رفتن به مطلب

سوال بسیار فوری در مورد حجم هاست

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

یه سوال بسیار مهم دارم در مورد هاست دانلود،

ما یه هاست 25 گیگ داشتیم که واسه ما زده بود 9800 مگابایتش مصرف شده،

الان که خواستیم انتقالش بدیم،شرکت مبدا هاستو بسته و میگه باید پنلتون رو ارتقا هاست 100 گیگ بعد انتقال بدید به مقصد!!!!

گفتیم چرا به چه دلیل،گفتن چون شما 75 گیگ از 25 گیگتون رو مصرف کردید smilingsmiley.gifsmilingsmiley.gifsmilingsmiley.gifsmilingsmiley.gifsmilingsmiley.gifsmilingsmiley.gif

75500MB/25000MB

ما گفتیم مدرک بیارید یه اسکرین شات فرستادن که حرفشون رو تایید میکرد،ولی جالبه همین کنتور که تو اسکرین شات برامون فرستادن تا دیروز 9800 مگابایت نشون میداد واسه ما و جالب اینجاست که تا آخرین دریافت از ما پول هاست 25 گیگو میگرفتن (مبلغ 15 هزار در ماه)

jng65wls2lv9sylnjsl.jpg

ما هم بهشون پیام دادیم:شما میتونی تو یه ظرف 25 لیتری 75 لیتر آب بریزید? و بعد از اون پاسخی نگرفتیم،

الان میخوام بدونم چنین چیزی ممکنه?

یعنی میشه از 25 گیگ هاست 75 گیگشو مصرف کرده باشیم یا هاسته میخواد ما رو بپیچونه و اذیت کنه?

ضمنا شرکتی که میگیم معروفه،

منتظر پاسخم

ممنون

لینک به ارسال

دوستان الان میخوام بدونم چنین چیزی ممکنه?

یعنی میشه از 25 گیگ هاست 75 گیگشو مصرف کرده باشیم یا هاسته میخواد ما رو بپیچونه و اذیت کنه?

ممنون

لینک به ارسال

دوستان الان میخوام بدونم چنین چیزی ممکنه?

ممنون

به احتمال صد در صد میخواد اذیت کنه .چون وقتی که حجم هاستتون بالا بره قبل از این که به 25 گیگ برسه باید به شما ایمیل بزنه نه وقتی که 75 گیگ شد. :o

درضمن اصلا کوتاه نیاید :D

ویرایش شده توسط ℳiℒȺD
لینک به ارسال

سلام

معمولن قبل از پر شدن و به حد نصاب رسیدن چند تا ایمیل زده میشه

توی ایمیلت بگرد ببین ایمیل دادن یا نه ( اسپم رو هم بگرد )

ولی اگر جواب ندی ساسپند میشی یا تماس میگیرن و ....

اینا هم یا احتمالن دارن اذیت میکنن یا خودشون خبر ندادن تا در آینده بتونن این کارو بکنند و بگن ارتقا بدید و ....

لینک به ارسال

به نظر من اگه باشون به توافق نرسیدید و بازم اذیت کردن برید یه سرور مجازی بگیرید .قیمت های سرور مجازی تقریبا با پولی که الان دارید برای هاست پرداخت میکنید یکی هست

به این سه تا لینک یه سر بزنید

http://parspack.com/vps

http://www.servermajazi.com/vps.php

http://parspack.com/vps/iran

ویرایش شده توسط ℳiℒȺD
لینک به ارسال

به احتمال صد در صد میخواد اذیت کنه .چون وقتی که حجم هاستتون بالا بره قبل از این که به 25 گیگ برسه باید به شما ایمیل بزنه نه وقتی که 75 گیگ شد. :o

درضمن اصلا کوتاه نیاید :D

شدنش که میشه از هاستی که میدن بیشتر استفاده کرد من خودم الان دو برابر فضایی که بهم دادن دارم ازش هاست استفاده میکنم هر چند وقت هم یه ایمیل میاد در مورد پر شدن :D

لینک به ارسال

متاسفانه از اين هاستينگ هاي درپيت كه كارمندهاش (هر چند بعضي ها هم كارمند ندارن يه نفر اونجاس با 10 تا اسم جواب ميده !) حتي به كمترين حقوق مشتري احترام نمي زارن تو ايران زيادن ... اين هاستينگ شما هم مي دونه ميخايد بريد ، با خودش فكر كرده كه با اين كار مي تونه شما رو سر كيسه كنه تا يكم پول بيشتر گيرش بياد ... حالا اين هاستينگ معروفي بود واي به حال اون كه معروف نيست !!!

لینک به ارسال

خب اگر واقعا 75 گیگ مصرف داشته اید و خودتان خبر نداشتید فکر می کنم حق با آنها باشد! اما اگر شما 75 گیگ فایل روی هاست ندارید پس این رقم از کجا آمده؟ هاست دهنده معمولا می تونه تنظیم کنه که آیا می توانید بیش از پلان استفاده کنید یا نه!

لینک به ارسال

اميد جان شما با يه حساب سر انگشتي توي فايل منيجرتون ميتونيد محاسبه كنيد كه چقدر فضا مصرف كرديد .. وقتي ببينيد كه بيشتر از 25 گيگ فايل موجود داريد خب مسلما چنين چيزي ممكن شده ..

ولي از وظايف پشتيباني اين هست كه در چنين مواقعي اطلاع رساني كنند ..

لینک به ارسال

سلام

اگر دلیل و مدرک معتبر دار که این جایی که میگی اسمش رو هم بگو تا کاربرای دیگه دچار این مشکل نشن

البته اگر شما میگین این کارو کردن و حق با شماست و دلیل و مدرک هم دارید

لینک به ارسال

با سلام و درود

دوستان ممنون از نظراتتون - لطف کردید

حقیقتش میشه از هاستتون بیشتر از فضایی که میخرید استفاده کنید !

البته فقط با نرم افزارهای لیچ !!!

ما هم خبر نداشتیم که اینقد مصرف کردیم چون تا یه روز قبل توی هاست دانلود مقدار 9800 رو برامون نشون میداد ! (وقتی هاستمون به دلیل تموم شدن پهنای باند ساسبند شد به این نکته پی بردن که هاستمون حجمش اینقده !)

ولی نمیدونم چرا این جوره که کنتور نمینداخته ! الله اعلم :-)

ما هم رفتیم یه vps گرفتیم انتقالش بدیم که کیفیت خیلی پایینه !

بازم تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...