رفتن به مطلب

مشکل آپلود فای های وردپرس و رسانه

پست های پیشنهاد شده

سلام

من با جدیدا با آپلود فایل ها مشکل دارم و تقریبا تمام راه های انجمن رو تست کردم و نشد. فایل ها آپلود میشه ولی خطا میده و مستقیم از بخش رسانه ها هم توی حالت "در حال متراکم سازی" میمونه. و اصلا نمیتونم فایل هایی که از قبل آپلود کردم رو ببینم. فایل های ورد پرس دستی جایگزین کردم. کد مربوطه رو توی .htaccess قرار دادمو ....... 
اما توی فایل error log این کدها هست شاید بتونه به راهنمایی شما کمک کنه.

[24-Jan-2017 02:12:57 America/Chicago] PHP Warning:  require(/home/aminimos/public_html/wp-includes/load.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/aminimos/public_html/wp-settings.php on line 19

ممنون از همه شما.

لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، mirmahdijafari گفته است :

خدایی تا حالا چند بار سوال کردم هیچ نتیجه ای از این سایت نگرفتم. در کل موفق باشید.

(:

سلام

اینجا هرکی ازش کمکی بربیاد دریغ نمیکنه، منتها بحث سر این هست که بعضی دوستان اصلا وقت نمی‌کنن به انجمن برسن ...

خودم قبلا این مشکل رو داشتم که به خاطر یه افزونه پیش‌اومده بود، من هم همه کاری کردم اصلا جواب نداد

تنهایی راهی که جواب داد این بود که کل مطالب سایت رو منتقل کردم روی یه وردپرس خام، یعنی

روی زیردامنه یه وردپرس نصب کردم، با استفاده از افزونه خود وردپرس از تمام محتوای سایت خورجی گرفتم و به وردپرس جدید منتقل کردم

در نهایت زیردامنه رو به آدرس اصلی انتقال دادم

در حال حاضر هم سایت از این بابت هیچ مشکلی نداره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...