح كردن سوال چه دليلي مي تونه داشته باشه ؟

خوب مشخصه مي خواهد جواب بگيره و اگر خودش بلد بود ك اينجا نمي امد .

در انجمن نبايد گفته شود اقا بهتره به مشكلاتت خودت برسي دوستان جواب بهت دادند تا حدودي .

اين طرز برخورد اشتباه است بنده خودم انجمن دارم و توي اون انجمن هم رشته اي هام مي ايند و سوال مي پرسند من با اينكه خودشون تخصص دارند نمي تونم بگم اقا خودت كتاب داري برو يادبگير . ن اين غلطه چون من تاسيس كردم تا بقيه بهره ببرند .

اما متاسفانه در بعضي مواقع برخورد مناسب انجام نشده و پاسخي داده نشده است .

ممكنه شخصي ك دارم ازش انتقاد مي كنم از حرف من خوشش نياد و اكانتم را مسدود كنه . به هرحال مختار هست در انجام اين كار.

من خودم ميخام كد نويسي ياد بگيرم اما وقت ندارم و هر كسي را براي كاري ساختن و هر كسي در زمينه مورد علاقش تخصص داره پس زكات علم نشر آن است .

باتشكر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

احسان جان. کمی حرفت رو قبول دارم.اما با قسمت اعظم حرفت مشکل دارم.چرا؟ چون اول از همه اینکه شخصی که بهت اینو گفته دلسوز ترین فرد این انجمن هست. بعدشم اینجا محلی برای یادگیری هست.از اونجایی که تو حتی از من هم زود تر عضو اینجا هستی(حالا حتی چند ساعت) برای همین از تو بیشتر انتظار میره که بیشتر به فکر یادگرفتن باشی... من تایپیکت رو نخوندم(تلینکی که دادی رو) ولی اینو بهت قول میدم که مرتضی امکان نداره از روی توبیخ یا تیکه یا هرچیز دیگه این حرف رو گفته باشه بلکه 100 درصد طمعنم که دلسوزانه گفته.همونطور که 6600 تا مطلب دیگشو دلسوزانه گفته... طرف هر کس دیگه ای بود شاید بهت حق میدادم اما طرف مرتضی هست. برای همین نمیتونم بهت حق بدم!! البته نه بخاطر اینکه مدیر باشه،نه بلکه بخاطر اینکه واقعا میدونم دلسوز هست...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود بر شما

ببخشید ولی اگه اجازه بدید نظر خودم رو بگم.

تو این مدتی که تو سایت بودم همه چیز عالی بوده، و هر سوالی داشتم نه تنها یک نفر بلکه دو سه نفر راهنمایی کردند و تونستم مشکل رو حل کنم.

نباید یک طرفه قضاوت کرد...پس من چند پست شما و چند پست اقای مرتضی رو هم خوندم.

من حق رو به اقا مرتضی میدم، چون گاهی اوقات لحن شما زیاد خوب نبوده...نه اینکه بگم بد بوده ولی لحنتون طوری است که احساس میکنید وظیفه است و باید حتما به بهترین نحو پاسخ دهند در صورتی که همیشه اینطور بوده.

مثلا شما فرمودید

http://esfahanpatogh.com/

به ادرس بالا بريد

من ميخام اون قسمت كه مخصوص تفريحي و سرگرمي هست اندازه كادرش با اون مابقي كه كوچيك هستند يكي بشه كدش را دستكار ميكنم درست درنمياد

و اون تبليغ كدش كجاست ؟

راهنمايي كنيد

و یا

پس از پاسخ به سوالات بالا به سال زير هم پاسخ دهيد :

نظرات غيرفعال هست اصلا جايي براي نظر دهي زير مطالب وجود ندارد

لحن گفتار شما بمانند معلمان نسبت به دانش اموزان است،یعنی اگه پاسخ ندهید جریمه میشید که با این تاپیکتون جریمه هم شدند.

زیاده گویی حقیر را ببخشید.

در پناه حق.

موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

والا به پیر به پیغمبر اینجا کاربرا کیف میکنن .

بابا شما میایید هر مشکلی میگید فورا مدیرا کد براتون مینویسن دیگه از این هلو بپر تو گلو بهتر.

یه سر به انجمن های پی اچ پی بزنید ، فقط رفع مشکل میکنن و هیچ وقت برای کاربرا لقمه نمیگیرن .

