رفتن به مطلب

ارور موقع بالا اومدن سایت (failed to open stream)

پست های پیشنهاد شده

با سلام.

از توی فایل wp-config.php مقدار ثابت WP_DEGUG رو به false تغییر بدید تا این ارورها نمایش داده نشن. به اینصورت:

define( 'WP_DEBUG', false );

ضمنا سایت مشکل امنیتی داره گویا !!

ویرایش شده توسط start
لینک به ارسال

gbartar.com مشکل امنیتی داره

بعد ارسال متوجه شدم دوستمون START  اعلام کردن 

ویرایش شده توسط p47ri0t
لینک به ارسال

در در ۱۳۹۵/۱۱/۱۴ ه‍.ش. at 17:42، start گفته است :

با سلام.

از توی فایل wp-config.php مقدار ثابت WP_DEGUG رو به false تغییر بدید تا این ارورها نمایش داده نشن. به اینصورت:

define( 'WP_DEBUG', false );

ضمنا سایت مشکل امنیتی داره گویا !!

دوست خوبم سپاس ولی مشکل حل نشد...

همون ارورها هستند

Warning: include(/home/espart/domains/espart.ir/public_html/wp-content/plugins1/WPCoreSys/login.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/espart/domains/espart.ir/public_html/index.php on line 3

Warning: include(): Failed opening '/home/espart/domains/espart.ir/public_html/wp-content/plugins1/WPCoreSys/login.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/espart/domains/espart.ir/public_html/index.php on line 3

Warning: require(/home/espart/domains/espart.ir/public_html/wp-blog-header.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/espart/domains/espart.ir/public_html/index.php on line 20

Fatal error: require(): Failed opening required '/home/espart/domains/espart.ir/public_html/wp-blog-header.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/espart/domains/espart.ir/public_html/index.php on line 20

مقدار را به False تغییر دادم اما ارورها همچنان هستند

ضمنا من پوشه پلاگینمو تغیر نام دادم تا پلاگین ها غیر فعال بشند همگی

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، miladm2 گفته است :

دوست خوبم سپاس ولی مشکل حل نشد...

همون ارورها هستند

Warning: include(/home/espart/domains/espart.ir/public_html/wp-content/plugins1/WPCoreSys/login.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/espart/domains/espart.ir/public_html/index.php on line 3

Warning: include(): Failed opening '/home/espart/domains/espart.ir/public_html/wp-content/plugins1/WPCoreSys/login.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/espart/domains/espart.ir/public_html/index.php on line 3

Warning: require(/home/espart/domains/espart.ir/public_html/wp-blog-header.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/espart/domains/espart.ir/public_html/index.php on line 20

Fatal error: require(): Faening reqiled opuired '/home/espart/domains/espart.ir/public_html/wp-blog-header.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/espart/domains/espart.ir/public_html/index.php on line 20

مقدار را به False تغییر دادم اما ارورها همچنان هستند

ضمنا من پوشه پلاگینمو تغیر نام دادم تا پلاگین ها غیر فعال بشند همگی

درسته

من نمیخواستم مشکل حل بشه که

میخواستم علت مشکل رو بدونم که این علت هاش مشخص شد

از require_once استفاده کردید در جایی ؟
بعضی اوقات به تنظیمات سرور بستگی داره که نمیتونه لود کنه فایل ها رو

ولی چک کنین این 2 تا کد در قالب استاندارد شما هستن یا خیر

برای قسمت سفید قالب و رفع مشکل بعضی افزونه ها چک کنید ببینید از دوتا کد که تو قالب استاندارد وردپرس حتما باید استفاده شده باشه ، موجود هستند یا نه . یکی این که باید قبل از <head/> باشه

<?php wp_head(); ?>

و یکی این که باید قبل از <body/> باشه

<?php wp_footer(); ?>

بازهم میگم یا فایل های وردپرستون کامل نیست که یک بار دوباره دانلود کنین و دستی جایگزین کنید

یا هم اینکه مشکل از قالبتون میتونه باشه که تعویضش کنین

لینک به ارسال
در 42 دقیقه قبل، MVahedi گفته است :

درسته

من نمیخواستم مشکل حل بشه که

میخواستم علت مشکل رو بدونم که این علت هاش مشخص شد

از require_once استفاده کردید در جایی ؟
بعضی اوقات به تنظیمات سرور بستگی داره که نمیتونه لود کنه فایل ها رو

ولی چک کنین این 2 تا کد در قالب استاندارد شما هستن یا خیر

برای قسمت سفید قالب و رفع مشکل بعضی افزونه ها چک کنید ببینید از دوتا کد که تو قالب استاندارد وردپرس حتما باید استفاده شده باشه ، موجود هستند یا نه . یکی این که باید قبل از <head/> باشه

<?php wp_head(); ?>

و یکی این که باید قبل از <body/> باشه

<?php wp_footer(); ?>

بازهم میگم یا فایل های وردپرستون کامل نیست که یک بار دوباره دانلود کنین و دستی جایگزین کنید

یا هم اینکه مشکل از قالبتون میتونه باشه که تعویضش کنین

بازم ممنون از توضیحات کامل و وقتی که گذاشتی

فقط دو سه مورد

1- من به صورت دستی به روزرسانی کردم وردپرسمو

2- پلاگین ها همه غیر فعال شدن (اسم فولدر پلاگینو عوض کردم)

3- بانک اطلاعاتی را ریپیر کردم

حالا این دو تا تگی که شما فرمدین را من کجا باید تغییر بدم؟

نشانی کامل مدین؟

از طریق ویرایشگر قسمت نمایش منظورتونه؟

اگر مشکل از سرور باشه چطوری میشه فهمید؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...