رفتن به مطلب

تغییر قالب به قالب فارس نیوز و مشکلات...

پست های پیشنهاد شده

سلام. بنده خبرگزاری والیبال با بالای 1000 خبر دارم. ولی تصمیم گرفتم برای ادامه کار از قالب فارس نیوز (لیمون تم) استفاده کنم.

منتها این گروه گفتن ما قالب رو روی وردپرس خام نصب میکنیم و نصب کردن روی سایت های با خبر بالا، نصب نمیکنیم.

به نظر شما آیا ممکنه نصب یا تغییر قالب، باعث به وجود اومدن مشکل برای سایت بشه؟ و در صورت بروز مشکل باید چکار کرد؟

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، volleyworld گفته است :

سلام. بنده خبرگزاری والیبال با بالای 1000 خبر دارم. ولی تصمیم گرفتم برای ادامه کار از قالب فارس نیوز (لیمون تم) استفاده کنم.

منتها این گروه گفتن ما قالب رو روی وردپرس خام نصب میکنیم و نصب کردن روی سایت های با خبر بالا، نصب نمیکنیم.

به نظر شما آیا ممکنه نصب یا تغییر قالب، باعث به وجود اومدن مشکل برای سایت بشه؟ و در صورت بروز مشکل باید چکار کرد؟

سلام

مشکلاتی ک ممکنه براتون پیش بیاد اینه ک اگه شما مثلا کلیدهای سایتتون رو با یه قالب که کد شرت کد اختصاصی برای کلیدها داشته و برای این 1000 خبر از این شرت کدها و کدهای اختصاصی قالب استفاده کرده باشید  بعد از تغییر قالب تمام اینها از بین میره و به یه مشت کد بی ارزش تبدیل میشه، البته این فقط یه مثال بود.

باید بررسی کنید و ببینید در قالب فعلی چه بخش ها و کدهای اختصاصی هست و شما استفاده کردید ازشون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...