اینجا هم به نوعی انجمن حل مشکل هست که البته تا حدودی کاربرهای تنبلی دارن و بیشتر فکر میکنن انجمن وردپرس پارسی باید سرویس بده در رابطه با وردپرس ، وردپرسی که یک نرم افزار رایگان هست !

فکر کنم کم کم باید یه کارواش این بغل بزنیم کاربرایی مثل شما سئوال میپرسن من برم ماشینشونو دستمال بکشم مبادا ناراضی باشن .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تنها اینکه دور از انصاف هست ، واقعا" پیشانی افراد زحمت کش و صادقی رو که در این انجمن وجود داره رو باید بوسید تو این مدت نه تنها من بلکه ی همه ی کاربرا انجمنی رو با چنین پشتیبانی و عملکرد خوبی تو وب فارسی ندیدن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر کنم کم کم باید یه کارواش این بغل بزنیم کاربرایی مثل شما سئوال میپرسن من برم ماشینشونو دستمال بکشم مبادا ناراضی باشن .

تجربه نشون داده کاربرهای ایرانی خیلی توقعات زیادی دارن و حتی خودِ ماهم گاهی اوقات پیش میاد برامون به این شکل باشیم

کاربرهای ایرانی تا از جیبشون خرج نکنن قدر زحماتی که براشون کشیده میشه به صورت رایگان رو نمیدونن

همین انجمن با تمامی مشکلات و سرور و .... هیچ تبلیغاتی نداره و هیچ تاپیکی نشده بدون پاسخ بمونه و همه دارن به اندازه خودشون زحمت میکشن

کافیه یه سر به جاهایی که حتی برای نصب کردن وردپرس هم هزینه میگیرن بزنن ، تا قدر اینجور جاهارو بدونن :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

داش کسری راست میگی .

نا خوداگاه یاد این جمله افتادم که میگه " عاقبت لطف بیش از حد میشود حق مسلم !"

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فقط میتونم بگم توی وب فارسی خیلی ها دارن بدون گرفتن هیچ مزدی زحمت میکشن که خیلی از اعضای این انجمن بخصوص آقا مرتضی هم جزء اونها هستند....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هیچ فرومی رو ندیدم که انقدر جو دوستانه و صمیمی ای داشته باشه ، خیلی از فروم ها که ادمینشون اصلا خودرا یک تافته جدا بافته میدونن و بعد از اینکه فروم یکم کاربر و مدیر جذب کرد ، نه تنها هیچ تاپیکی را پاسخ نمیدهند ، بلکه تنها دنبال ایراد گرفتن و اخطار دادن هستن

اینجا مدیرهاش واقعا متخصص هستن و به خوبی به تمامی مشکلات و سوالات کاربران رسیدگی میکنند ، نوشتن کد و دادن آماده اون اصلا وظیفه ی مدیر نیست و گاهی اوقات اشتباه است. باید ماهیگیری رو یاد داد .

خیلی خیلی خوشحالم که عضو کوچکی از این انجمن هستم .قدر این انجمن و مدیرهایش رو بدونید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

باید دست تمامی مدیرن و کاربران انجمن رو تک تک بوسید به خاطر پاسخ دهی به سوالات ( یک سوال می پرسی چند هزار تا راه حل بهت میکن ) یک سوال رو ارسال میکنی هنوز صفحه باگذاری نشه جواب آمده من خودم سوال زیاد دارم روم نمیشه مدیران و کاربران رو به ضحمت بندازم

توی این انجمن این قدر جو صمیمی و دوستانه هست انگار من همه رو میشناسم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوست من یک نکته

وجود پشتیبانی رایگان برای بانیانش منفعت مالی نخواهد داشت و تنها منفعتش معنویست و این منفعت معنوی در گرو این است که در مرحله اول به شغل دیگری لطمه نزنه من و شما خوب می دونیم که صنفی وجود دارند که بیش از ما زحمت کشیده اند و تجربه کرده اند و امروز طراحان وب هستند اینکه من و شما با طرح چند تا سئوال وارد بازار کار آنان بشیم ضمن اینکه معقول نیست لطمه زننده به اون صنفه در نتیجه یک پشتیبان فنی نباید و نمی تونه در این جهت به ما کمک کنه

