رفتن به مطلب

راه اندازی ارسال ایمیل تبلیغاتی

پست های پیشنهاد شده

دوستان کسی میدونه این سایتهایی که اقدام به ارسال ایمیل انبوه میکنند به چه صورت اینکار رو انجام میدهند؟

ابزار لازم چیه برای راه اندازی؟

لینک به ارسال

یه سرور پر قدرت و یه اسکریت قدرتمند ارسال ایمیل انبوه

ویرایش شده توسط ℳiℒȺD
لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

به نظرتون سرور خوب و قدرتمند و اسکریپت خوب چقدر هزینه داره برای اینکار؟

بصورت سالیانه!

متشکرم

ویرایش شده توسط عباس
لینک به ارسال

سلام

راه های زیادی هست برای این کار

1 - گروه های یاهو ( 90% از این راه استفاده میکنند )

2 - سرویس دهنده های smtp که هزینه ای هستند

3 - خرید سرور مخصوص این کار

4 - استفاده از smtp گوگل و یاهو و برنامه نویسی

و ...

بهتریرن راه همون گروه های یاهو هستند چون خرید سرور و ... به علاوه اینکه هزینه زیادی داره ، امکان اسپم شدن بسیار زیاد هست و دردسرهای خاص خودش مثل کانفیگ و امنیت و نگهداری سرور

موفق باشی

لینک به ارسال

سلام

1 - گروه های یاهو ( 90% از این راه استفاده میکنند )

بهتریرن راه همون گروه های یاهو هستند چون خرید سرور و ... به علاوه اینکه هزینه زیادی داره ، امکان اسپم شدن بسیار زیاد هست و دردسرهای خاص خودش مثل کانفیگ و امنیت و نگهداری سرور

سلام کسرا جان .ولی گروه های یاهو به نظر من تاثیر زیادی نداره .چون افرادی که عضو گروه های یاهو میشن بعد از مدت کمی پشیمون میشن چون خیلی ایمیل های بیخودی و کلافه کننده براشون ارسال میشه و اخر عضویت اون گروه را کنسل میکنن (من خودم همین کارو کردم)

به نظرتون سرور خوب و قدرتمند و اسکریپت خوب چقدر هزینه داره برای اینکار؟

بصورت سالیانه!

متشکرم

بستگی به خودتون داره که چه مقدار ایمیل مد نظرتون هست ارسال کنین .

لینک به ارسال

سلام کسرا جان .ولی گروه های یاهو به نظر من تاثیر زیادی نداره .چون افرادی که عضو گروه های یاهو میشن بعد از مدت کمی پشیمون میشن چون خیلی ایمیل های بیخودی و کلافه کننده براشون ارسال میشه و اخر عضویت اون گروه را کنسل میکنن (من خودم همین کارو کردم)

سلام

گروه های یاهویی که فقط برای تبلیغات هستند ، بله حرف شما درست مشه

اما هستن جاهایی که مطالب ارسال میکنن و در آخرشون تبلیغات میزارن

من خودم 2 تا گروپ دارم که روی هم 420 هزار نفر حدودن عضو دارن و وقتی ایمیل میفرستم با کنتوری که میزارم 90% ایمیل ها باز میشن و فعال هستن

البته من برای تبلیغات استفاده نمیکنم و فقط و فقط برای سایت های خودم ایمیل میفرسنم

و خیلی جاها هستن که تضمینی این کارو انجام میدن و بعد از ارسال و گرفتن ip هزینرو میگیرن

بهترین راه پیدا کردن گروپ های با تجربه و داشتن تضمین هستش

لینک به ارسال

بهترین راه پیدا کردن گروپ های با تجربه و داشتن تضمین هستش

کاملا حرفتون درسته

لینک به ارسال

البته اگر میخواهید هزینه کنید

http://www.smtp.com/pricing-plans

بهترین روشه تقریبا

چون هیچ ایمیلی به اسپم نمیره

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

البته اگر میخواهید هزینه کنید

http://www.smtp.com/pricing-plans

بهترین روشه تقریبا

چون هیچ ایمیلی به اسپم نمیره

پارسا جان چطور می تونم اکانت بخرم از این سایت ؟

دوستان جایی رو می شناسید که بشه ازشون سرور مخصوص این کار خرید ، سایت smtp.com خیلی کم ارسال میکنه ، :D من روزانه 50 هزار تا دارم

ویرایش شده توسط mehotkhan
لینک به ارسال
من روزانه 50 هزار تا دارم

این مقدار ارسال روزانه نیاز به یک سرور قدرتمند داره که باید هزینه زیادی براش پرداخت کنید . بعضی وقتا ایمیل هایی به اکانت جی میلم میاد که تبلیغ ایمیل تبلیغاتی میکنه . (مثلاً ارسال به 2 میلیون ایمیل و . .) شما میتونید با اونها هم کار کنید . اما این نوع قرار داد دیگه روزانه نیست و به تعداد ارسال ها بستگی داره . هر ارسال ایمیل بصورت گروهی بالای 50.000 تومان هزینه داره براتون که در ماه اصلاً به صرفه نمیشه .

