lawgostar

انتقاد از نحوه برخورد و پاسخ دهي

44 پست در این موضوع قرار دارد

lawgostar واقعا بی انصافی هست که بگید حتی یک بار در این انجمن برخورد ها تند بوده من که تا به حال برخورد تندی را از اساتید انجمن ندیدم و اینکه همیشه دوستان لطف دارند و برای پیدا کردن راه حل وقت می گذارند.
8

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من شرمنده

شما به بزرگ واري خودتان ببخشيد

باي

قرار نیست کسی شرمنده بشه چون اگه اینطوری پیش بریم تا چند ماه دیگه باید در این انجمن تخته بشه!

شما یک گلایه داشتید که بعضی از دوستان اومدن و نظرشون رو هم گفتن.

شما خودتون بزرگوار هستید که توی انجمنتون به همه کاملا کمک میکنید و شاید یکی از کاربرای همین انجمن هم نیاز به مشاوره شما داشته باشه.

ولی بحث این انجمن با انجمن شما مقداری متفاوت هست.

توی انجمن شما هر سوالی یک جوابی از قانون داره و ممکنه در صورتهای مشابه جواب فرق بکنه که فقط یک کارشناس و متخصص میتونه جواب بده ولی انجمن وردپرس جایی هست که کاربرای نیاز به کمک دارن بهشون کمک بشه .

آقا مرتضی هم حرف بدی نزدن به نظر من.

ایشون خواستن خودتون کم کم یاد بگیرید تا در آینده بدون اینکه از کسی بخوایید خودتون بتونید مشکلتون رو حل کنید و این یعنی خود کفایی (البته منظورم این نیست که کسانی که تایپیک میدن نیازمند کسی هستن ولی اگه بعد این همه مدت اگه کمی بتونید روی زبان اچ تی ام ال و سی اس اس و ... کار کنید بد نمیشه).

من خودم بعضی مواقع قاطی میکنم از بس که کارام زیاده و درسای سنگینی هم دارم ولی سعی میکنم تا جایی که بتونم خودم یاد بگیرم و به دیگران هم کمک بکنم.

در هر صورت موفق باشید.

15

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همه‌ي پست‌هارو خوندم .. ترجيح هم ميدم حرفي نزنم .. ممنون از همه‌ي دوستان عزيز .. كاربران وردپرس هميشه گل و دوست‌داشتني بودند و هستند ..

دوستان بهتره بحث رو به پايان ببريم و ديگه ادامه داده نشه ..

موفق باشيد ../.

13

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان تایپیک رو من قفل میکنم.حس بدی بهم میگه داره سمت بدی میره

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرتضی جون قسمت انتقاد و پیشنهاد هم برای همینه نبندش بزار بمونه ( انتقاد باعث پیشرفت میشه و خیلی مهمه )

یک چیزیرو هم بگم برای کسایی که میگن تند برخورد میشه یا ....:

اگر مدیری یا ناظم انجمن یا .... میاد و اخطار یا گوشزدی چیزی میکنه اینو مطمعن باشید که به خاطر خودش نیست بلکه برای کاربرها هست که هم نظم انجمن به هم نخوره هم اینکه کاربر به راجتی به پاسخ و نتیجه برسه و سردر گم نشه

کاربری که کمی انصاف داشته باشه میبینه که در هر دقیقه چندین تاپیک ارسال میشه و اگر گاهی تاپیک و سوالی بی جواب میمونه ( تا حالا نشده ) این دلیل بر بی توجهی مدیران نیست و ناخودآگاه بوده که در آخر با بالا اومدن تاپیک پاسخ داده میشه و حل میشه

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان تایپیک رو من قفل میکنم.حس بدی بهم میگه داره سمت بدی میره

تاپیک بهتره باز باشه.

بخش انتقاد و پیشنهاد هست.

فقط درخواستی که دارم دوستان رعایت کنن. فقط در سمت و سوی همین تاپیک باشه.

ممنون

13

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به هرحال نظرات دوستان قابل احترام است و چون همه نظر ها بر عليه بنده است و هرچي هم ادامه بدهيم همين مي شود بايد عرض كنم كه :

سهل انگاري از من بود و چون زياد اطرافم را شلوغ كردم نميتونستم براي دريافت جواب هام منتظر بمونم و براي همين موضوعات را سريع ارسال ميكردم و از طرفي مشكل هم از خودم هست .

