شاهین

حذف امکان آپلود فایل برای اعضای سایت

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام،

می خواهم امکان آپلود فایل را برای مشتریکن حذف کنم، اما وقتی از طریق افزونه

User Role Editor به تنظیم دسترسی های نقش مشترک می روم و تیک آپلود فایل را برداشته و بروز می کنم، بار بعد تیک مربوطه باز می گردد.

post-47-0-40244900-1337191215_thumb.jpg

ویرایش شده در توسط shahin
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما میتونی این قابلیت رو از طریق role بصورت دستی هم غیرفعال کنید:

http://codex.wordpress.org/Roles_and_Capabilities

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله، اما در کدام فایل؟

شما میتونی این قابلیت رو از طریق role بصورت دستی هم غیرفعال کنید:

http://codex.wordpress.org/Roles_and_Capabilities

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سطح دستریهارو در فایل functions قالب می تونید بنویسید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mojtabavi07899
      سلام
      دنبال افزونه ای میگردم که بتوان به کاربران اعتبار داد وآنها بتوانند با این اعتبار به برگه ای خاص دسترسی داشته باشند و پس از هر بار ورود به آن برگه مقدار مشخصی از اعتبار آن ها کسر شود و پس از پایان اعتبار دیگر به آن صفحه دسترسی نداشته باشند در ضمن در صفحه ای بتوانند اعتبار باقی مانده خود را ببینند
      با تشکر
    • توسط mansarifar
      توی پوسته jobmonster  که یک پوسته کاریابیه. رزومه کارجو ها رو فقط کسانی که شغل تعریف می کنند میتونن ببینن. میخواستم این دسترسی رو تغییر بدم . یعنی همه بتونن ببینن.کسی می تونه کمک کنه؟ ممنون میشم
    • توسط rahro14
      سلام
      مشکل بسیار عجیبی پیدا کرده ام که تا هفته پیش اینطور نبود و تقریبا یک دفعه اینطور شده یا حداقل من کار خاصی نکردم که چنین اتفاقی افتاده
      تمام فرآیندهای سایت خوب پیش می رود ولی من با رفتن به آدرس /wp-admin/ با پیام «متاسفانه شما اجازه‌ی بازدید از این صفحه را ندارید.» و این پیام در تمام زیرشاخه‌های بخش مدیریت داده می شود ، جالبتر آنکه برای کاربران غیر مدیر همچین مشکلی وجود ندارد
      خب من خیلی چیزها را تست کردم
      مثلا تغییر نام پوشه های پلاگین و تم کلا content ولی هیچ کدام جواب نداد
      پیشوند نام دیتابیس هم تغییری نکرده
      قابلیت های مدیر در دیتابیس درست است (a:1:{s:13:"administrator";b:1;})
      مدیر جدیدی هم اضافه کردم که باز هم همین مشکل را دارد
      افزونه هایی که شاید در این مشکل نقش داشته باشند user role editor , user pro  هستند که البته گفتم تک تک اسم پوشه شان را هم تغییر دادم ولی وضعیت سایت همان است
      نکته دیگر که شاید موثر باشد گواهی‌نامه ssl است که البته از قدیم بوده و مشکلی هم نداره
      پیشاپیش از همکاری و پاسختون ممنونم
    • توسط Leila-A
      سلام
      میخوام اگر تو سایتم  مثلا 10  تا کاربر دارم و برای هر کدوم از اینا یه صفحه اختصاص دارم،کاربرها وارد سایت بشن، داشبورد رو ببینن و فقط در این حد که بتونن تو صفحه خودشون پست بگذارن یا پستشون رو ویرایش و حذف کنند دسترسی داشته باشند، چه پلاگینی رو معرفی میکنید؟
      ممنونم
    • توسط armin3000
      سلام
      من قصد دارم یک دایرکتوری برای فروش ملک درست کنم. بیشتر اطلاعات رو مدیر سیستم وارد کرده اما بعدا کاربرها هم بتونن عضو سایت بشن و ملک خودشون رو وارد کنن. لطف میکنید برای این حالت راهنمایی کنید که چطور میتونم پیاده سازی کنم؟
      تعدادی پست به عنوان پست سفارشی ساخته بشه که هر کدام مشخصات یک منزل باشد. هر کاربر بتواند پست جدید (ملک جدید) وارد کند ولی به ملک سایرین دسترسی نداشته باشد و نتواند ویرایش کند. در این پست‌ها از فیلدهای سفارشی نیز استفاده شود (تعداد خواب، متراژ و ...) اطلاعات وارد شده پس از تایید مدیر سیستم در سایت قابل نمایش باشد و به نوشته های سفارشی دیگر (ملک‌ها) اضافه شود. امکان جستجو کردن بر اساس فیلدهای مختلف (متراژ، خواب، محل و ...) وجود داشته باشد و فرمت ظاهری شکیل و مناسبی داشته باشد. (غیرضروری) سطوح کاربران بر اساس پلنی که خریداری می‌کنند قابل تغییر باشد. لطفا در صورتی که بخش هایی نیاز به کدنویسی داره به ریز راهنمایی کنید و یا منبع مناسبی معرفی بفرمایید. از لطف شما بسیار سپاسگزارم.