رفتن به مطلب

چگونه از شرکت ها برای سایتم تبلیغ بگیرم ؟

پست های پیشنهاد شده

درود بر تمام عزیزان
دوستان من وب سایتی دارم که در زمینه دکوراسیون و معماری فعالیت دارد و از نظر محتوا بیشتر از 99% مطالب اختصاصی است و تقریبا 2 سالی است که روزانه بالای 2 پست در آن قرار میدهم
میزان بازدید من بد هم نیست و تقریباً روزی 150 تا ورودی از خود گوگل دارم فقط
اما متاسفانه تا به امروز نتونستم به خوبی از شرکتی یا مغازه ای تبلیغ بگیرم چون هیچ وقت برای سایتم بازاریابی نکردم
از حالا تصمیم گرفتیم که بگردم دنبال کسانی که تو سایتم تبلیغ بدن و ...

اما اصلاً نمیدونم باید چیکار کنم ، باید به عنوان مثال وقتی رفتم تو 1 شرکت برای اینکه تبلیغشون رو بگیرم چه حرفی باید بزنم و ...
یا مثلاً فرم قرار داد تبلیغم اضلا باید چطوری باشه و متن داخلش چی باشه

ممنون میشم اگر کسی تجربه تو این زمینه داره به من کمک کنه و راهنمائیم کنه

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، M.Hajloo گفته است :

درود بر تمام عزیزان
دوستان من وب سایتی دارم که در زمینه دکوراسیون و معماری فعالیت دارد و از نظر محتوا بیشتر از 99% مطالب اختصاصی است و تقریبا 2 سالی است که روزانه بالای 2 پست در آن قرار میدهم
میزان بازدید من بد هم نیست و تقریباً روزی 150 تا ورودی از خود گوگل دارم فقط
اما متاسفانه تا به امروز نتونستم به خوبی از شرکتی یا مغازه ای تبلیغ بگیرم چون هیچ وقت برای سایتم بازاریابی نکردم
از حالا تصمیم گرفتیم که بگردم دنبال کسانی که تو سایتم تبلیغ بدن و ...

اما اصلاً نمیدونم باید چیکار کنم ، باید به عنوان مثال وقتی رفتم تو 1 شرکت برای اینکه تبلیغشون رو بگیرم چه حرفی باید بزنم و ...
یا مثلاً فرم قرار داد تبلیغم اضلا باید چطوری باشه و متن داخلش چی باشه

ممنون میشم اگر کسی تجربه تو این زمینه داره به من کمک کنه و راهنمائیم کنه

شما سایتت بازدیدش خوب باشه نیاز به این کارا نیست.

سایتی ک بازدید خوبی داشته باشه، شرکت ها برای تبلیغ خودشون میان سراغتون. البته نه با بازدید روزانه 150 تا، سایتی بازدیدش خوبه ک حداقل در روز 2000 تا بازدید داشته باشه. بعدشم سایتی با این بازدید نیاز به بازاریابی و تبلیغ نداره، کم کم از بین این همه بازدید کننده ، سایتتون شناخته میشه و سفارش تبلیغ خواهید داشت

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، logomaster گفته است :

شما سایتت بازدیدش خوب باشه نیاز به این کارا نیست.

سایتی ک بازدید خوبی داشته باشه، شرکت ها برای تبلیغ خودشون میان سراغتون. البته نه با بازدید روزانه 150 تا، سایتی بازدیدش خوبه ک حداقل در روز 2000 تا بازدید داشته باشه. بعدشم سایتی با این بازدید نیاز به بازاریابی و تبلیغ نداره، کم کم از بین این همه بازدید کننده ، سایتتون شناخته میشه و سفارش تبلیغ خواهید داشت

ممنون از نظرتون

اما خدمتتون عرض کردم که روزانه 150 تا آیپی فقط از سمت گوگل دارم منظورم این نیست که روزی 150 تا بازدید بیشتر ندارم

من بیشتر دوست دارم خودم بیفتم دنبال تبلیغ برای سایتم اما متاسفانه راهشو بلد نیستم

سایت همکار سراغ دارم که 7 ماه هست راه افتاده و با چند تا مطلب کپی و ... الان بازاریاب هایی داره که دارن براش تبلیغ جمع میکنند و ...