شما تا به حال چندین قالب را به این انجمن آوردی و با کمک رایگان دوستان آماده کردی بدونه اینکه کوچکترین تجربه و علمی از طراحی داشته باشی مشخصا با استفاده از امکانات این انجمن خودتون رو وارد بازار طراحان کردید من خودم چندین قالب را برای شما تنظیم کردم گرچه اینکه دوستان از این کمک خوشحالند اما شما سطح توقعت غیر معقوله این پشتیبانی برای دارندگان سایت است که مشکلی برای قالب جاری خودشون پیش می آد (امور شخصی) اما برای انجام حرفه ای طراحی حداقل زحمت دو سه سال آموزش و فراگیری را به خودتون بدهید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من یه چیزی میگم امیدوارم آخرش خوب بشه! :D

ببینید من مدتی کلاس آموزش وردپرس رو در شهر مشهد برگزار کردم، نتیجه خوبی به من نداد :unsure:

چون این قدر وارد ریز جزییات میشدم که شاگردام گیج میشدن :wacko:

حالا وضعیت کاربرهایی، شده مثله شاگردای من

ما مدت زیادی داریم به سوالات پاسخ میدیم ، چه این انجمن ، چه انجمن قبلی

اکثر کاربرهارو هم میشناسم

فکر میکنم طی این مدت باید فرق تگ <hr> رو با <br> فهمیده باشید

باقی آموزشش برعهده ما نیست

ما فقط مسئولیم اینجا کلید رو به شما بدیم ، قفل رو شما باید باز کنید ، شاید این قفل قلق داشته باشه ، اما مسئولیتی بر عهده ما نیست

ضمنا اکثر سوالات تکراری هست، این نشون میده تلاشی برای یادگیری نیست و همه چیز به باده!

تا جایی که باشه و و بتونیم (باشیم) به کاربرها کمک میکنیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

شاید خیلی از دوستان تابحال به این نکته ریز توجه نکرده باشن : سیستم اخطاردهی این انجمن تابحال استفاده نشده!

تا بحال هم بجز چند بوت و اسپمر هیچ کاربری هم بن نشده.

فقط در مواردی اونهم بنابه نوع برخورد کاربر و ارسال پست های اسپم پشت سرهم مجبور به قطع دسترسی ارسال پست برای مدت محدودی بودیم.

در ضمن، قرار نیست با یک انتقاد کسی بن یا اخراج بشه! ما اینجا تابحال با کسی مشکل و دعوا نداشتیم و نخواهیم داشت. توجه کنید که حتی پست های اسپم دوستان رو حذف میکنیم ولی اخطاری نمیدیم...

در مورد جواب من در اون تاپیک. شما خودت از اول اون تاپیک رو بخون. ببینید چند مشکل رفع و چند تغییر انجام شده. کار پوسته اول تمام و پوسته دوم رو شما استارت کردی که واقعا برای من به شخصه جای تعجب داشت که شما فقط کپی محض کردید و حتی 1 جمله از چیزهایی که گفتیم یاد نگرفتید!

ببینید قرار نیست برای هرکاربر بیایم و دونه دونه مشکلاتش رو حل کنیم. خیلی کاربرهای آماتوری هستن که باید دست اونها روهم گرقت. کافیه یک صبح تا ظهر به انجمن سر نزنین و بعد تعداد پست های جدید رو ببینید. باید همه پست ها خونده بشه. بررسی بشه و تا جاییکه میشه به مشکل رسیدگی کنیم.

ببینید شمامیگید:

من خودم ميخام كد نويسي ياد بگيرم اما وقت ندارم

خوب این اصلا قانع کننده نیست. خیلی ها با همین تکه کدها و بررسی اون الان طراح پوسته وردپرس هستن. خوندن مبانی html-css کلا 1 روز هم زمان نمیبره. شما یک آنالیز کنید. 90 سوالات شما برمیگرده به اینکه مبانی html-css رو بلد نیستید.

در هر صورت من همچنان روی حرفم هستم. و البته روی صحبت نه فقط به سمت شما بلکه به همه دوستان دیگه هم هست. هر کاربری بخواد زیاد به سمت مصرف گرایی محض بره همین روند براش اجرا میشه.

موفق باشید

پ.ن:

از دوستانی هم که به بنده محبت داشتن تشکر میکنم. بارها در انجمن گفتم، این انجمن فقط با همراهی کلیه دوستان اداره میشه و عامل موفقیت در کارهای گروهی هم فقط همکاری هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خودم رو مثال ميزنم(بدون هيچ گونه حاشيه)

‏ من كوچيكترين چيزي از كد نميدونستم.ولي خيلي دوست داشتم ياد بگيرم. تنها خواهشي(با روي زياد) كه من تا الان از اعضاي سايت داشتم از آقاي فخار عزيز بود, از ايشون خواستم كه بشن معلم من.ايشون هم قبول كردن(خيلي هم ممنونم ازشون) بعد ايشون يك درس دادن اونم در حد اون موقع من,به عبارتي به قول پارسا , كليد رو بهم دادن... من ديگه روم نشد تا برم بقيه درس ها... گرچه اگه حتي ميرفتم هم باز هم به من لطف داشتن...

