رفتن به مطلب

افت ورودی ها

پست های پیشنهاد شده

سلام به سوال داشتم

تا نزدیک یه ماه قبل ورودیای گوگل سایت از  نزدیکای 3 هزار به 1200 افت کرده و امروز به 1000 هم نمیرسه به تدریج هی داره کمتر و کمتر میشه در حالی که این مدت کاملا بهش رسیدگی کردم و ابدیت ها مرتب انجام شده مطالب کپی نیست و مثل چند سال گذشته روش کار کردم نمیدونم ابدیت گوگل هست که روش تاثیر گذاشته یا نه اما از کجا بفهمم مشکل چیه؟گوگل وب مستر رو زیرو رو کردم چیز خاصی پیدا نکردم جز یه مشکل

این شات از گوگل وب مستر سایت هست 3 هفته قبل قالب سایت رو عوض کردم و تنها تغییری که تو گوگل وب مستر نسبت به گذشته ایجاد شده قسمت Structured Data بوده که البته اونم ایروها افزایش پیدا نکرده فقط مطالبی که بررسی کرده زیاد شده که نمیفهمم معنیش چیه

یعنی امکان داره از قالب باشه؟؟

من قالب رو برگردوندم به حالت قبلی ولی شک دارم مشکل از اون باشه چون یه سایت فروشگاهی مجزا با قالب و مدیریت محتوی مجزا روی صاب دامین همین سایت دارم که ورودیاشم خیلی برام با ارزش هست ولی از 200 ورودی رسیده به 30 ورودی امروزم که تا الان 10 ورودی  اونم با وجود اینکه قالبش فرق داره افت شدید کرده 

این مدت هم هیچ فعالیت خاصی که بخواد جریمه کنه نکردم نه بک لینک غیر طبیعی گرفتم نه تبلیغی رو سایت گذاشتم نه سئوی بد انجام دادم هیچی

سوالم اینه که احتمال داره همون سایت هم به خاطر مشکل قالب سایت اصلی افت کرده باشه؟گیج شدم والله دیگه نمیفهمم دردش چیه

s.PNG

ویرایش شده توسط usofts
لینک به ارسال

یه مشکلی که داری اسم کتابا لینک نشدن 

فقط عکسا لینک شدن  یعنی لینک داخلیت مشکل داره

یکی هم اینکه کتاب هایی که تو بازار هستن و ناشر دارن رو میذارین برا دانلود (من قبلا یه سری تو انجمن قدیمی گذاشته بودم اومد نویسندش گفت بر دار )

بعدنا که سایتت گرفت و اومدی جلو با یه شکایت ناشر امکان 99 درصدی فیلتر سایت میره و همه زحماتتون هدر میره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...