از همه عزيزان و كاربراني كه به نحوي فكر كردند بنده منظور خاصي دارم معذرت مي خواهم

اميدوارم بتونم جبران كنم

باتشكر

11

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پیشنهاد میکنم

ابتدا html و php و css رو مطالعه کنید.

بعدش برای حل مشکلات خودتون قطعه کد بزارید تا دوستان کمک کنن.

نه اینکه لینک بدید و بگید مشکل چیه؟

مثل اینکه یکی بیاد بگه این پرونده قضایی من دانلود کن کامل بخونش بعد مشکل منو حل کن!

ایشاالله با کمی مطالعه مشکلتون حل میشه.

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تاپیک بهتره باز باشه.

بخش انتقاد و پیشنهاد هست.

فقط درخواستی که دارم دوستان رعایت کنن. فقط در سمت و سوی همین تاپیک باشه.

ممنون

آدمی به بزرگواری آقا مرتضی تا به حال دیده بودید!!!! ?؟ ?؟ ?؟

واقعا و واقعا من با تجربه 10 سال کار با اینترنت و فروم و.. انجمنی با سرعت پاسخگویی این انجمن ندیدم ..

ضمن این که اکثر .. اکثر .. اکثر تاپیک ها را جناب آقا مرتضی پاسخگویی میکنن. و من باز هم از ایشان تقدیر میکنم. موفق باشید

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

خب من تازه ديدم اين تاپيك رو :lol:

دوست خوب و گل من ، توجه كن يه چيزايي رو بگم خدمتت عزيزم....

اول از همه رضاي عزي گفت توي صفحه اول كه همه چي بپر تو گلو ميشه :D ياد انجمن مووبل تايپ افتادم!! دوست خوبم ، من با تمام سيستم هاي مديريت محتواي معروف كار كردم توي خيلي هاشون مثل اين انجمن مووبل تايپ و نيوك توي بخش سئو همكاري داشتم! اين جمله بپر توگلو رو توي مووبل تايپ خيلي ميگفتن! سيستم پرل بود و خب خيلي سخت باور كنيد سوال ميپرسيدن كاربرا ، همه ميگفتن: اقاي محترم اول بگم كه اينجا كسي بپر تو گلو جواب نميده و بعد جوابشو خيلي كوتاه ميدادن!! ولي توجه كن اينجا وقتي سوال ميشه تا اخرش مفصل جواب ميگيري... توي نيوك هم همه كاربران جواب ميدادن ولي چون همه نوع ادم اونجا حضور داشت پس پاسخ ها اعتباري نداشت كه هموني باشه كه شما ميخواي!! ولي توي وردپرس تو خود انجمنش اگر باشيد متوجه ميشيد كه خب جواب ميدن ولي اشاره به سرچ و ... ميشه و بازم شايد درست پاسخ نگيريد. اينجا كاملا متفاوته! شما راحت جواب ميگيري و جواب ها همه توسط افراد حرفه اي داده ميشه! حالا مساله اينجاست كه شما و يا اصلا خود بنده! از اين حرفه اي بدون ها و فرصت پيش امده سو استفاده نكنيم و نگيم همه چي رو بايد طرف مقابل انجام بده.. همت ميخواد عزيزم

درباره مرتضي عزيز.. من واقعا هميشه شرمنده ايشون بودم و همچنين باقي دوستان ، چيزي نميتونم بگم چون همه ميدونن ايشون انسان محترمي هستن و البته طبق گفته دوستان و ارادت اينجانت: ايشون كاملا دلسوز هستن....

درباره سوال كردن ها: توجه كنيد اينجا همه كار دارن و مشاغل ديگه خارج نت.. پس اگر سوال ميپرسيد (خودم رو عرض ميكنم) بهتره كه صبور هم بود و البته مودب. تا به پاسخ سوال داده بشه. (اين رو كلي گفتم چون نه كسي بي احترامي كرده و نه مساله ديگه اي.. گاهي ديده ميشه سوال رو مانند ارث طلب ميكنن!)

