رفتن به مطلب

ستون‌کناری غیرفعال (استفاده‌نشده)

پست های پیشنهاد شده

سلام. من پوسته سایتمو خواستم تغییر بدم و باز هم طبق معمول با صفحه سفید مدیریت و سایتم مواجه شدم. و اومدم کدهای فانکشن قالب سایتم که تو هارد کامپیوترم بود رو جایگزین فایل فانکشن هاستم کردم که مشکل برطرف شد ولی دیگه نوار کناری سایتم غیر فعال شده و توی قسمت ابزارک ها این پیام رو نوشته:

"این نوارکناری از این به بعد در دسترس نخواهد بود و هیچ‌کجای سایت‌تان نشان داده نمی‌شود. برای حذف کامل این نوارکناری، تمام ابزارک‌های موجود در آن را پاک کنید."

0000000000000.jpg

لینک به ارسال

محتوای فایل functions داشتین و روی سایت بود باعث شده بود سایت صفحه صفید نمایشد بشه چی بود؟

محتوای فایل functions فعلی رو نیز قرار بدین تا بررسی بشن

لینک به ارسال

والا نمیدونم کدوم قسمت فانکشنم مشکل داشت. فقط کدها رو جایگزین کردم. فایل فانکشن رو ضمیمه کردم. ممنون

functions.php

لینک به ارسال

خب این فایل نیز اضافه کد داره

قالب سایتتون چطوری استایل نویسی شده

میشه ادرس انلاین بدین تا طبق اون براتون ابزارک تعریف بشه

لینک به ارسال

فایل فانکشنم تغییری توش انجام نداده بودم و فقط چندتا کد که برای تغییر پیشخوان بود توش گذاشته بودم. که بعد از مشکل سفید شدن سایت فایل فانکشن قبلی رو جایگزین کردم همین.

خب این فایل نیز اضافه کد داره

قالب سایتتون چطوری استایل نویسی شده

میشه ادرس انلاین بدین تا طبق اون براتون ابزارک تعریف بشه

منظور از آدرس انلاین رو متوجه نشدم؟

لینک به ارسال

خب می خوای برای قالبی این قابلیت ابزارک تعریف بشه

باید اسم قالب یا ادرس سایت رو داشته باشم تا بررسی کنم کلاسه بندی قالب به چه صورت هست

لینک به ارسال

قالب ارتیستری هست یه کوچولو اذیت می کنه ، ولی تست میگیرم بهتون نتیجش رو اعلام می کنم

لینک به ارسال

سلام. من از پشتیبان هاستم خواستم که بکاپ که گرته رو برگردونه که این بکاپ مال 14 دسامبر یعنی حدود 15 روز پیش بود و الان یه مقداری از مطالبم پریده. من با افزونه wp db backup بک اپی گرفتم و از طریق phpMyAdmin سی پنل import میکنم ولی هیچ اتفاقی تو سایتم نمیوفته!!!!! مشکل چیه؟ ممنون

لینک به ارسال

اگر در دیتابیس ارور نمی ده و ردیف ها به جدول wp-posts اضافه می شه (با سورت کردن بر مبنای تاریخ مشخص می شه) سایتتون داره از روی کش می خونه ممکنه کش از طرف سرور یا رم باشه عجله نکنید درست می شه و الا یک جای کار را اشتباه دارید مثلا یوزر ادمین با آی دی 1 را باید در دیتابیس تغییر بدید چون نمی تونه دو تا ادمین با مشخصات مساوی بسازه ولی این مواقع بعد از ایمپورت ارور می گیرید

لینک به ارسال

مطالب زیادی از بین رفتن و دو سه بار بک اپ رو از طریقی که عرض کردم برگردوندم ولی ارور نمیده و این پیام رو میده

Import has been successfully finished, 0 queries executed. (morahem_wpmorahem_wp_20121224_880.sql.gz)

ولی مطالبم برنمیگردن اگه به دلیل کش هست پس باید این لینک واسه شما باز بشه.

لینک به ارسال

فاتیل بک آپ را در نوت پد باز کنید ببینید چی توشه ظاهرا که مطلبی همراه فایل نیست

لینک به ارسال

اره حق با شما بود هیچی توش نبود... اگه بخوام از طریق برون ریزی بک آپ بگیرم چطوره؟ بکاپ خوب میگیره؟ میشه یه کم راهنمایی کنید در مورد بکاپ گیری؟

لینک به ارسال

ببینید مشکل الان اینه که کامنت هایی با آی دی و مشخصات برابر وجود دارند که ازتون خواسته کامنت های اضافی را پاک کنید حالا یا باید روی لوکال وردپرس رو برپا کنید و اینکار را بکنید یا یک دیتابیس جدید بسازید و ابتدا ردیف هایی که هست را پاک کنید و باقی را بر گردنید و ... یا به هر طریق دیگر

من پیشنهاد می کنم یک دیتابیس جدید بسازید و فایل را در آن بازگردانی کنید مشخصات دیتابیس را به wp-config.php وارد کنید تا سایت بر روی آن بالا بیاد و ببینید چه نواقصی داره نواقصش را از دیتابیس فعلی تامین کنید که بعیده چیز زیادی باشه

برای دریافت پشتیبان از برون ریزی خود وردپرس کمک بگیرید فایل xml را هر وقت بخواهید از درون ریزی می توانید بازگردانی کنید و بجز پسورد کاربران اطلاعاتش تکمیله

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...