رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام و روز بخیر

دیروز یه اتفاقی برای یکی از سایتها بوجود اومد و لود سایت به شدت خراب شده بود و حدود 100 ثانیه طول میکشید تا هر صفحه لود بشه ، بعد از بررسی فهمیدم که قبل از بالا اومدن سایت توی لاگ آپاچی به یه آی پی توی چین می خواد وصل بشه و اونجا گیر میکنه و هر صفحه رو 100 ثانیه یا بیشتر طول میده تا بازبشه متوجه شدم که یه جمله ای چیزی به سایت شده و البته وردپرس هم آپدیت نبود ، بعد از اپدیت وردپرس این مشکل حل شد !!!

... ولی امروز متوجه شدم از چند کاربری که توی سایت کار می کنن یه سری موارد ارسال پست توی وردپرس کار نمی کنه یعنی برای بعضی ها درست بود و برای بعضی ها درست نیست از مثلا برای ادمین اصلی سایت وردپرس مشکل داشت و برای دوتا ویرایشگر درست بود و برای یه ویرایشگر دیگه نادرست مثلا توی ارسال نوشته روی دکمه ویرایشگر پیشرفته صفحه کلیک می کردن باز نمیشد 

editor-pro.png

و یا اینکه فیلتر های صفحات باز نمیشه 
property-tab.png

موندم دقیقا مشکل از کجاست به خاطر مشکل دیروز بوده یا به خاطر آپدیت وردپرس است !!!

ورژن وردپرس 4.7.1 است

از پوسته انفولد هم استفاده می کنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...