در كل ميتونم بگم يكي از بهترين انجمن هاست اينجا و اين رو واقعا اگر فعاليت كرده باشيد متوجه شديد حتما.. حالا كمي دلخوري پيش امده و ما هم قصد نداريم نيمه پر و يا فقط خالي ليوان رو ببينيم ، ولي مساله توقع شماست و ديدگاه مدير......... پس از ديدگاه پاسخ دهنده هم گاهي مسائل رو نگاه كنيم ميتونه مفيد باشه ;)

ویرایش شده در توسط rasivell
8

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان به نظرم دیگه از آقای lawgostar انتقاد نکنید و دیگه این بحث رو در مورد پستی که آقای lawgostar داد رو تموم کنید و اگه قراره پیشنهاد یا انتقادی کنید درباره انجمن باشه نه درباره شخصی خاصی

اونقد آقای lawgostar رو سرزنش کردید که اگه من جای ایشون بودم "گریم" گرفته بود

7

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من منظورم این نبود که انتقاد نشه... بعضی از دوستان داشتن مستقیم به احسان بد میگفتن... برای همین گفتم که تایپیک بسته بشه.ولی هرجور مرتضی صلاح میدونه

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
وقتي عنوان پست رو ديدم واقعا متعجب شدم ! چون تنها چيزي كه اينجا رو با بقيه فروم ها متمايز ميكنه همين نحوه برخورد و پاسخ دهي خوبشه !

من نه مبخوام از استارتر انتقاد کنم نه تعریف از آقا مرتضی گل . فقط چند نکته رو میگم . بنده هم در سایتم خدمات رایگان میدم و در انجمن سایتم پاسخ گوی سولات هستم . اما :

• یک نفر همیشه نمیتونه به تمام مشکلات رسیدی کنه . یک جمله معروف هست که میگه انجمن برای این ایجاد میشه که یکی سوال بپرسه بقیه جواب بدن . نه اینکه همه سوال بپرسن یکی جواب بده .
  • در مورد برنامه نویسی مخصوصاً وردپرس :P ، ویرایش قالب و . . . باور بفرمایید اصلاً نمیشه ندیده و تست نکرده جواب داد . خیلی ها وقتی از پای تلفن از من سوال کامپیوتری میپرسن اصلاً نمیتونم جوابشون رو بدم . برای اینکه بسیاری از مشکلات رو باید با آزمون و خطا حل کرد . همیشه هم جواب ها منطقی نیستند . بنابراین نباید انتظار داشت که کسی بدون دسترسی یه کدها ، سایت و فایل های شما بتونه اونی که مد نظر شماست رو به سرعت اجرا کنه. اونم از طریق انجمن .
  • همه میدونن بزرگترین دلیل ایجاد این انجمن ، عدم پاسخ گویی مناسب به کاربران در انجمن اصلی وردپرس :ph34r: بود . البته به مدیران اونجا مخصوصاً گناهکار عزیر هم باید حق داد. بسیاری از کاربرا رعایت قوانین رو نمیکنن ولی اینجا با این قبیل افراد با سعه صدر برخورد میشه .
  • قرار نیست کسی توی انجمن فقط نافع باشه . نباید فقط اومد اینجا سوال پرسید و رفت . (خود من اینطوری بودم . دیدم دوستان به سوالاتم بدون توقع و دلسوزانه پاسخ میدن اما من هنوز به کسی کمکی نکردم شرمنده شدم -_- ) سعی میکنم بیشتر سر بزنم و در مباحث شرکت کنم .
  • قابل توجه مدیران : فقط یک کاربری که سایت عزیز تر از جانش :wub: با مشکل بر میخوره میتونه درد یک وب مستر نگون بخت و عاجز دیگه ای رو درک کنه . بخدا ما گناه داریم :unsure:

شرمنده خیلی نکته گفتم .

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرسي از نكته هاتون و

مرسي از اقا مرتضي نظري و نگار خانم ( البته گريم نميگيره ولي خوب تجربه كردم وقتي تقاضايي دارم خيلي زود دنبال پاسخ گرفتن از بقيه نباشم به هرحال ممنون

البته تبليغ نميكنم اما براي جبران هركسي مشكل يا سوال حقوقي داشت ميتونه روي من حساب كنه

ویرایش شده در توسط lawgostar
8

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا من یه انتقاد دارم که البته مربوط به پاسخگویی نیست و بلکه به خود انجمن برمیگرده! :blink: :

وقتی کابران در یک موضوع مشترک می شوند در ایمیلی که بعد از ارسال پست جدید به اونها ارسال میشه لینکی وجود داره که اونها رو باید به پست جدید ارسال شده در تاپیک مشترک شده ببره اما به دلیل این که جلوی عبارت showtopic آی دی تاپیک قرار داده نشده لینک به صفحه اول سایت ارجاع داده میشه. برای مثال من تو یه تاپیک مشترک ایمیلی شدم که بعد از ارسال پست جدید به ایمیلم لینک زیر ارسال شده:

http://forum.wp-parsi.com/index.php?showtopic=&view=getnewpost

در لینک بالا مشخص است که آی دی تاپیک وجود نداره در نتیجه کاربر به صفحه اول سایت ارجاع داده میشه.

