رفتن به مطلب

کپی محتوا از سایت های دیگه

HAMRAH

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض ادب

همه میدونیم که کپی محتوا کار خوبی نیست مگر اینکه سایت اجازه داده باشه ، خیلی از سایت ها هستن که مطلبشون کپی عین مطالب سایت دیگه هست ، هیچیشون فرق نداره

امروز مطلبی در مورد اینکه ، یه روش هست که به گوگل میگی این مطلب من کپی هست و منبع اصلی یه سایت دیگه هست و من این مطلب رو از اونجا کپی کردم ، در این حالت جریمه نمیشی ، آیا این موضوع صحت داره؟

البته تا جایی که میدونم تگ canonical همین کار رو انجام میده اما در سایت خودت وقتی محتوای تکراری یا یه موضوع رو به چند منو اختصاص میدی ، ولی مطلب بالا رو تا حالا نشنیدم

ممنون میشم اساتید راهنمایی کنن

سپاس

لینک به ارسال

سلام
گوگل تا زمانی اولین موتور جستجو خواهد بود که کاربراش رو راضی نگهداره. یعنی بتونه بهترین نتایج رو در ابتدای لیست به کاربر نشون بده.
خب مسلما سایتی که کپی میکنه، اعتبارش پایین تر هست. پس گوگل سعی میکنه اونهارو توی نتایج بالا نشون نده!

قدیما الگوریتم تشخیص خیلی ساده و مبتدیانه بود. مثلا به طول کارکتر های متن و تایتل و اینجور موارد دقت میشد.
اما الان با استفاده از شبکه عصبی و مباحث Deep Learning ، به شما درصد کپی بودن سند رو میده. مثلا میگه ۳۵ درصد کپی هست.

اگر اشتباه نکنم در دایکیومنت های گوگل، از سند های کپی با عنوان "سَم" برای سایت یاد شده.
دیگه عمق فاجعه رو خودتون ببینین :)

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، Bright Moon گفته است :

سلام
گوگل تا زمانی اولین موتور جستجو خواهد بود که کاربراش رو راضی نگهداره. یعنی بتونه بهترین نتایج رو در ابتدای لیست به کاربر نشون بده.
خب مسلما سایتی که کپی میکنه، اعتبارش پایین تر هست. پس گوگل سعی میکنه اونهارو توی نتایج بالا نشون نده!

قدیما الگوریتم تشخیص خیلی ساده و مبتدیانه بود. مثلا به طول کارکتر های متن و تایتل و اینجور موارد دقت میشد.
اما الان با استفاده از شبکه عصبی و مباحث Deep Learning ، به شما درصد کپی بودن سند رو میده. مثلا میگه ۳۵ درصد کپی هست.

اگر اشتباه نکنم در دایکیومنت های گوگل، از سند های کپی با عنوان "سَم" برای سایت یاد شده.
دیگه عمق فاجعه رو خودتون ببینین :)

گوگل زیادم باهوش نیست  خیلی دست بالا نگیرینش وقتی میگه لینک منبع رو بعنوان کپی بذارین داره حقه میزنه کار خوش راحت تر بشه برا شناخت کپی کار

اگه اینقدر کارش درست بود قسمت گزارش کپی رایت نمیذاشت و میدونست محتوای اصلی  کدومه  به نظرتون امکان پردازش میلیارد ها صفحه رو  می تونه داشته باشه؟برا مقایسه؟

لینک به ارسال

الگوریتم پنگوئن رو به طور کامل بخونید متوجه می شید

Black hat SEO و لینک اسپمرش رو بیشتر مطالعه کنید.

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، MVahedi گفته است :

الگوریتم پنگوئن رو به طور کامل بخونید متوجه می شید

Black hat SEO و لینک اسپمرش رو بیشتر مطالعه کنید.

سئوکاران کلاه سیاه همیشه یه قدم جلوتر از گوگل هستن

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، p47ri0t گفته است :

گوگل زیادم باهوش نیست  خیلی دست بالا نگیرینش وقتی میگه لینک منبع رو بعنوان کپی بذارین داره حقه میزنه کار خوش راحت تر بشه برا شناخت کپی کار

اگه اینقدر کارش درست بود قسمت گزارش کپی رایت نمیذاشت و میدونست محتوای اصلی  کدومه  به نظرتون امکان پردازش میلیارد ها صفحه رو  می تونه داشته باشه؟برا مقایسه؟

پایان نامه من روی همین Information retrieval هست. و طبق مطالعه هایی که روی گزارش خروجی آزمایشگاه های چند تا سرچ انجین مطرح داشتم، اینطور مشخص هست که علاوه بر گوگل که تمرکز کامل روی هوشمند سازی و شبکه های عصبی داره، بینگ هم تمرکز خاصی روی این موضوع پیدا کرده.
به زودی این هوشمندی رو با وب ۳ و اینترنت فراگیر بیشتر لمس میکنین.