الان خداروشكر از اولم خيلي بهترم گرچه هنوزم بسيار مبتدي هستم...

اين رو گفتم تا بگم خودت بايد بخواي تا ياد بگيري...

به هركي كه بخواين قسم, بودن من و ديگر كاربران كه صرفا براي پاسخ گويي ميايم اينجا نه تنها كوچيكترين فايده اي نداره برامون بلكه خيلي هم ضرر داره.. الان ميگيد چه ضرري? ضرر از دست دادن زمان. نميتونم بگم براي يادگيري ميام اينجا, چرا? چون براي يادگيري اگه بود اين همه وقت براي خوندن كتاب و تمرين ميزاشتم ميليون ها برابر بيشتر از الان بلد تر بودم.اگه اين مدت كتاب درسيمو ميخوندم همش يك نمره 19 نداشتم بلكه همش بود 20. اگه اين مدت صرف خوندن كتاب هاي مورد علاقم ميشد, الان وبلاگم ميشد مرجع مقالات اسلامي. ميشد پايگاه جنگ نرم , من الان مي بايستي يك كتاب مينويشتم...

باز اين كه منم , مرتضي اگه وقتشو ميذاشت يه جاي ديگه چي ميشد?

پس... نميدونم چي بگم ديگه... خودتون حساب كنيد بقيه حرف رو

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باسلام

بنده چندين پوسته در انجمن اورده ام اما به دلايلي ك اگر خودتون هم در اون مباحث مطالعه كنيد استفاده نكردم من چندتا سايت دارم و براي اونا اوكي ميكنم .

در ثاني مباحثي ك سوال مي كنم وقتي اولين سوال پاسخ داده مي شود مابقيش را با كمي نگاه كردن در كدها اوكي ميكنم .

ثالثا بنده هم انجمن حقوقي دارم اگر شما هم رايگان ج مي دهيد من هم رايگان ج ميدهم و هر مشاوره اي حداقل 10 هزار تومان است كه فقط به رايگان ج مي دهم

( شرافت همه ما اين است ك به خلق خدا خدمت كنيم )

رابعا : بنده سوال كردم و طرز رفتارم اوايل كمي تند بود اما بعدش خير . ديگه نميدونم شما چطور استنباط مي كنيد فكر كنم به نظر اون دوستي ك گفت معلم به دانش آموز لحن زير خيلي جالب باشه :

(( سلام عزيزان گلم

واي امروز ك امدم تو انجمن خيلي خوشحال شدم اخه دور را نتونستم تحمل كنم . من به عنوان يه بي تجربه در اين كار از شما دوستان باتجربه ي سوال دارم اگر مرحمت كنيد به سوال بنده جواب بدهيد خيلي ممنون ميشم ..... ))

خيلي دوست دارم براي هر ارسال متن بالا را بزنم تا ديگر دوستان از ادب بنده بگند ن بي ادب بودن اما خب متاسفانه وقت همين نوشتن طولاني هم نيست .

به هرحال بنده يه انتقاد داشتم به نوبه خودم ك هر كسي نظرش را گفت من هم نميگم اقا مرتضي بر برخورد كرد ن چون همين اقا خيلي مشكلات بنده را حل كرد ازش هم ممنونم .

به هرحال اگر تو اين مدت حضور بنده چيزي گفتم ك به كسي برخورده حلال كنه .

اميدوارم در ادامه راه هم اين انجمن و هم همه دوستان موفق باشند .

بدرود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.

