سعید شعبانی

آیا باید فعالیت کاربران توسط آمارگیر ها دیده شود؟

7 پست در این موضوع قرار دارد

آیا فعالیت کاربران در پیشخوان و نیز دیدن مطالبی که هنوز منتشر نشده اند (پیش نمایش) باید توسط آمارگیر ها دیده شود یا اینکه باید این بخشها هم مانند داشبورد مدیریت پنهان بماند؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در حالت عادی دیده نمی شود مگه اینکه برای سیستم امار گیر ساتتون از روش خاصی استفاده کرده باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در حالت عادی دیده نمی شود مگه اینکه برای سیستم امار گیر ساتتون از روش خاصی استفاده کرده باشید

نمیدونم مشکل از جاست الان آمارگیر گوگل داره پیشنمایش رو نشون میده که آدرسش مانند زیر است

/?p=1977&preview=true

آیا این بخش باید توسط robot.txt مسدود شود؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه لازم به اینکار نیست مطلب بعد از انتشار در ایندکس صحیح خودش قرار می گیره

اصولا تمام صفحاتی که قسمتی از آدرس آنها بعد از علامت سئواله مجازی هستند و در واقع وجود ندارند در صورتی که روبوتکست فقط با آدرس های واقعی کار داره و مطلب منتشر شده یا نشده شما شامل دو بخشه قالب و دیتا که دیتاها در دیتابیس قرار می گیرند و بستته به نوع فراخوانی دذر قالب چیده می شند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه لازم به اینکار نیست مطلب بعد از انتشار در ایندکس صحیح خودش قرار می گیره

اصولا تمام صفحاتی که قسمتی از آدرس آنها بعد از علامت سئواله مجازی هستند و در واقع وجود ندارند در صورتی که روبوتکست فقط با آدرس های واقعی کار داره و مطلب منتشر شده یا نشده شما شامل دو بخشه قالب و دیتا که دیتاها در دیتابیس قرار می گیرند و بستته به نوع فراخوانی دذر قالب چیده می شند

یعنی اگر مطلب

/?p=1977&preview=true

هیچگاه منتشر نشود ایندکس هم نمی شود؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بحث ایندکس شدن با robot.txt خیلی فرق داره robot.txt در واقع برنامه گشت و گذار ربات ها را در سایت سر و سامان می ده و ربات جستجو گر هم منطقا دنبال فایل های واقعی می گرده نه مجازی

اما ایندکس شدن مطلب به تعداد فراخوانیش و جستجو شدنش مادامی که قابل نمایشه بر می گرده و به اینکه مطلب چی بوده و چندین نکته دیگه از جمله شانس آوردن در موتورهای جستو مربطه ولی در هر حال این مطلب در صورت پیدا نشدن آسیبی به سئو ی سایت نخواهد زد

یک پیشنهاد

خیلی تلاش نکنید رفتار طبیعی سیستمتون رو تغییر بدید تمام هدف گوگل از این همه بریز و بپاش اینه که نویسندگانی را بیابه که نویسنده مطالب خوبی هستند حالا که در نت متخصص نبودند و سئو کار نبودند مهم نیست و الا تا چند وقت دیگه گوگبل فقط سایتهای مرذبوط به سئو رو پیدا خواهد کرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما یه تست بکنید و اون آدرس پیش نمایش رو با یه مرورگری که با اون توی سایت لاگین نکردید باز کنید.

همونطور که میبینید آدرس فقط برای مدیر باز میشه و بقیه اون آدرس رو با عنوان 404 میبینند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط yesterday
      با سلام
      چگونه می توان از کابرانی که با اعداد در سایت اقدام به ثبت نام می کنند، جکوگیری کرد و همچنین به چه نجوی می توان در ثبت نام کابران از حیث تعداد کارکترهای نام، محدودیت اعمال کرد؟
    • توسط آسمان
      سلام
      دیشب متوجه شدم سایتم هک شده بعد به هاست گفتم که برام برگردوند به هفته قبل. من همینطوری و اتفاقی رفتم داخل بخش کاربرای سایت و دیدم هیچ کاربری توش نیست! (تصویر پیوست)، مگه میشه؟ سایت کلا یه کاربر داره و اونم مدیرشه! تو PHP My Admin رو که نگاه می کنم می بینم مشخصات کاملش هست ولی اون تو نیست! من حالا نمی دونم این موضوع طبیعیه و اشکالی نداره و قبلا هم اینطور بوده یا بعد از هک اتفاق افتاده؟ آخه هک دیشب شده بود ولی هاست به یک هفته قبل برگردوندش!
      مرسی از پاسختون

• توسط alitna
      سلام
      یک سایتی هست ، که برای تبلیغات رایگان آگهی هست .
      چندوقت پیش یکنفر یک آگهی رو داخل سایت ارسال کرده . نزدیک 2 ماه پیش (28 شهریور)
      الان فهمیدیم که شماره ای که برای تماس گذاشتن ، شماره فرد دیگه ای جهت مزاحت بوده که مشتری ها به شماره طرف زنگ میزدن .
      الان طرف به پلیس فتا اعلام کرده که همچین مشکلی هست و پلیس ایمیل داده که آی پی و زمان ورود اون کاربر رو برامون بفرستین .
      الان داخل سایت فقط یک افزونه WP Statistics و Acunetix WP Security و سئو نصب بوده . از خود وردپرس هم فقط تونستم زمان ثبت نام طرف رو گیر بیارم .
      آیا راهی هست که بشه آیپی و زمان آخرین ورود اون کاربر رو گیرآورد ؟!
      اینم اضافه کنم که از طریق افزونه statistics آی پی های افراد بازدیدکننده اون تاریخ رو آوردم ، ولی حدود 40 تا آی پی هست که نمیشه تشخیص داد کدوم برای کدوم هست ..

همچنین اگه یک افزونه هم معرفی کنین جهت ظبط اطلاعات آخرین ورود با آی پی ، ممنون میشم
    • توسط teruy
      با سلام خدمت همه دوستان
      بنده انجمن رو خیلی گشتم ولی چون به نتیجه نرسیدم ناچاراً این پست رو ارسال کردم.
      بنده می خوام هر کدوم از کاربرانی که خودم اونها رو نام نویسی کردم فقط بخش های تعریف شده ای رو از صفحه اول سایت ببینند(منظورم ویراش کننده و نویسنده و ... که از داشبور استفاده می کنند نیست) و کاربرهای میهمان،تأیید نشده و ... اصلا نتونن هیچ کدوم از مطالب رو مشاهده کنند.
      ممنون می شوم اگر دوستان بنده رو راهنمایی بفرمایند.
    • توسط arang
      باسلام
      ۱- چطور میشه برای کاربرا شناسه (ID) تعریف کرد مثلا کد ملی و چک بشه که تکراری ثبت نشه
      مثلا من یه تعداد کاربر دارم که روازنه میخوام کاراش ثبت بشه تو سایت به صورت دستی یا اتوماتیک
      بعدش بتونم گزارش گیری کنم از کارایی که انجام داده
      مثال : من 10 جلسه برگزار کردم موقع ورود به جلسه شناسه یا کد ملی طرفو تو سایت ثبت کردم حالا که 10 جلسه تمام شده به وسیله همون کد یا ID بتونم گزارش گیری کنم از هر کاربر که چند جلسه شرکت داشته و ...
      متشکرم