اینکه میگه بیاین لینک منبع رو بزارین، دلیل به ناتوانی کرولر های گوگل نیست!  با این کار نوشته و سند شما یه شکل حرفه ای و کامل میگیره.
در همین الگوریتم قدیمی پنگوئن که دوستمون گفت و این الگوریتم جدید مرغ مگس خوار، تمرکز روی راحتی کاربر هست. اینکه شما با یک شکل و شمایل استاندارد و با رعایت منابع سند خودت رو منتشر کنی، کارتون با ارزش هست. پس جزو نتایج بالا قرار میگیرید.
البته تا جایی که من اطلاع دارم! ممکنه کامل نباشه :)

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، Bright Moon گفته است :

پایان نامه من روی همین Information retrieval هست. و طبق مطالعه هایی که روی گزارش خروجی آزمایشگاه های چند تا سرچ انجین مطرح داشتم، اینطور مشخص هست که علاوه بر گوگل که تمرکز کامل روی هوشمند سازی و شبکه های عصبی داره، بینگ هم تمرکز خاصی روی این موضوع پیدا کرده.
به زودی این هوشمندی رو با وب ۳ و اینترنت فراگیر بیشتر لمس میکنین.

اینکه میگه بیاین لینک منبع رو بزارین، دلیل به ناتوانی کرولر های گوگل نیست!  با این کار نوشته و سند شما یه شکل حرفه ای و کامل میگیره.
در همین الگوریتم قدیمی پنگوئن که دوستمون گفت و این الگوریتم جدید مرغ مگس خوار، تمرکز روی راحتی کاربر هست. اینکه شما با یک شکل و شمایل استاندارد و با رعایت منابع سند خودت رو منتشر کنی، کارتون با ارزش هست. پس جزو نتایج بالا قرار میگیرید.
البته تا جایی که من اطلاع دارم! ممکنه کامل نباشه :)

همه این الگوریتم های خفن گوگل مخوف  لا اقل تو نت ایران  کم اوردن نمونشو  برین سایت های برتر  ایران رو ببینین بیتوته و  اکا ایران و ..... کپی شاید 99 درصد

ولی بخاطر بک لینک های قوی از سایت های خارجی که قبلا گرفتن (گوگل چرا  گوش اینارو نپیجوندی یا خودمونیم نتونستی بپیچونی)

از نظر محتوای تکراری منظورمه و دیگر فاکتور ها رو  لحاظ نمی کنم 

graph.png

ویرایش شده توسط p47ri0t
لینک به ارسال

منم با دوست بالایی مون موافقم ( محتوا ). اصولا گوگل و دیگر جستجوگرها در ایران خیلی کاربرد خاصی ندارن. 

یعنی این همه دوستان مینویسن گوگل خیلی باهوشه، ابرقدرته، خدای اینه خدای اونه. عملا چیزی که میبینیم گوگل هیچی نیست در ایران.

مثلا همین بیتوته یک اسپمره دیگه. یک مثلی هست میگه دزدا شاخ ندارن که.

نمونه مشت خروار اینگونه سایت ها. 

مثلا شما میتونی با 50 میلیون یک سایت خبری خودکار رو بیاری بالا . نمونه ش فارسی خبر شهر خبر تی نیوز.

ویرایش شده توسط modlebas
لینک به ارسال

باسلام و عرض ادب

ممنون از پاسخ شما دوستان،خیلی کامل بود

اما من هنوز جواب سوالم که با رنگ قرمز در مورد همچین تگی پرسیدم نگرفتم که آیا همچین چیزی وجود داره؟

لینک به ارسال

درود

با احترام به تمامی دوستان با ارائه تجربه بسیار مفید و کاربردی خودشون

باید عرض کنم که:

منم تا بحال نشنیدم که مطلبی رو کپی کنی و به گوگل بگی من کپی کردم و با من کاری نداشته باش، این هست که به گوگل گزارش بدی فلان سایت این مطلب منو کپی کرده

گوگل خودش می گه کپی نکن بعد بهش بگی من کپی کردم یکم سخته ....... اونم کاری نداشته باشه

فقط می تونم تایید کنم همون تگ canonical و لینک منبع رو

امروزه با وجود تغییرات و هوشمند شدن گوگل باز هم می شه با مطالب کپی بالا اومد 

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

درود

در این زمینه تجربیات مختلف زیاد هست ولی طی تجربه من هم گاهی کپی مطالب از وب سایت های دیگه رو دیدم که در صفحه اول و اولین وبسایت بیش از 1 سال قرار گرفته و این ادامه داره ! وب سایت های 90 درصد کپی بدون سایت مپ و ربوتکس هستند که الان رتبه اول بعضی کلمات پر کاربرد مثل طراحی نما هستند و بسیار عجیب هست با اینکه هیچ رعایتی در اصول ایجاد سایت نشده فقط با استفاده از مقالات کپی و لینک های تودرتو اینکار رو انجام دادند !

لینک به ارسال

اگر شما در استراتژی درون صفحه ای وب سایت خود کپی برداری از وب سایت دیگری داشته باشید، در بهترین حالت تنها وقت و انرژی صرف شده شما هدر می رود و از آن محتوا سودی برای وب سایت شما ایجاد نمی گردد. اما اگر شما در کپی برداری محتواها از حد عادی متجاوز شوید و تیترها، عناوین، انکر تکست ها و سایر المان ها را از وب سایت های دیگر کپی برداری نمایید ممکن است برای این کار جریمه شوید و وب سایت شما به طور کلی از نتایج جستجوها حذف گردد".
بنابراین نکته شما باید در ایجاد تگ های H1 تا H6 در وب سایت خود دقت نمایید و به شدت از کپی برداری از سایر محتوا برای این تگ ها بپرهیزید تا تگ های شما اسپمی نبوده و گوگل شما را جریمه ننماید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...