ویرایش شده توسط M.Hajloo
لینک به ارسال

همونطور که دوستمون (logomaster) گفتن  بازدید یه سایت  برای گرفتن  تبلیغ مهمه  همه دوست دارن بجای 200 نفر 20000 نفر تبلیغشونو ببینن و در نتیجه احتمال جذب مشتری بیشتر میشه

اگه سایتی هم با بازدید کم تونسته توسط بازار یاب  تبلیغ بگیره احتمالا اون کسی که تبلیغ داده  اطلاعی تو این زمینه نداشته 

با پیشنهاد رفیقمون start هم کاملا موافقم  البته قبلش برای بازدیدتون یه فکری بکنین مطمئنا شانس بیشتری خواهید داشت

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، M.Hajloo گفته است :

ممنون از نظرتون

اما خدمتتون عرض کردم که روزانه 150 تا آیپی فقط از سمت گوگل دارم منظورم این نیست که روزی 150 تا بازدید بیشتر ندارم

من بیشتر دوست دارم خودم بیفتم دنبال تبلیغ برای سایتم اما متاسفانه راهشو بلد نیستم

سایت همکار سراغ دارم که 7 ماه هست راه افتاده و با چند تا مطلب کپی و ... الان بازاریاب هایی داره که دارن براش تبلیغ جمع میکنند و ...

دوست عزیز یکی از مشکلات شما همینجاست که قصد رقابت با سایت مشابه خودتون رو دارید بنده منظورم این نیست که رقابت بده اما با تجربه ای که بنده خودم داشتم به این نتیجه رسیدم که بجای دیدن سایت های رقیب و تمرکز روی اونا اگه کار خودم رو بکنم و بیشتر تمرکزم روی سایت خودم باشه خیلی بهتره و نتیجه بهتری داره، به هر روی دوستان درست اشاره کردند بازدید یکی از عوامل اصلی شما برای افزایش بازدید دنبال مطالب خاص باشید که جای نیست و همچنین به سئو سایتتون رو کاملا بهینه کنید و از برچسب ها به میزان مناسب استفاده کنید،درون پست هاتون لینک های داخلی ایجاد کنید. که این عوامل سبب بهبود بازدید میشه در نهایت شما در روش دیگر میتونید که برید به دفاتر شرکت ها خودتون رو معرفی کنید و یک رزومه مناسب از خودتون ایجاد کنید سپس بگید که قصد همکاری با اونا رو به عنوان حامی مالی دارید، و آیا مایل به همکاری با شما هستند یا خیر که شدیدا توصیه میشه قبل از اینکار یک رزومه بسیار قوی از خودتون داشته باشید  چند مطلب بسیار قوی و کامل نیز در سایت خودتون منتشر کرده باشید. با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
در در 1/28/2017 at 19:23، M.Hajloo گفته است :

ممنون از نظرتون

شما اگه منظورتون جذب بازاریاب برای فروش محصول هست  سیستم هایی مثل سیستم همکاری فروتل هست که اونجا عضو میشید البته بعد پورسانت برای خدمات یا محصولات میذارید بعد بازاریابهای اونجا روی محصولات و خدمات شما کار میکنند لینک زیر هم برای ثبت نامه 

http://frotel.com/marketing.php?bz=39328
لینک به ارسال

تنها راهنمایی مفیدی که میتونم بکنم اینه که سعی کنین توی کلمات کلیدی ای که مرتبط با سایتتون هستند جزو رتبه های خوب باشید و در صفحه ی اول که خب این امر با سئوی کامل سایت و نوشتن و بهینه کردن درست مطالب خیلی راحت امکان پذیره

اینطوری شرکت هایی که کار مشابه با شما رو داشته باشند رو مجبور به استفاده از تبلیغات سایت خودتون می کنید.

با تمرکز روی رقابت با دیگر سایت ها ممکنه فقط انرژی بیشتری بزارید و نتیجه ای نگیرید چون مسلما اون سایت ها به شما فکر هم نمی کنند چه برسه به رقابت

برای همین اونا با استراتژی پیش میرن و شما با هدف رقابت صرف این طور میشه که اونا روز به روز بهتر میشن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...