رفتن به مطلب

بروز رسانی پست های قدیمی مانند انتشار مطالب جدید می باشد؟!

modlebas

پست های پیشنهاد شده

خسته نباشید. 

من بیشتر وقتمو روی ویرایش و بروز رسانی مطالب قدیمی میزارم تا ارسال مطالب جدیدتر. 

میخواستم دوستانی که علم و تجربه دارند بگن که بروز کردن مطالب قدیمی هر چند ویرایش جزیی در متن و عنوان پست میتونه به عنوان مطالب جدید در جستجوگرها به حساب بیاد ؟ 

از این نظر میگم که چون من مطالب جدید میزارم ایندکس من بالاس و ربات ها زیاد به سایت ما سر میزنن، اگه من تمرکزم رو بیشتر روی مطالب قدیمی بزارم و مطالب جدید کم بفرستم باعث کاهش و محبوبتم در گوگل نمیشه؟ 

لینک به ارسال

درود

بروزرسانی پست های قدیمی با تغییر عنوان به سایت خود لطمه وارد می کنید ولی در محتوا خب مشکلی نیست و بدین شکل نباشه که حذف کنین همه رو دوباره جایگزین جدید سعی کنین اضافه کنین همش ای نهایت ادیت 

با توجه به روند فعالیت کاری خود مبنی بر ارسال پست های جدید روزانه که طبق روال دارید انجام می دید یکهو رفتن به سمت دیگر استراتژی به ضرر شماست می بایست آرام و پیوسته تغییر تاکتیک دهید.

بنظر بنده روی پست های جدید کار کنید تا بخواهید قدیمی ها رو بروز کنید چون امروزه تا کاربر نباشه و مطالب جدید نه رنک الکسایی خواهد بود و نه محبوبیت در گوگل و ....

و اینکه می تونین بجای تغییر عنوان در پستی های قدیمی پستی، جدید با عنوانی که می خواهید جایگزین نمائید ایجاد کنید در سایت

لینک به ارسال

گیج شدم .... و کمک شما نیاز دارم. 

خود گوگل مگه بارها نگفته صفحات باید پویا  باشند و نباید صفحات محتوای تکرای داشته باشند.

خب برای مثال. 

من میام پست میزارم با عنوان فال روزانه 1 بهمن 95 .... بعد ارسال میکنم. این پست برای امروزه من برای فردا باید چیکار کنم؟

با توجه به توضیح شما من باید فردا هم یک پست جدید بزنم با عنوان  فال روزانه 2 بهمن 95 و این کارو تا فال روازنه 30 بهمن 95  ادامه بدم ............. یعنی 30 تا پست باید بزنم. 30 تا پست جدید که این خودش میتونه بار اضافی باشه.

بهتر نیست بیام همون پست اول رو ویرایش کنم و عنوان از 1 بهمن به 2 بهمن و ... تغییر بدم و متن رو ویرایش کنم ؟!

یا مثلا ... 

من اموزش اینستاگرام گذاشتم در سایت. حالا بهتر نیست بجای اینکه بیام دوباره اموزش جدید اینستاگرام بزارم. همون پست قبلی رو ویرایش کنم و اپدیت هایی که اینستاگرام داده رو بنویسم. ؟! اینکه خیلی بهتره. بجای دوتا پست مشابه یک پست پویا کامل داریم.

مثلا فرق حسن کچل با کچل حسن چیه؟ هر دویه معنی میده دیگه. 

پست دادم، آموزش اینستاگرام از صفر تا صد 

حالا بیام دوباره یک پست جدید بزنم با عنوان اموزش نسخه جدید اینستاگرام 

این دوتا پست هردو یه معنی میده دیگه ؟! منطقی تر نیست بجای ایجاد اموزش نسخه جدید اینستاگرام، اپدیت های ورژن جدید رو توی پست اموزش صفر تا صد بزارم و بروز رسانی کنم ؟! 

....................

من نمیفهمم زبان این گوگل رو .... دنبال چیه نمیدونم. 

ممنون میشم منو از این گیجی و سردرگمی نجات بدید. 

ویرایش شده توسط modlebas
لینک به ارسال

علی اقا در مورد موضوع فال و مشابه

ما عنوان و متن هارو تغییر میدیم. به این صورت که متن قبلی رو پاک میکنم و متن جدید رو میزارم. کاری به تصاویر و لینک هایی که احیانا در پست قرار داده ایم نداریم. 

این مضره یعنی ؟ 

...............

یک سوالی هم داشتم در مورد تغییر عنوان پست: ایجاد تغییرات در عنوان یک نوشته قدیمی باعث ایجاد امتیاز منفی میشه ؟ یعنی فقط باید متن نوشته رو ویرایش کرد؟!

ویرایش شده توسط modlebas
لینک به ارسال

اگه نیاز به تغییر لینک بود اونو ریدایرکت کنید به لینک جدید یه مدت افت می کنه بعدش همون جایگاه قبل رو براتون برمی گردونه تو نتایج

لینک به ارسال

بابت وقت و انرژی که گذاشتید ممنونم. 

پیوند یکتا ثابته و اصلا طرف پیوند یکتا نمیریم.

برای تغییر عنوان هم ناچار نباشیم دست به عنوان نمیزنیم.

برای مثال عنوان مدل مانتو 2016 رو به مدل مانتو 2017 تغییر میدیم و یه سری تصاویر جدید اضافه میکنیم و متن رو ویرایش میکنم و اضافه کرد لینک داخلی. در همین حد . 

..........

و اینکه من در روز بین 2 تا 4 پست جدید میزنم البته اخصاصی و 20 مطلب قدیمی رو بروز رسانی میکنم که شامل ( تغییرات در متن  ، بهبود و اضافه کردن لینک های داخلی مرتبط ، اضافه کردن عکس و متن و در بعضی موارد تغییر عنوان ).

ویرایش شده توسط modlebas
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...