لینک به ارسال

به نظر من این 50 هزار تایی که میگی همشون فعال نیستن میتونی فعال هارو جدا کنی و با راه های خیلی زیادی از سرور گوگل استفاده کنی

یه نرم افزاری بود اسمش یادم نیست که قابلیت زمانبندی داشت و یه قابلیت فوق العاده که اکانت رو خودکار عوض می کرد

به اینصورت که مثلن 10 تا اکانت گوگل می سازی و یوزرهارو وارد برنامه می کنی و تنظیم می کنی که بعد از ارسال 500 ایمیل وصل بشه به اکانت بعدی اینطوری میتونی به راحتی روزانه 20000 تا و رایگان ارسال کنی

من قبل اینکه گروپ یاهو بزنم اینکارو میکردم و 100% ایمیل ها به اینباکس میرفت و شده بود که تا 40 هزارتا ایمیل هم فرستاده بودم با سرورهای گوگل

لینک به ارسال

کسری جان ، 50 هزار ایمیل معتبر و سالم دارم ، :D

مرتضی جان ، این سایتی که معرفی کردید ، چطوری میشه ازش خرید کرد ؟ کسی نمایندگیش رو داره ؟

لینک به ارسال

کسری جان ، 50 هزار ایمیل معتبر و سالم دارم ، :D

مرتضی جان ، این سایتی که معرفی کردید ، چطوری میشه ازش خرید کرد ؟ کسی نمایندگیش رو داره ؟

فکر نمیکنم نمایندگی داشته باشه. مستقیم میتونید ازش خرید کنید.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

یه سرور مجازی ویندوز اگه اماتور هستین و یا حرفه ای یه لینوکس بگیرید

و یه کد html هست که لیست ایمیل هار و میدی و همه ایمیل ها رو تر تمیز وارد این باکس ایمیل میکنه البته هر 500 تا ولی زیاد ارسال کنید میشود اسپم و کم کم بلوک میشود البته چندتا ای پی بگیرید حله

خودتون همه کارا بکنید فکر نکن بیشتر از 30تومن هزینه واستون داشته باشه

به هاست تالک بروید و یه ماه سرویس اونجا فراوان ماشالله

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

اگر قصد ارسال ایمیل تبلیغاتی دارید و در مدیریت سرورهای لینوکس متخصص نیستید و از طرفی هزینه های شرکت های اروپایی که به دلار می باشد شما را کلافه کرده است.

خود را درگیر دغدقه های اسپمینگ و بلاک شدن سرور نکنید

میتوانید به دو روش به هدف خود برسید:

۱- می توانید توسط سرور های ما ایمیل های خود را ارسال نمایید که در این صورت هزینه شما ۱/۳ هزینه ها در مقابل نمونه های خارجی می باشد و از طرفی مشاوره روش ارسال ایمیل به اینباکس به شما داده خواهد شد.

۲-می توانید درخواست دهید تا برای شما سرور مد نظر شما کانفیگ شود به همراه نرم افزار و قابلیت ارسال ایمیل روزانه بین ۳۰۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰۰ بسته به نیاز شما.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت EmailMarketer.ir مراچعه نمایید و یا با ایمیل info@emailMarketer.ir در تماس باشید.

امیدواریم بتوانیم شما را در جهت توسعه تجارت خود هدایت نماییم.

ویرایش شده توسط emailmarketer.ir
لینک به ارسال

به نظر بنده از گروپهای گوگل استفاده کنید بهتره.

فقط به خاطر احترام گذاشتن به گیرنده ایمیلها.

چون لینک لغو عضویت رو در پیام درج میکنه اما از یاهو اینطور نیست طوری که من در ایمیلهام روزی نزدیک به 20 تا اسپم داشتم که با چقدر دنگ و فنگ بالاخره تونستم لینک لغو عضویتش رو گیر بندازم.

"لازم به توضیحه که خودم یک سال پیش از این روش برای ارسال مطالب وبلاگم استفاده میکردم طوری که خلاصه مطلب رو درج میکردم و بعدش لینک ادامه مطلب رو قرار میدادم..."

لینک به ارسال

با اجازه اقا مرتضی -

mailchimp خوبه اما سعی کن از گروه های یاهو یا جیمیل استفاده کنی - اخه اغلب کسایی که اقدام به ارسال ایمیل تبلیغاتی می کنند هدفشون فروش محصولات هستش و

استفاده از mailchimp ( از رو تجربه ی شخصیم ) باعث میشه بیش از 30 درصد ایمیل ها به اسپم بره ( البته در صورت اموزش دقیق مطلب زدن و ایمیل فرستادن این در صد کمتر هم میشه ) و این یعنی شکست در فروش

البتتتتتتتتتتتتتتتتتتته اگر هدفتون تبلیغ باشه - این رو هم بگم که ارسال پست های بیخودی و یا تبلیغاتی یعنی شکست صد در صد - بهتر هستش اول یک پست خوب براشون ایمیل کنید و در پایان یک تبلیغ شیک و کوچیک

ویرایش شده توسط gitymarket
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...