ثالثا بنده هم انجمن حقوقي دارم اگر شما هم رايگان ج مي دهيد من هم رايگان ج ميدهم و هر مشاوره اي حداقل 10 هزار تومان است كه فقط به رايگان ج مي دهم

( شرافت همه ما اين است ك به خلق خدا خدمت كنيم )

سلام. به نظر من حرف شما اشتباه است چون این انجمن تعداد کاربراش قابل مقایسه با انجمن شما نیست و کاربرای شما سوال که میپرسن با یک راهنمایی جوابشونو میگیرن. ولی این انجمن کسی که سوال میپرسه و دوستان راهنمایی میکنن تازه شخص سوال کننده باید بره تست کنه و حتما دوباره به انجمن میاد و باز هم سوال میپره که آقا فلان کاری که گفتید نشد یه راه دیگه بگید و این مراحل برای خیلی از کابر ها اتفاق میوفته که مشکلشون حل نمیشه و پشت سرهم سوال میپرسند. همین که انجمنی دوستان راه انداختند و دارند بدون هیچ درامدی (حتی تبلیغات) تلاش میکنند برای راهنمایی امثال ما ، باید فقط بگیم خدا تو زندگیتون همیشه موفقتون کنه تا در زمینه های دیگه ای هم به دیگران کمک کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باسلام

بنده خيلي وقته ك در اين انجمن عضو هستم و خداييش خيلي سوالاتم را جواب گرفتم در بيشتر مواقع چيزايي ياد گرفتم ك بايد از تمام افرادي كه در اين انجمن به نحوي به سوالات پاسخ مي دهند و تلاش مي كنند تشكر كنم . اما يه نكته :

اصولا در انجمن ها پرسش و پاسخ وجود داره و اگر انجمني تخصصي هم باشه مثل اين انجمن صرفا براي اموزش و رفع مشكلات ديگر تاسيس شده اند .

حال سوال من اين است كه شخصي ك به اين انجمن ها رجوع ميكنه و سوال ميكنه از مطرح كردن سوال چه دليلي مي تونه داشته باشه ؟

خوب مشخصه مي خواهد جواب بگيره و اگر خودش بلد بود ك اينجا نمي امد .

در انجمن نبايد گفته شود اقا بهتره به مشكلاتت خودت برسي دوستان جواب بهت دادند تا حدودي .

اين طرز برخورد اشتباه است بنده خودم انجمن دارم و توي اون انجمن هم رشته اي هام مي ايند و سوال مي پرسند من با اينكه خودشون تخصص دارند نمي تونم بگم اقا خودت كتاب داري برو يادبگير . ن اين غلطه چون من تاسيس كردم تا بقيه بهره ببرند .

اما متاسفانه در بعضي مواقع برخورد مناسب انجام نشده و پاسخي داده نشده است .

ممكنه شخصي ك دارم ازش انتقاد مي كنم از حرف من خوشش نياد و اكانتم را مسدود كنه . به هرحال مختار هست در انجام اين كار.

من خودم ميخام كد نويسي ياد بگيرم اما وقت ندارم و هر كسي را براي كاري ساختن و هر كسي در زمينه مورد علاقش تخصص داره پس زكات علم نشر آن است .

http://forum.wp-pars...__20#entry35593

باتشكر

دوست عزیز سلام

کاملا حق با شماست

اما اجازه بده منم چند کلمه ای از این انجمن بگم

1) این انجمن جاییه که من در زمینه های مختلف از جمله مسائل مربوط به وی پی ان و شبکه، فایروالها، سایر سی ام اس ها و... سوال پرسیدم و جواب هم گرفتم.

2) آدمها آدمن، ماشین نیستن! هر شخصی ممکنه مشکلی براش پیش بیاد و اتفاقی براش بیفته و عکس العملش نسبت به اطرافیانش تند بشه که در این جور مواقع بهتره اونقدر فهمیده باشیم که شخص مقابل رو درک کنیم.

3) تو این مدتی که من تو انجمن هستم، از هیچ کسی بی احترامی ندیدم و به نظر خودم، پاسخی که شخص مورد نظر شما به شما دادن فقط یه خورده تند بوده و خدای ناکرده بی احترامی در کار نبوده!

دلیل تندی اون پاسخ هم این بوده که متاسفانه ما ایرانی ها عادت به کنکاش و جستجو نداریم و به قول معروف دوست داریم همه چی هلو بیا تو گلو باشه. بارها شده که دوستان درخواست افزونه کردن و خود من با اطلاعات کمی که دارم توی افزونه های سایت رسمی ووردپرس جستجو کردم و پیدا کردم.

4) بهتره عجولانه تصمیم نگیریم، ظرفیتمون رو بالا ببریم و به سختی از دست دیگران ناراحت بشیم، دوست خوب من.

