2 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام و احترام

سایت asrbourse.ir دارای سرعت آپلود کم می باشد کسی می تواند این مشکل را حل نماید.

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و عرض ادب.

اگر می‌خواهید کسی مشکل سایت شما رو شخصاً حل کنه در بخش خرید مطرح کنید تا با پرداخت هزینه این مشکل حل بشه

در غیر این صورت لطفاً اطلّاعات بیشتری ارائه کنید تا شما رو بیشتر راهنمایی کنیم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط sms118
      با سلام
      ببخشید من روی سرورم چند تا سایت دارم و یکی از سایت هام فروشگاهی است که با وردپرس ساختم البته از قالب kiwi استفاده میکنم
      مشکلم این هست که سرعت سایت رو پایین میاره به طوری که سرور دون میشه و بالا نمیاد
      وقتی سایت را ساسپند میکنم فوری سایت های دیگه بالا میان و سرعت خوبی هم دارند
      و مجددا که سایت را فعال میکنم دوباره و بلافاصله سرعت سرور و سایت پایین میاد
      تورو خدا کمک کنید
      ممنون
    • توسط b89shahsavari
      با سلام خدمت دوستان عزیز
      وبسایت من بخون دات کام سرعت لودش پایینه و حس می کنم یه کمی مشکل ایجاد کرده.اما نمیدونم پایین بودن سرعت لود سایتم به کدوم موارد بستگی داره اگه دوستن لطف کنن یه نگاهی بندازن و راهنمایی کنن ممنون میشم.
    • توسط fzamen
      سلام مشکل زیر رو چه جوری باید برطرف کنم؟

• توسط mahdiar
      سلام
      من می خوام یک فیلد آپلود به کامنت ها اضافه کنم بدون استفاده از افزونه . سرچ کردم ولی مطلب خوبی پیدا نکردم . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .
    • توسط Rangarang
      سلام
      چیکار باید کرد که وقتی ویدئویی رو از طریق خود وردپرس آپلود می کنیم، هنگام نمایش اون به مخاطب مثل سایت آپارات، یک کد بهش بده که بتونه تو سایت خودش هم ویدئو رو آپلود کنه. آیا خود وردپرس چنین امکانی داره و اگه نه با چه افزونه ای می شه این کار رو انجام داد؟
      از پاسخ شما ممنونم