رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام من یه صفحه کد نویسی شده html دارم میخواستم ببینم میشه اونو صفحه اول سایت باز کنم در حالی که برای نوشته ها از قالب وردپرس استفاده میشه و هدر و فوتر قالب وردپرس  هم در صفحه اصلی نمایش داده بشه تشکر از راهنمایی دوستان

لینک به ارسال
در 19 دقیقه قبل، mahzyar گفته است :

سلام من یه صفحه کد نویسی شده html دارم میخواستم ببینم میشه اونو صفحه اول سایت باز کنم در حالی که برای نوشته ها از قالب وردپرس استفاده میشه و هدر و فوتر قالب وردپرس  هم در صفحه اصلی نمایش داده بشه تشکر از راهنمایی دوستان

سلام. یه کار میشه انجام داد. کدهای فوتو و هدر رو به قبل و بعد کدهای صفحه ی اچ تی ام ال اضافه کنید. صفحه رو به روت سایت انتقال بدید و آدرس سایت رو به این صفحه ریدایرکت کنید.

مثلا sitename.com/html

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، logomaster گفته است :

سلام. یه کار میشه انجام داد. کدهای فوتو و هدر رو به قبل و بعد کدهای صفحه ی اچ تی ام ال اضافه کنید. صفحه رو به روت سایت انتقال بدید و آدرس سایت رو به این صفحه ریدایرکت کنید.

مثلا sitename.com/html

ممنون که پاسخ دادید همه کدهای موجود در فایل هدر رو کپی کنم به اول صفحه html

لینک به ارسال
در هم اکنون، mahzyar گفته است :

ممنون که پاسخ دادید همه کدهای موجود در فایل هدر رو کپی کنم به اول صفحه html

باید همه رو قرار بدید. 

اما قبل از این کار کدهای هدر رو اینجا قرار بدید لطفا

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، logomaster گفته است :

باید همه رو قرار بدید. 

اما قبل از این کار کدهای هدر رو اینجا قرار بدید لطفا

نشد فایل اچ تی ام ال پوسته قفله و میگه شما اجازه دسترسی به این پوشه را ندارید

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، mahzyar گفته است :

نشد فایل اچ تی ام ال پوسته قفله و میگه شما اجازه دسترسی به این پوشه را ندارید

خب به هرحال تا جایی که من میدونم باید انتهای کدها رو طوری ببندید که تداخلی با صفحه ی اچ تی ام ال ایجاد نکنه. حالا میتونید خودتون یه بک آپ بگیرید و بعد تست کنید ببینید چطوره. :unsure:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...