حالا بیا ماچت کنم آشتی کنیم :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شاید 10 سال بشه توی وب هستم و توی خیلی از فروم های بزرگ هم عضو هستم و با کاربراشون تعامل داشتم و تا حدودی با جو انجمن های ایران آشنایی دارم ، به شخصه می تونم بگم که تنها انجمنی که از سوال پرسیدن داخلش راحت هستم و می دونم که مدیرانش واقعا مسیر درست یعنی یادگیری رو بهم نشون می دن ، اینجا هست ،البته دوست عزیزی که این تاپیک رو ایجاد کردند به نظرم جو اینجا رو با انجمن هایی که فقط جواب آدم رو میدن اشتباه گرفته باشن . که امیدوارم کم کم ایشون هم با کمک دوستان در جهت یادگیری حرکت کنه نه استفاده مطلق

امیدوارم که همیشه خوب باشید . ایشالا کم کم ما هم وارد میشیم می یایم کمکتون کنیم و تلافی کاراتون انجام بدیم :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

فقط میتونم دلسوزی Morteza عزیز را از ساعت پاسخگویی ایشون ذکر کنم.(ارسالی امروز, ۰۶ دی ۹۱, ۰۴:۱۹)

نه تنها ایشون بلکه تمام مدیران با صبر و حوصله در کمترین زمان پاسخ مشکلات شما و همه دوستانو میدند.

انقدر در انجمن اعتماد به وجود اومده که حتی از انتخاب پوسته برای سایت هم نظر خواهی میشه.

انتخاب پوسته + انتخاب و تنظیم کردن افزونه ها + انتخاب و معرفی هاست مطمئن + ویرایش و رفع مشکلات پوسته و ... همه در انجمن راهنمایی و کمک شده.

کاربران فقط سفارش دهنده شدند!

به نظرم بی انصافی و کم لطفی هست که بگیم :

در بعضي مواقع برخورد مناسب انجام نشده و پاسخي داده نشده است.

"مشکلات برای همه هست, سعی کنیم نحوه برخورد با اونو بهتر کنیم."

در پاسخ به نحوه برخورد و پاسخ دهی: از تمام مدیران انجمن بابت پاسخگویی دلسوزانه و کابران بابت اعتماد به انجمن و صبر و شکیباییشان تشکر میکنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

گفتنی ها رو دوستان گفتن فقط میتونم بگم همیشه شرمنده آقا مرتضی هستم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وقتي عنوان پست رو ديدم واقعا متعجب شدم ! چون تنها چيزي كه اينجا رو با بقيه فروم ها متمايز ميكنه همين نحوه برخورد و پاسخ دهي خوبشه !

من تو فروم هاي ديگه اي هم بودم مديرانش اصلا زحمت حتي يه پست زدن رو هم به خودشون نميدن ! كلي هم از خود راضي ان فك ميكنن دارن دنيا رو اداره ميكنن و جالب اينجاست سواد درست حسابي هم ندارن ! ولي اينجا مرتضي عزيز داره صبح و شب زحمت ميكشه تا جواب سوال هاي ما رو بده ! 6600 تا پست الكي نوشته نشده دوست من . متاسفانه ما ها اصلا دنبال يادگيري نميريم و فقط منتظريم يه كد بدن جا گذاري كنيم و تمام ! يه ضرب المثل هست كه ميگه :

"وقتي ميخاي به كسي كمك كني بهش ماهي نده ، ماهيگيري يادش بده"

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قابل توجه دوست عزيز : نگار خانم

انجمن بنده وقتي كسي سوال مطرح مي كنه تا پروندش نتيجه نده يا به ارمش نرسند بازم سوال مطرح مي كنند .

بنده چيزي نگفتم ي انتقاد بود

از مديران تقاضا دارم تايپيك را ببندند .

باتشكر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قابل توجه دوست عزيز : نگار خانم

انجمن بنده وقتي كسي سوال مطرح مي كنه تا پروندش نتيجه نده يا به ارمش نرسند بازم سوال مطرح مي كنند .

شما تعداد کاربرای این انجمن رو با انجمن خودتون مقایسه کنید!! و تعداد افرادی که دارند تازه با وردپرس آشنا میشن رو با افرادی که مشکل حقوقی پیدا میکنن رو هم مقایسه کنید. من قصد دفاع از انجمن رو ندارم و کاملا مشخصه که همه اعضا از این انجمن راضی هستند. و من وقتی که عنوان تاپیک رو دیدم خیلی دلم سوخت که همچین بحثی رو مطرح کردید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بخش انتقادات پیشنهادات هست و ازاد هستید برای انتقاد کردن بسم الله، ولی نه اینکه به بحث جدل بین هم بپردازید رعایت کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من شرمنده

شما به بزرگ واري خودتان ببخشيد

باي

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری