رفتن به مطلب

تنظیمات سئو برای ایندکس نشدن صفحات

minaie

پست های پیشنهاد شده

با سلام  

من میخوام page 1, page 2 و... توی گوگل ایندکس نشه چون خطای دابلیکیت  دیسکریپشن دادهScreenshot (24).png اما توی افزونه گفته  اگر می‌خواهید از نمایش /page/2 و ادامه‌اش از هر بایگانی در نتایج جستجو جلوگیری کنید، این را فعال کنید.  اما دو گزینه ایندکس و نو ایندکس داره کدوم رو باید بزنم ممنون میشم راهنمایی کنید 

Screenshot (23).png

ویرایش شده توسط minaie
لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...
  • 9 ماه بعد...
در 1 دقیقه قبل، 3dmaxfarsi گفته است :

بچه ها این آبشن در نسخه جدید پلاگین یوست، حذف شده ! و تگ زیر در در ضفحات  page 2 و page 3 نمیگذاره !!!!!

<meta name="robots" content="noindex,follow"/>

راه حل چیه ؟

سلام و درود

موفق باشید

لینک به ارسال

خودش میگه این ویژگی رو عمدا ورداشتیم : 

The “noindex subpages” feature is also gone

Since Google has gotten much better at working with paginated series, we’ve removed the feature that allows noindexing subpages of archives. According to Joost de Valk, the reasoning behind this is simple: “rel="next" and rel="prev" make sure Google sends people to the first page in a paginated series. There is one catch: sometimes it will send people to a specific page in the series, but that’s when that page is the best match for their query. This, therefore, should be better for the searcher. Noindexing all these pages leads to a lower amount of crawls for them (source), which subsequently leads to lower amounts of crawls for older articles, which is not a good idea on most sites.”

منبع : https://yoast.com/yoast-seo-6-3/

لینک به ارسال

من بخاطر این مشکل، هنوز از نسخه قدیمی استفاده میکنم !

شما توی گوگل وبمستر تولز، پیغام خطای  Duplicate Title Tags میگیرید ؟
به گفته خودش ، چون تگ “rel="next" and rel="prev" در تمام صفحات میاد؛ گوگل باید درک کنه و ارور Duplicate Title Tags پیش نیاد !

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، 3dmaxfarsi گفته است :

من بخاطر این مشکل، هنوز از نسخه قدیمی استفاده میکنم !

شما توی گوگل وبمستر تولز، پیغام خطای  Duplicate Title Tags میگیرید ؟
به گفته خودش ، چون تگ “rel="next" and rel="prev" در تمام صفحات میاد؛ گوگل باید درک کنه و ارور Duplicate Title Tags پیش نیاد !

آره next و prev رو که درک میکنه ولی این بنا نمیشه که Duplicate Title Tags پیش نیاد.

وقتی عنوان دو صفحه ای که از یک سایت ایندکس شده باشه توی گوگل یکسان باشه Duplicate Title Tags پیش میاد چه next و prev باشه چه نباشه.

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، 3dmaxfarsi گفته است :

خوب حالا، راه حل چی هست ؟! شما چکاری انجام دادید؟!

راه حل ساده اینه که با اون کدی که توی اون تاپیک دادم مجدد noindex کنید صفحات رو یا یه کدی نوشته بشه که عنوان صفحه ها با هم دیگه فرق کنه که مشکل Duplicate Title Tags پیش نیاد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...