رفتن به مطلب

از کجا مشخصات لپ تاپ رو بررسی کنم!؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من امروز یک لپ تاپ رو برا تست از یه بنده خدایی گرفتم تا بعد از تست و .. ازش بخرم..

اما نمیدونم مشخصات قطعاتشو باید دقیقا از کجاش بفهمم.

نوع لپ تاپ: دل اینسپایرون 5110 ان

باید گرافیکش 1 گیگابایت باشه اما وقتی در قسمت Display peropertis ویندوز نگاه کردم نوشته :

مموری سایز: 256 مگابایت

حالا این سوال پیش میاد که گرافیک این مگر نباید 1 گیگابایت باشه پس چرا اونجا نوشته 256 مگابایت؟

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز شما روی my computer کلیک راست کنید و propertis رو انتخاب کن سپس از قسمت Device manager مشخصات سخت افزاری رو میتونی ببینی

لینک به ارسال

شما هم میتونی از توی تنظیمات بایوس ( لپتاپ را که روشن کردید دکمه Delet یا F2 را بزنید تا نمایان بشه ) مشخصات را ببینی

و یا اینکه دستور زیر را توی Run تایپ کنید و اینتر بزنید تا کلیه مشخصات را بهتون نشون بده

Dxdiag

پیروز باشید

لینک به ارسال

ممنون از پاسخ

dxdiag رو میدونستم اما از این مورد متعجب شدم:

باید گرافیکش 1 گیگابایت باشه اما وقتی در قسمت Display peropertis ویندوز نگاه کردم نوشته :

مموری سایز: 256 مگابایت

حالا این سوال پیش میاد که گرافیک این مگر نباید 1 گیگابایت باشه پس چرا اونجا نوشته 256 مگابایت؟

لینک به ارسال

مشخصات لپتاپ:

http://www.digikala.com/?Products=Notebook&Product=Notebook-Dell-Inspiron-5110-N&Type=Specifications#Tab

تغییرات سخت افزاری ممکنه به دلیل تعمیرات یا تعویض قطعات باشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...