امیدوارم انتقادم سازنده باشه ;)

ویرایش شده در توسط sajjadnajafi
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قبلا مطرح شده بود مشکل از سرور/انجین انجمن هست.

امیدواریم در تغییر سرور حل بشه.

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان

تمام افرادی که تو انجمن هستن دست کم یه سایت دارن و بعضی ها انجمن هم دارن .اما خداییش کدوم یکی از ما تموم زندگیمونو میزاریم روی سایتمون؟؟؟

من خودمو مثال میزنم :من شاید اصلا بعضی روزها وقت نکنم به سایتم سر بزنم و روز های دیگه هم حداکثر 3تا4ساعت در هر روز برای سایتم وقت میزارم اما مرتضی جان یا بقیه مدیران انجمن بیشتر وقتشونا روی این انجمن گذاشتن و من 90درصد وقتایی که اومدم به انجمن و کاربران حاظر در انجمن رو دیدم مرتضی یا بقیه مدیران رو میبینم .اونا هم مثل ما باید زندگی کنن ،با خوانوادشون به تفریح برن و........اما بیشتر وقتشونا برای پاسخ گویی به ما صرف میکنن

درضمن بیشتر انجمن ها مدیراش اصلا فعالیت ندارن و یه درجه کاربری به اسم ناظم یا مدیر بخش ایجاد میکنن و خودشونا راحت میکنن .

تقریبا تمام انجمن ها کلی تبلیغ میزارن توی انجمن که بیشتر وقتا این تبلیغات زیاد باعث اذیت شدن کاربر میشه اما اینجا یه تبلیغ هم توی انجمن نذاشتن ولی درعوض باید هزینه سرور ،لانسیس انجمن و اشتراک ای دی اس ال بدن.

یه موضوع دیگه هم مونده : به طور متوسط در هر دقیقه 4تا پست ارسال میشه. اگه مدیران بخوان وقتشونا بزارن روی یه پست و کاملا دقیق برای ما توضیح بدن تعداد پست هایی که باید جواب بدن خیلی زیاد میشه و شاید وقت نکن جواب بدن (البته تا الان هیچ تاپیکی بدون جواب نمونده)

پس دوستان بیاید به جایی این که اینجا دعوا کنیم و انتقاد های الکی انجام دهیم به مدیران روحیه بدیم (به خدا چنین ادمایی کم هستن پس بیاید قدروشنا بدونیم)

موفق باشید

10

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واقعا با این جمله تون موافقم آقا میلاد:

پس دوستان بیاید به جایی این که اینجا دعوا کنیم و انتقاد های الکی انجام دهیم به مدیران روحیه بدیم (به خدا چنین ادمایی کم هستن پس بیاید قدروشنا بدونیم)

همینجا هم از تمام وردپرس کار های عزیز به خصوص آقا مرتضی ، آقا پارسا، ایمان جان و دیگر دوستان تشکر می کنم که اینقدر زحمت می کشند.امیدورام همیشه شاد و سلامت باشند.

7

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام به بچه های گل انجمن

همه بچه ها حرف هاشون رو زدن من جمله تعجب از تیتر که خودمم تعجب کردم و.........

بگذریم ولی من خودمم کد نویسی بلد نیستم ولی تا وقتی یاد نگرفتم دوست ندارم از کسی سوال بپرسم :rolleyes:

و اینکه بیشتر میام تاپیک ها رو میخونم و مشکلاتم حل میشه و مدیران با تمام تلاش خودشون سعی در رفع مشکل کاربرا بر میان :lol: (خدا قوت)

ولی بیشتر که سر میزنم به سایت به خاطر طرز برخورد و رفتار مدیران هست که مطمئن باشید هیج جا به این خوبی پاسخ گو نیستن که منم کمال تشکر رو دارم ازشون (وقتی متوجه میشید که برید به انجمن های معروف و ببینید مدیر بخش سوال شما رو پاک کرده <_< )

و یه چیز دیگه هم اینکه شاید یکی بگه این آقا کم داره :P اوکه میاد به این سایت سر بزن که روحیه بگیرم برای کد نویسی و طراحی سایت چون واقعا علاوه بر کمکی که به کاربران میکنن اونا رو به سمت یادگیری منطقی این علم میکنن و به آدم روحیه میدن

امیدوارم همیشه این انجمن با همین قدرت به پیش بره و هر روز بهتر از دیروزش باشه :wub:

خوش باشید

7

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری