رفتن به مطلب

چند سوال در مورد سئو سازی مطلب با Yoast SEO

hassannak

پست های پیشنهاد شده

با سلام یه دو سه تا سوال دارم خدمتتون از این افزونه 

لطف میکنین اگه جواب یدین
من از نسخه پرمیوم استفاده میکنم 
بزارین من مثال میزنم شما از روی مثال من جواب بدین 
سایت من در مورد دانلود موزیک های قدیمی هستش  حالا یه پست میزنم با این عنوان  ( دانلود آهنگ خواب در بیداری از فرهاد مهراد به همراه متن ترانه  )  متن ترانه هم داره  و در دسته موزیک - فرهاد مهراد  این مطلب هست    
در قسمت سئو مطلب 

1- منظور از کلمات کلیدی متا در سربرگ خوانای چیست ؟ در مورد متن بالا چی میشه ؟

2 - در قسمت پیش نمایش اسنیپت کلمه کلیدی کاربری چی میشه ؟ و چند تا کلمه کلیدی میتونم بنویسم ؟3 - در قسمت عنوان سئو باید حتما کادر سبز بشه  چون اکه عنوان مطلب بالا را بزارم کادر هنوز نارنجی ؟

اکثر پست ها را من  اینطوری نوشتم ( دانلود آهنگ خواب در بیداری از فرهاد مهراد به همراه متن ترانه | دانلود آهنگ با لینک مستقیم )  ایا اینطوری صحیح است ؟ چون فقط در این صورت کادر سبز رنگ میشه 

4 - در قسمت توضیحات متا من همیشه اول عنوان مطلب را کپی میکنم بعد قسمتی از او ل شعر را میزارم 
(دانلود آهنگ خواب در بیداری از فرهاد مهراد به همراه متن ترانه - قسمتی از شعر )  

آیا کار های من درست هست ؟
لینک به ارسال

1-  کلمات کلیدی متا  الان دیگر در گوگل اهمیتی نداره ولی در بینگ و یاهو هنوز تاثیر داره . به همین دلیل ننویسید هم مهم نیست

2- منظور از کلمه کلیدی کاربری کلمه اصلی مطلبتون هست . یعنی یک عبارت که مایلید مطلبتون در اون زمینه سئو بشه . می تونید عنوان نوشته تون رو بزارید .

بقیه کارهاتون هم به نظر من خوبه

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، bsplast گفته است :

1-  کلمات کلیدی متا  الان دیگر در گوگل اهمیتی نداره ولی در بینگ و یاهو هنوز تاثیر داره . به همین دلیل ننویسید هم مهم نیست

2- منظور از کلمه کلیدی کاربری کلمه اصلی مطلبتون هست . یعنی یک عبارت که مایلید مطلبتون در اون زمینه سئو بشه . می تونید عنوان نوشته تون رو بزارید .

بقیه کارهاتون هم به نظر من خوبه

دمت گرم داداش ممنون از توضیحتون  :))

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...