رفتن به مطلب

تست سایت در زیردامنه و انتقال مجدد بعد تغییرات به سایت اصلی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من میخواستم قالب سایت رو عوض کنم ولی نمیخوام تا کامل مرتب نکردم بیاد بالا و یا سایت برای مدتی دان باشه.

واسه همین اول میخوام تست کنم تویه زیر دامنه. فقط دقیق نمیدونم به چه صورت میشه. مراحلی که الان در ذهنم هست رو مینویسم اگه جاییش رو اشتباه میکنم لطفا بگین

1- یک پوشه در public_html بسازم و یک زیر دامنه هم با ادرس روت این پوشه ایجاد کنم

2- کلی سایت رو به داخل پوشه منتقل کنم و تغییراتی که میخوام رو انجام بدم

3- ولی بعد محتویات پوشه رو جایگزین پوشه public_html کنم

چیزی که هست اینجا نمیدونم تغییراتی لازم هست اعمال کنم یا خیر . چون الان با اینکه مرحله 1 هستم ولی با زدن ادرس زیر دامنه سایت با ادرس اصلیش باز میشه ( انگار ریدایرکت میشه )

اگه اموزش یا راهنمایی دارن ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

مرسی از راهنماییتون

نقل قول

+بعد از داخل دیتابیس باید آدرس سایت و آدرس پیشخوان رو به زیر دامنه تغییر بدید تا سایت بالا بیاد :)

میشه راهنمایی بیشتری کنید. من از طریق دیتابیس قسمت wp-option  دو گزینه site url , home  رو روی زیر دامنه تنظیم کردم ولی باز هم وقتی ادرس زیر دامنه رو میزنم میره به ادرس سایت خودم

لینک به ارسال

اقا درست شد. الان سایت با زیر دامنه بالا میاد. یادم رفته بود wp-config رو هم باید ویرایش کنم باری دیتابیس جدید

سپاس

الان بعد از اینکه کارم تموم شد بایداز عکس این کار رو انجام بدم دیگه 

امیدوارم بدون مشکل درست بشه

مرسی

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

دوستان سلام

من سایت رو به درستی در زیر دامنه درست کردم و بعد منتقل کردم به سایت اصلی

مشکل اینجاست که سایت جایگزین شده ولی خیلی از لینک هایی که بصورت دستی وارد کرده بود به ادرس قدمیمه. , تغییر نکرده

اسلایدر روولوشن هم نشون نمیده با اینکه همه عکساش رو دوباره ادرس دادم و حتی از تنظیمات خود replace کردم

نمیدونم چیکار کنم برای اینکه همه چیز بره به سایت اصلی

من از دیتابیس دوتا home , url رو تنظیم کردم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...