yasmohamadi

علت تغییر کدهای php در وردپرس چیه

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان
من یک سری کدهای php نوشتم و میخوام در یکی از برگه های وردپرس ازش اجرا بگیرم اما وقتی اون رو توی وردپرس می فرستم شکلش عوض می شه و به صورت نوشته اون رو نشون می ده و اجرا نمی شه . این هم عکسهاشه .

photo_2017-02-01_12-26-25.jpg

photo_2017-02-01_12-27-15.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 8 دقیقه قبل، yasmohamadi گفته است :

سلام دوستان
من یک سری کدهای php نوشتم و میخوام در یکی از برگه های وردپرس ازش اجرا بگیرم اما وقتی اون رو توی وردپرس می فرستم شکلش عوض می شه و به صورت نوشته اون رو نشون می ده و اجرا نمی شه . این هم عکسهاشه .

photo_2017-02-01_12-26-25.jpg

photo_2017-02-01_12-27-15.jpg

سلام

همینجوری نمیشه

باید از افزونه استفاده کنین

https://wordpress.org/plugins/insert-php/

توی قسمت نوشته های وردپرس، فقط Html ها اجرا میشن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من افزونه  insert_php  رو نصب کردم کد نوشتم اما هیچی نشون نمی ده و اجرا نمی دهد نگاه کنید .

[insert_php]
echo "hello ";
[/insert_php]

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما باید کدتونو به صورت short code دربیارین و در اون صفحه مورد نظر استفاده کنید

پلاگین زیر به شما کمک میکنه

https://wordpress.org/plugins/shortcoder/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mpi
      سلام دوستان
      لطفا یک افزونه حمل و نقل به من معرفی کنید که بتونم وزن رو به قیمت ها در سه پست سفارشی ، تیپاکس و پیشتاز اختصاص بدهم .
      با تشکر
    • توسط mpi
      با سلام دوستان
      من از افزونه Persian-Woocommerce-Shipping برای حمل و نقل استفاده میکنم و دو سوال دارم : 
      1. چطور میتونم قیمت را براساس وزن محصول برای پست پیشتاز و پست سفارشی و تیپاکس اضافه کنم ؟ 
      2. چطور میتونم برای از یک قیمتی به بالاتر ، حمل و نقل رایگان برای یک شهر در نظر بگیرم ؟ 
      متاسفانه توضیحی درباره این دو مورد نیست . لطفا راهنمایی کنید .
      با تشکر
    • توسط mpi
      با سلام دوستان
      من از افزونه Persian-Woocommerce-Shipping برای حمل و نقل استفاده میکنم و دو سوال دارم : 
      1. چطور میتونم قیمت را براساس وزن محصول برای پست پیشتاز و پست سفارشی و تیپاکس اضافه کنم ؟ 
      2. چطور میتونم برای از یک قیمتی به بالاتر ، حمل و نقل رایگان برای یک شهر در نظر بگیرم ؟ 
      متاسفانه توضیحی درباره این دو مورد نیست . لطفا راهنمایی کنید .
      با تشکر
    • توسط Poorya.sh
      درود دوستان بنده در حال کار بر روی یک پروژه OpenSource هستم که به صورت یک cms کتابخانه هستش که ادمین لیستی از کتاب ها و تصویر کاور کتاب رو در اون وارد و کاربران میتونن نظرات خودشون درباره کتاب رو بدن و یا کتاب رو رزرو و بعد با مراجعه حضوری کتاب رو تحویل بگیرند در صورت موجود بودن که تمام این بخش ها رو بدون مشکل ایجاد کردم تنها مشکلی که در حال حاضر مقابل بنده هستش اینکه بعد از آپلود تصویر منتقل نمیشه به پوشته تصاویر و به همین دلیل تصویر نمایش داده نمیشه حدود یک هفته ای میشه که انواع روش ها رو امتحان کردم اما مشکلم حل نشد به عنوان آخرین راه چاره این تاپیک رو ایجاد کردم تا شاید اساتید بتونن کمکمی در حل این مشکل داشته باشند. شما میتونید کل پروژه بنده رو ازین لینک GitHub مشاهده و دریافت کنید و همچنین ورژن آنلاین روند کار قسمت ادمین رو از این لینک مشاهده کنید. (تصویری که میبینید نمایش داده میشه دستی کپی شده تا مشکل واضح تر به نمایش در بیاد.)
    • توسط PejmanDesigner
      با عرض سلام و خسته نباشید .
      من این تاپیک رو جای دیگه مطرح کردم ولی پاسخی نشدنیدم .
      مجبور به زدن موضوع جدید شدم .
      بنا به مشکلی ک داشتم از یکی از استادان ساین یک پلاگین دریافت کردم .. برای نصب اون پلاگین نیاز به PHP بالاتر داشتم ک مجبور شدم wamp رو پاک کنم و جدیدترشو نصب کنم . قبل از پاک کردن از پوشه www کپی گرفتم و بعد نصب پوشه رو انتقال دادم به سر جاش ولی حالا سایتم رو لوکال بالا نمیاد و پیغام زیر رو میده که عکسش رو هم میزارم .
      Warning: require_once(C:\wamp\www\wordpress/wp-load.php): failed to open stream: No such file or directory in C:\wamp\www\wordpress\wp-blog-header.php on line 13 Fatal error: require_once(): Failed opening required 'C:\wamp\www\wordpress/wp-load.php' (include_path='.;C:\php\pear') in C:\wamp\www\wordpress\wp-blog-header.php on line 13 توی پیغام ها چیزی درباره هدر میگه .. نمیدونم ؟
      PHP MY ADMIN باز میشه .
      شاید مشکل از دیتابیس باشه .
      لطفا کمک کنید و بگید از کجا و چجوری میتونم رفعش کنم .
      بینهایت سپاس