رفتن به مطلب

ایندکس نشدن تگ توضیحات در گوگل!

volleyworld

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان گرامی.

بنده چندوقتی هست به مشکل برخوردم. تمامی مطالب جدیدم که در گوگل ایندکس میشن، بدون توضیحات ایندکس میشن و در گوگل فقط چند کلمه بی معنی نشون داده میشه. که این مسئله باعث شده ورودی گوگلم به شدت افت کنه.

و عرض کنم بنده از افزونه سئو yoast استفاده میکنم و %%excerpt%%  رو در تنظیمات افزونه قرار داده ام ولی بازهم این مشکلو دارم، راهی به ذهنم نمیرسه این مشکل رو حل کنه!

اگر کسی از دوستان بتونه توضیح کامل و جامعی داشته باشه خیلی سپاسگزار میشم. (درضمن اگه آدرس سایت لازم هست: http://volleyworld.ir)

ویرایش شده توسط volleyworld
لینک به ارسال

این مورد بستگی به گوگل داره که توضیحات شما رو نشون بده یا از درون محتوا  توضیحاتی نشون بده

قبل اینکه  %%excerpt%% رو قرار بدین برا تاپیک های قبلی توضیحات رو پر می کردین؟

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، p47ri0t گفته است :

این مورد بستگی به گوگل داره که توضیحات شما رو نشون بده یا از درون محتوا  توضیحاتی نشون بده

قبل اینکه  %%excerpt%% رو قرار بدین برا تاپیک های قبلی توضیحات رو پر می کردین؟

اخه مشکل اینه قسمتی از متن رو هم نشون نمیده و میاد اسم منو ها و هدر و مینویسه که بی ارزشه!

بله من همیشه توی قسمت چکیده مطلب قسمتی از متن رو تولید میکنم و میزنم.

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، mohammad moradi گفته است :

درود

دوست عزیز ربطی نداره در هر دو حال باید توضیحات بیاد

شاید براتون عجیب باشه ولی این رو با خبرگزاری و سایت های معتبر مثل تسنیم و ایسنا و... هم امتحان کردم ولی همینطوره.

خودتونم امتحان کنید. به عنوان مثال اینو تو گوگل سرچ کنید: http://www.isna.ir/news/95111611156/ثبت-لایحه-تفصیلی-شکایت-ایران-از-آمریکا-در-دیوان-بین-المللی-دادگستری

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...