رفتن به مطلب

پارامتر عجیب آخر ادرس سایت

پست های پیشنهاد شده

خسته نباشید دوستان

من در حال نصب یک سری افزونه بودم و بعد یهو دیدم اخر ادرس سایتم یه پارامتر اضافی شده که مقدارش اینه :

?v=da7fef01ac08

افزونه های اخیر رو غیر فعال کردم بازم حل نشد

دیتا بیس رو هم بهینه کردم که اگر چیزی باقی مونده درست بشه بازم نشد

نمیدونم اصلا چی هست؟ بحثم اینه که نکنه مشکل ساز بشه یه وقت

حالا کسی میدونه این چیه؟ یا چطور میتونم رفعش کنم؟

پیشاپیش ممنون بابت راهنماییتون

آدرس سایتم: Aminhashemy.ir

لینک به ارسال

سلام

از ووکامرس استفاده می‌کنید؟

ووکامرس > پیکربندی > همگانی > مکان پیشفرض مشتری > بدون مکان پیش فرض

این تنظیم رو انجام بدید درست میشه

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، مهدی گفته است :

سلام

از ووکامرس استفاده می‌کنید؟

ووکامرس > تنظیمات > مکان پیش فرض مشتری > بدون مکان پیش‌فرض

این تنظیم رو انجام بدید درست میشه

با سلام.

میشه بفرمایید که اصلا این تنظیم برای چی هست، به چه دردی میخوره ؟ و اون بخشی که به آدرس اضافه میشه چه چیزی رو مشخص میکنه ؟

لینک به ارسال

مشخصا این قسمت زمانی که فروش فیزیکی وجود داشته باشه مورد استفاده قرار می‌گیره

حالا برای فروش دو تا چیز نیاز هست اول آدرس خریدار دوم تعیین مقدار مالیات بر اساس آدرس

وقتی در قسمت «مکان پیش‌فرض مشتری» گزینه «مکان یابی فعال» باشه، افزونه میاد با استفاده از Geolocate آدرس رو مشخص می‌کنه و بر اساس آدرس، مالیات رو

لذا دیگه نیاز نیست کاربر بیاد آدرس خودش رو وارد کنه

حالا اگر قسمت «مکان پیش‌فرض مشتری» بر روی «مکان یابی فعال همراه با پشتیبانی از کش» باشه، این شناسایی آدرس کاربر از طریق ای‌جکس انجام میشه

در این حالت چون از ای‌جکس استفاده میشه و کاربر هم در حال استفاده از افزونه کش هست، برای جلوگیری از کش شدن قیمت‌ها (یعنی با تغییر آدرس قیمت ثابت نمونه) یه سری کد به آخر آدرس اضافه میشه.

Geolocate address verifies where their current location and calculate taxes accordingly.

Geolocate with page caching support is the same as above, but does the geolocation via Ajax. 
You may notice your website URLs have a ?v=xxxxx appended to them. This is normal to prevent static caching of prices.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...